P2NP süntees, halb kvaliteet?

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere liikmed. Tahaksin küsida teie arvamust (ma ei räägi inglise keelt). Mul on sõber, kes valmistab amfetamiini P2NP-st (võib-olla ma viitan nii nabh4/cuci2-le). Ainuke huvitav asi valmis amfetamiinide puhul on see, et ma lihtsalt ei tunne tohutut eufooriat, mida peaksin tundma, see ei ole tugev. Tegelikult kasutan ma väikest annust (0,05 g). Ma proovisin mitu annust, kuid see on muutumatu. Olen seda näidanud paljudele tuttavatele, keda ma tunnen, ja nad jagavad sama arvamust. Aga kui ma võtan kvaliteetset Hollandi amfetamiini, läheb mu aju ära, kuigi selles peaks olema vähem amfetamiine. Kus on viga? Tänan teid!
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Te peate sünteesi tehnikat lahti harutama, ehk teie sõber teeb kuskil vigu
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ta ütleb, et ta ei eksi. Tema tootes ei ole mingit lisandit, ma võiksin arvata. Puhas, lõhnatu, kuiv pulber! Aga isegi siis ei saa ma aru, miks reostunud Hollandi kiirus oli parem?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Soovitav on iga aine koostise lahtiseletamine. Amfetamiin ei peaks andma "plahvatuslikku" eufooriat. Ma eeldan, et teie proovitud hollandi amfetamiinil on lisandeid, võimalik, et metamfetamiini.
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kas see tähendab, et kogu see asi on lihtsalt valeillusioon amfetamiini kohta? Inimesed ei tea, milline on puhas amfetamiin, kuid kui see on, siis on seda väga raske reformida. Ma vaatan kogust (kaalutud) 0,03g piisab heast tripist :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Inimesed eksivad sageli selles osas, kuidas mingi aine peaks välja nägema ja millist mõju see peaks avaldama. Erinevate diilerite juures võib tänavanarkootikumil olla sama nimi, näiteks amfetamiin. Samal ajal võib sellel ainel olla iga diileri puhul erinev sünteesitee. Ja igal kasutajal on erinevad füsioloogilised omadused. Me saame rääkida ainult mõnedest keskmistest näitajatest. Selleks, et rääkida sisuliselt, peame iga proovi koostise järgi lahti võtma ja rääkima selle aine kasutajaga ning siin võib rolli mängida ka kasutaja anamnees.
 
Top