Question Piper Auritum. Uus safrooli allikas

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Seal, kus ma elan, ei ole muud allikat, et saada safrooli peale piper auritum, mille eeliseks on see katk ja see on kõikjal, mida te arvate mdma sünteesi kohta piper auritum'i õlist, ma puhastan õli, nagu on näidatud streik Totaalsüntees, puhastamine 28% jäääädikhappe ja teraviljaalkoholiga, seejärel destilleerime. Midagi veel lisada või mingeid kommentaare? Oksüdeerimine sipelghappe ja vesinikperoksiidiga mõtlen teha reduktsiooni elavhõbeda ja alumiiniumiga, milliseid ettevaatusabinõusid peaksin võtma?
Tnks kommentaaride eest
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Ma ei tea, kas te olete seda teavet varem näinud. See on peaaegu kõik, mida te tahaksite MDMA kohta teada. Esimesed 5-6 linki on kõik erinevate safrooliõli meetodite kohta ja eriti kasulik on Comprehensive Safrole FAQ.
Igatahes, loodan, et see aitab :
https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
DarkMarlboro..................Mulle on kas jama Sass või ma arvan, et Strike'i nõuanne 28-protsendilise glatsiäädikhappe kohta ei ole kindel meetod. Kas sa oled seda edukalt proovinud? Ma olen proovinud mitu korda, kusjuures Safrooli saagis on äärmiselt väike. Lisaks ei ole kogu see etanooli lisamine, nagu Strike kirjutas, isegi loogiliselt mõttekas. Ma olen uudishimulik, millised on teie mõtted sel teemal nii palju hiljem.......
 
Top