p2np ei lahustu, minu esimene süntees.

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Tere, ma just ebaõnnestusin oma esimeses sünteesis. ( AMF AI/Hg)
vähendasin 1/2 kõigest ( võrdle :how-to-video, seega 5gramm p2np)
ma arvan, et minu amalgaam oli vale, ( olen lugenud gpatreoni teemat amalgaami kohta)
aga kas see on normaalne, et minu p2np IPA ja vee lahuses muutus moosiks ? ( kõigepealt ei segunenud , koos COLD ipa,) lisasin GAA just enne amalgaami panemist.
siis segu, tegi gaasi aga ei olnud mulliv ja vähe kuumutamist ( proovisin seda solistada solistamise mantlis aga ei õnnestunud.
siis lisasin Naoh sollutioni ja sellest sai kolvis pruunikas hall mullitav ülemine kiht ja tume peaaegu must alumine kiht.
Samuti kasutasin destilleeritud vee asemel demineraliseeritud vett.
kas on abi ? mingeid nippe ?
ja kas ma pean elavhõbeda pärast nii palju muretsema ( im over protecting my self from it, i did like 4 clothes changes, 2 douche's, 100X washed my heands, ...
Grt.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
P2NP lisamisel IPA-le saadakse lahus, milles veel ujuvad kristallid. P2NP lahustuvus IPA-s on piiratud, kuid seda arvestatakse GAA hilisema lisamisega. Teil on õigus, et GAA lisamine toimub vahetult enne selle segamist amalgaamiga. Kui GAA on lisatud ja lahust mõõdukalt kuumutatud, et suurendada lahustuvust, peaksite saama läbipaistva kollase/kuldse värvusega lahuse, mis ei ole hägune.

See võib sõltuda reaktiividest ja tingimustest, milles reaktsioon tehti, kuid minu kogemuse põhjal tekib P2NP lahuse lisamisel kerge kohene mullivärvimine/sümboliseerimine. Kui nitrostüreeni (P2NP) lisamisel redutseerijale (Al/Hg - amalgaam) ei näe üldse mulli, on see märk sellest, et redutseerimine on ebaõnnestunud. Mullid tekivad H₂ gaasist, mis on redutseerimise toimimiseks hädavajalik.

Pärast leeliselise lahuse lisamist imeb NaOH H₂O osaliselt üles, mis viib kihi eraldumiseni, kus alkohol liigub ülemisse kihti. Oodata on kerget mullitamist, kuna NaOH reageerib ka amalgaami jääkidega. Pean märkima, et kihtide eraldumine ei pruugi toimuda kohe. Minu kogemuste kohaselt võib kihtide eraldumine sõltuvalt tingimustest võtta ~30 min - 1 h. Ülemine kiht peaks olema läbipaistev ja värvitu või kollase kuni oranži värvi (kui see on ebapuhas). Hall värvus, nagu te osutate, viitab ülemisse kihti kinni jäänud amalgaami Al jäägile. Te võisite kasutada liiga palju Hg-soola, mis põhjustas amalgaami üleküllastumise. Tegelikult ei ole soola kaalumine nii lihtne. Veenduge, et kasutate selleks täpsuskaalusid. Olen näinud juhtumeid, kus inimesed lisasid kogemata liiga palju soola, sest nende kaal ei olnud piisavalt tundlik.

Destilleeritud H₂O ei ole selles reaktsioonis tingimata vajalik, kuigi soovitatav. Isegi kui te oleksite kasutanud joogi H₂O-d, ei tohiks see reaktsiooni piisavalt takistada, et see ebaõnnestuks, nii et ma ei usu, et see ei ole teie põhiprobleem.

Teie asemel otsiksin ma puhtama Al-fooliumi/pulbri allikat. Kontrollida, et ma tõesti kaalun õiges koguses Hg-soola. Ma läheksin üle destilleeritud H₂O kasutamisele, et olla kindel. Üleminek keemiliselt puhta NaOH asemel tehnilise. Ja eelkõige kristalliseeriksin P2NP ümber EtOH-st. Samuti on päris oluline, kui kaua sa amalgaami moodustad. Ära jäta seda pikemaks ajaks reageerima, kui sa seda moodustad. Kui te ei näe enam läbi kolvi koos amalgaamiga, kuna see on muutunud halliks ja te näete kiiresti arenevaid mullid, et on ideaalne aeg, et lisada P2NP, veenduge, et see on valmis täpselt sel hetkel, selle asemel, et üritada kuumutada ja lahustada seda veel paar minutit.

Nüüd kõige tähtsam osa - MITTE KUNAGI, MITTE KUNAGI JA MITTE KUNAGI ÜLEMPUNKTIDE KORRAL EI PANNA MINGIT MEREKEETTE sisaldavat VÄLJAKUT KUNAGI TEISE HEJUTUSKANELI KOHTA. Või midagi metallist (nagu spaatlid, laboratoorsed statiivid...). Hg auru reageerib kõigega, mis on metallist (välja arvatud puhas Fe). Asi ei ole niivõrd lahuse puudutamises kui selles reaktsioonis vabanevas aurus, kuna see vabastab tegelikult märkimisväärse koguse kuuma Hg auru, eriti kui see P2NP lisamisel kuumeneb. Te olete tegelikult lihtsalt saastanud oma kuumutusmantli igavesti Hg-ga. Ümmarguse katte all, millele te kolvi kuumutusmantlisse panete, on hunnik vahtu, mis on äärmiselt poorne materjal. Poorsed materjalid absorbeerivad Hg oma maatriksisse ja vabastavad seda aeglaselt aja jooksul. Soovitan teil see kuumutusmantel välja vahetada, muidu mürgitate end pidevalt Hg auruga. See reaktsioon peab toimuma suitsutuskapuutsis või väljas. Ventilatsiooni kogu ruumi vähemalt paariks päevaks. Rääkides isiklikust kogemusest Hg ei ole midagi, millega sa tahad kuradima minna. Nähtamatu aur saastab peaaegu kõike, kui te ei ole üli ettevaatlik ja tegelikult on see üldse vältimatu. Riiete vahetamine on sisuliselt mõttetu, kuna see saastub Hg-ga niikuinii. Ärge pange ennast mulje, et seda saab H₂O-ga või pesumasinas maha pesta. Te ei saa.

Sõbra märkusena soovitaksin teil Hg-i täielikult vältida ja valida selle asemel NaBH₄-ga vähendamise kasuks. Ma saan aru, et see on kurb kuulda pärast seda, kui olete just saanud kõik reaktiivid, kuid see on õiglane punkt.

Kuna ma tean, et te tõenäoliselt ei kuula seda nõuannet, annan ka teise, mis aitab teil seda saastumist üsna palju vähendada. Parim laboririietus selle reaktsiooni jaoks on plastikust vihmamantel, mis ei imendu Hg-i. Seda saab hõlpsasti (väljas) H₂O-ga maha pesta. See kaitseb ka enamikku teie riideid suure hulga Hg imendumise eest, eriti kui te töötate väljas. Hg imendub ka teie silmade võrkkestale, mis toob mind teise punkti juurde. Kogu reaktsiooni ajal peaksite kandma hingamisaparaati, isegi kui töötate väljas.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Oh jah, ja samuti EI MÕTLE MITTE KASUTAMATA, ET TEISE REAKTSIOONI JÄÄMIST PESETAKS TEISI VÄLJA. Hg-sool võib teie torustikus taanduda Hg-ks ja mürgitada teid auruga üle aja. See muutub oluliselt hullemaks, kui elate piirkonnas, kus hooned jagavad äravoolu. Te võite mürgitada mitte ainult ennast, vaid ka teisi inimesi. See võib lõppeda ka katastroofiga, kui teil on äravooluks metalltorud. Hg jääb neile külge ja korrodeerib neid. Isegi kui te kasutate PVC-torusid, kuhu iganes teie drenaaž ka viib, ei meeldi sellele, kes selle eest hoolitseb, et Hg-ioonid saastavad H₂O, isegi linna H₂O-puhastusrajatistel on probleeme Hg eemaldamisega H₂O-st, mida te sinna voolu lasete. See võib tulevikus teie juurde tagasi tulla.

Ainus "õige" viis, mis on kuidagi eetiline, on ladustada kõik sellest reaktsioonist tekkinud jäätmed tihedalt suletud klaasreaktiivpudelites (vastasel juhul vabaneb Hg jälle aurudena ja mürgitab teid jätkuvalt üle aja). Kui olete valmis jäätmetega tegelema, valage need palju suuremasse klaasist mahutisse (võib-olla suurde reagendipudelisse). Veenduge, et see ei lähe üle poole kõrgema kui ükskõik millise mahuti, mida te kasutate. Järgmise sammu tõttu vältige plastist. Seejärel lisage mitte-aesotroopne HNO₃ (kontsentratsioon üle 68%). Tehke seda väljas või hästi ventileeritud kohas. Happe lisamisel toimub väga äge reaktsioon, mis tuleneb jääkainete aluselisusest, mis on tugev alus, mistõttu tekib tugev happelis-aluseline reaktsioon (lisage hape aeglaselt, jälgige, et see ei mullitaks üle mahuti). Kui kogu alus on neutraliseeritud ja mullimist enam ei toimu, jätkake hapete lisamist, kuni pH on umbes 5. Seejärel keerutage pudelit ettevaatlikult, et kõik seguneks. Sulge see ja lase ühe või kaks päeva seista. Kuna Hg-ioonid pärinevad redutseerimisreaktsioonist, sisaldab teie lahus elavhõbe(I)nitraati elavhõbe(II)nitraadist toimunud redutseerimise tulemusena veidi elavhõbeda(I)nitraati. Järgmise sammu jaoks peab kogu nitraat olema +2 oksüdatsiooniastmes. Seda saab teha kõrgel temperatuuril kuumutades (mida ma ei soovita, nagu eespool selgitatud) või asetades lahuse paariks päevaks tugeva UV-valguse allikale (pidage meeles, et UV-valgus on kahjulik kõikidele eluvormidele, sealhulgas inimestele, sellega töötades kandke sobivaid kaitseprille, et valguse eest kaitsta, muidu võite kohe pimedaks jääda (see ei ole nali). Te olete just muutnud kõik allesjäänud Hg-ioonid väga reaktiivseks Hg nitraadisoolaks, mille oksüdatsiooniaste on +2 (sama, mida te kasutate amalgaami loomiseks). See on lahustunud lahuses. Mõõtke uuesti pH-d. Nüüd lisage nõrga aluse, näiteks naatriumkarbonaadi, kuni pH = 8. Lõpuks jõuate punkti, kus pH ei muutu enam, kuna teie alus on nõrk. Seda nimetatakse puhverlahuseks ja seda on vaja järgmiseks sammuks. Nüüd võtke naatriumsulfiid ja lahustage veidi H₂O-s, et luua lahus. Valage see lahus anumasse, mis sisaldab nüüd aluslahust. Elavhõbedasulfiidi sadestumine toimub märgatavalt musta massina, mis on H₂O-s lahustumatu. Nüüd tuleb lahust lisada seni, kuni sademete tekkimist enam ei toimu. See muutub raskesti märgatavaks, kuna lahus muutub tumedaks mustaks. Te võite kas või kohe testida, kas allesjäänud Hg-ioonid on olemas, valades osa lahusest eraldi kolbi eraldi naatriumsulfiidi lahusega ja kandes pipetiga väikese osa sademete lahusest kõige ülemisest osast (mis on kõige selgem) kolbi. Kui näete selgelt, et moodustub veel must sade, peate jätkama lahuse lisamist. Vastasel juhul võite mahuti sulgeda ja päeva või kahe pärast tagasi tulla. Suurem osa elavhõbedasulfiidist on gravitatsiooni tõttu põhja vajunud. Siis võite jätkata lahuse lisamist ja vaadata, kas moodustub veel sademeteid. Kui setteid enam ei teki, filtreerige kogu lahus läbi umbes 1 cm paksuse tseliidikihi (diatomiidimuld). See on ainus viis elavhõbedasulfiidi peente osakeste filtreerimiseks lahusest. Valmis, nüüd võite lahuse ilma igasuguse riskita kõrvaldada.

Ma arvan, et praeguseks on juba üsna selgeks saanud, miks te ei tohiks seda lahust kanalisatsiooni valada. Veepuhastusjaamadel on täpselt sama probleem, mistõttu nad ei talu väga hästi, kui inimesed valavad Hg-i kanalisatsiooni.
 
Last edited:
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Boonusosa selle sittase jäätmekoguse puhastamisel on see, et sel viisil saab algses amalgaamireaktsioonis kasutatud elavhõbedat tagasi võtta. Seejärel saate hõlpsasti muuta elavhõbedasulfiidi tagasi elavhõbeda metalliks, mille saate seejärel uuesti Hg-soolaks muuta. Ma tunnistan, et amalgaam on päris OP, kui te mõtlete sellest niimoodi, kuna te sisuliselt taastate peaaegu kogu elavhõbeda, mida te olete algselt kasutanud. Siiski on redutseerimine naatriumborohüdriidiga reduktiivse aminatsiooni ülim viis.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
-pealt tänan ur sisendi eest ma tänan u!
kuid ma unustasin mainida, et kasutasin : kloriidi versiooni 0,15g.
alati kandnud 3m pool näomask koos uute gaasikassettidega.
sulatamist tegin väljas, aga loputamist sees 3x.( ämbris hoidsin eraldi).
ja kuumutusmantlit kasutasin alles mõne aja pärast, kui lahus ei hakanud reageerima( p2np lahus amalgaamis).
ja gaas ei pääsenud kunagi kondensaatorist välja. im ei ole õnnelik kuulda, et minu uhiuus küttejope on prügikasti ... :(.
ka im teadlik ei despose vöökohast alla kanalisatsiooni ( mõtlesin koguda seda, ja tilkida enne disponeerida keskuse või midagi sellist).
veelkord tänan u umbes ure sisend selle kuldne info minu jaoks.
-
i dont care about my amalgram didnt worked , or getting some chemicals backs .
Ainus asi whats botherred mind kõige rohkem on
1: kas minu uhiuus kütte mantel on prügikasti jaoks?/!
2: nii et kõik minu ventileeritud garaažis on elavhõbedaga saastunud? / ( kuigi ma nägin, et üks mees andis video teemas nõu, et ma ei pea muretsema elavhõbedaaurude pärast, sest condesor toob selle tagasi reaktiivkolbi).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Mõistan teie muret seoses esemete asendamise kuludega. Ilmselt kandke tulevikus selle reaktsiooni tegemisel odavaid riideid.

Te ei ole täiesti perses. Teie kirjelduse kohaselt ei jätkunud kokkupuude pikema aja jooksul, nii et mul on kaks ideed, kuidas te võiksite üritada eemaldada suurema osa Hg-st oma kuumutusmantlist ja jätkata selle kasutamist.

Esiteks, vähem ohtlik viis lühiajaliselt oleks panna oma küttemantli väljas katuse alla (vihma korral päästab see teie mantli, kui H₂O satub sellesse, on see tehtud). Nagu soovitatud, ärge pange seda kuhugi millegi metallilise lähedusse. Ideaalis võtaksite küttemantli lahti, et võtta välja vaht, mis on sees, hajutage see plaadile või millelegi ja laske see niimoodi välja minna (veenduge, et vaht ei lenda tuule tõttu lmao). Kui sa jätad selle niimoodi umbes 14 päevaks oleks minu arvates suur osa Hg aurustub vahust ilma sind mürgitamata. Osa jääb paratamatult sinna kinni, aga see pole nii hullu, tõenäoliselt ei juhtu sinuga midagi erilist, kui sa sageli ventileerid ruumi, kus seda hoiustad. Ma väldiksin igal juhul selle paigutamist ruumi, kus on midagi poorset nagu vaip, muidu paned selle väga persse. Mantli demonteerimine on üsna lihtne. Nad on tegelikult palju lihtsama konstruktsiooniga kui inimesed oma välimuse järgi ette kujutavad. See sõltub nüüd sellest, milline küttekolde on teil, kuid enamasti on küttekolde korpus/kate kinnitatud vaid mõne kruviga. Võtke kruvikeeraja ja keerake need lahti. Nüüd kuulake tähelepanelikult! Enamik küttemantlitest sisaldab metalljuhtmeid, mis on pidevalt lühendatud vooluahela poolt, mis tavaliselt asub alumisel seadmel. Sõltuvalt tootjast võib see juhe olla väga lühike ja tugeva jõu rakendamine võib kinnitusplaadi küljest lahti rebida. Kui olete kruvid eemaldanud, liigutage seadet koos vahuga aeglaselt vooluahelast eemale, et hoida juhtmed paigaldatuna. Neid välja rebides on neid väga valus tagasi paigaldada. See annab teile piisavalt ruumi, et eemaldada vaht seestpoolt. Jällegi tehke seda aeglaselt, võtke vahust väikesed tükid välja, et mitte häirida juhtmeid. Kui olete vaht eemaldanud, võite selle ülejäänud küttemantlist eraldi panna ja lasta sellel aurust välja õhutada. Mantli uuesti kokkupanek on täpselt sama. Te lihtsalt panete vahtkatte tagasi sisse ja kinnitate kõik kruvidega. ÄRGE PESKE VAHU MINGI VEDELIGA, see rikub selle ära ja muudab selle kleepuvaks. Laske sellel lihtsalt kuivalt välja tuulutada.

Teine võimalus, mis on ohtlikum, kuid ei nõua mantli lahtivõtmist, on lihtsalt panna see õue ja kuumutada seda umbes 120 °C-ni. Ärge laske temperatuuril palju kõrgemale tõusta, sest muidu võib vahu sisse sublimeerunud elavhõbedanitraat muutuda elavhõbeda metalliks, mis halvendab olukorda. Laske sellel niimoodi umbes 3 päeva töötada, on minu arvates (tehke seda väljas kuuma Hg auru puhul on see naeruväärselt ohtlik).

Mis tahes meetodiga eemaldatakse tõenäoliselt suurem osa Hg-aurust vahust. Samuti kui paned selle õue, pane see kuskile kaugemale, kus sa algselt reaktsiooni jooksutasid, muidu võid seda veelgi saastata.

Mina isiklikult vahetaksin mantli täielikult välja, kuid ma saan aru, et see ei pruugi olla kõigi jaoks võimalus.

Mul on hea meel kuulda, et te kannate selle reaktsiooni tegemisel hingamisaparaati.

Mis puudutab mantlit, kui te ei taha seda ära visata, siis ma laseksin sellel ka umbes 14 päeva õues tuulutada. See peaks eemaldama suurema osa jaki sisse jäänud Hg-st. Mitte kõik, kuid peaks olema korras.

Mis puutub teie garaaži, siis käige see sageli mõnda aega väljas ja aur peaks jälle enamasti eemalduma. Te ei pea selle tõttu õnneks teise kohta kolima.

Lõpuks seoses tagasivoolukondensaatori kasutamisega. Osa auru väljub ikkagi, eriti kui ei kasutata väga külma H₂O. Laboratooriumid lahendavad selle, et aur juhitakse väljapoole või suletud ruumi, mis sisaldab aktiivsütt. Teie poolt vaadatud videos olev mees on kahjuks idioot, kes arvab, et see päästab teda maagiliselt sellest. Ma ei ütle, et see ei aita, lihtsalt see ei ole täiuslik.

Inimesed on Hg kasutamisel hoolimatud, kuid ainult seni, kuni nad kannatavad negatiivsete tervisemõjude all. Pidage meeles, et see bioakumuleerub loooooong aega. Kui see satub teie vereringesse, on tal võime ületada vere-aju barjääri, sisenedes teie ajju, kus see võib kinni jääda teie neuronitesse, mis on kõrge rasvasisaldusega. Kuna Hg on väga liphofiilne, käitub ta nagu õli ja koguneb keha rasvkoes. Hg poolväärtusaeg (see tähendab, kui kaua kulub pool sellest kadumiseks) vereringes on umbes 1-2 kuud ja see varieerub inimeseti. Kõige ohtlikum on see, mis jääb ajusse kinni. Hg poolväärtusaeg ajus on umbes veidi üle 20 aasta, mille jooksul võib see põhjustada suuri neuroloogilisi kahjustusi. Kui see on ajus kinni jäänud, ei ole midagi muud võimalik selle eemaldamiseks teha kui võtta kelaatoreid (ainult retseptiravimeid). Kelaatorravi mõjutab maksa- ja neerufunktsiooni, mistõttu seda kasutatakse ainult tõsistel juhtudel.

Ma ei taha teid liiga palju hirmutada. Tõenäoliselt, kui sa õhutad välja auru, mis iganes on kinni jäänud, siis peaks sul ausalt öeldes kõik korras olema. Lihtsalt arvestage selle teguriga tulevikus.

Soovin teile parimat edu oma küttemantli taastamisel.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Oh jah, ja ma soovitan teil rakendada aurukaitset, mis on väga odav, kuid ainult ajutine. Võite osta aktiivsütt (ka aktiivsütt). Pange mõnda tassi eelistatavalt või klaasi. Täitke paar sellist ja pange need kõikjale, kus aur võib asuda. Aktiivsüsi on väga tõhus ja adsorbeerib Hg auru oma pinnal kuni 7% massist. Isegi kui Hg auru jääks ruumi, jätkab see aktiivselt selle eemaldamist. Seejärel saate aktiivsöe lihtsalt prügikasti visata, selle asemel, et hingata auru oma kopsudesse. Ma teeksin seda näiteks järgmised kaks kuud, asendades aktiivsütt umbes 2 nädala pärast. Ärge ostke aktiivsütt sisaldavaid farmaatsiatablette, need on naeruväärselt ülehinnatud. Ostke lahtiselt aktiivsütt (selle väga odav tõesti). Ja ärge kasutage seda tulevikus millegi muu jaoks. Kui te seda teete, siis ma arvan, et tõenäosus, et aur kahjustab teid selleks ajaks väga madal.

Tegelikult võiks nüüd, kui ma mõtlen sellele, panna aktiivsöe kuivatustorusse ja kinnitada selle selle reaktsiooni tegemisel reflukskondensaatori peale. See takistaks minu arvates peaaegu kogu auru väljapääsu. Te poisid see tegelikult kõlab nagu hea idee, mida peaksite tegema, kui kasutate selle reaktsiooni jaoks tagasivoolukondensaatorit. :cool:
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Lõpuks seoses reaktsiooniga. Kui suures mastaabis oli reaktsioon? (Kui palju P2NP ja Al kasutasite)? Ma arvan, et mul võib-olla on aimu, mis reaktsiooni algselt ära rikkus.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
uhm vastan kiiresti, valmistun õue minema.
veelkord aitäh ur imput , kõik u ütlesid on entering minu lvl of knowledghe.
kuid ma lugesin, et ainult dimetüülelavhõbe (Hg(CH 3) 2) ja võib-olla mõned teised sisenevad aju barjääri ( vt Karen Wetterhan mürgistus) ma arvasin, et elavhõbedakloriid ei sisene ajju.
ja kokku on suurim kontsentratsioon mis võib millegi peale rajada 0,15g ( mida ma loputasin , jne) kas see on nii toksiline kõigi mõõtmiste juures mida ma olen teinud ? kuna minu amalgaamid hammastel annavad elavhõbedat välja iga kord kui ma närin ( olen lugenud)

ja teine vastus, ma jagasin kõik video koostisainetest 2ga.
seega 5 grammi p2np ja 6g alumiiniumist majapidamispaberit ( ei lõigatud siccorsiga ,kuna see kleepuks kokku, vaid rebiti tükkhaaval nii, et kõik on koht, kus ühendada veega)

ma ei lugenud teie vastust täielikult, kuid kiirustades . nagu ma ütlesin, et pean minema. õhtul on mul rohkem aega .
Kuni selle ajani ja veelkord suur thx
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
selle carbon on outlet of condesor idee kõlab tõepoolest nagu hea idee.
ja muide ma kasutan aktiivsütt oma gaasikaitsemaski ( milline on kasutusiga alates koti avamisest ? keegi poes ei osanud gfive head vastust anda
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
> muide ma kasutan aktiivsütt oma gaasikaitsemaski ( milline on kasutusiga alates koti avamisest ?

See on väga sõltub kasutamise intensiivsusest. Selle võimsust saab mõõta õhumahu järgi, mis filtrist läbi lastakse. Keegi ei tea, kuidas te seda kasutate. Kui te töötate laboris iga päev maskiga, siis soovitan seda vahetada iga paari kuu tagant või sagedamini.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
kuidas ma saan lisada kedagi, et anda oma arvamus ? ma sooviksin lisada / mainida 2 liiget sellel teemal .
@gpatreon
teine mees ma otsin
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Kes on @gpatreon? lol

Üldiselt nõustun @Never to sleepiga. Minu arvates võite oma laboratooriumi Hg-st puhastada ja jätkata kõiki turvameetmeid. Vastavalt teie reaktsioonikoormusele ei usu ma, et te liiga palju saastasite.
 
View previous replies…

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
ma usun, et u ütlesid teemas, mille sa kirjutasid ( amalgaamidest), et u on teavet , et järelejäänud hg amalgaamis, kui seda ei loputata( vaid ainult vesi välja lasta) on umbes 0,0000... lõpptootes ?
kas sa saad seda kinnitada?
minu peamine mure on nüüd hg sisaldus lõpptootes.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Kahjuks ei saa ma seda paberite järgi kinnitada. Olen saanud selle teabe siin foorumis olevatelt keemikutelt, kellel oli juurdepääs fotoelektrilisele leegifotomeetrile. Võite ise kontrollida. Samuti on Al/Hg meetod väga levinud. Selle meetodiga on sünteesitud ja edukalt tarbitud kümneid tonne amfetamiini.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Mida te mõtlete enda kontrollimise kohta ( Hg lõpptootes)?
Ma saan kontrollida ainult lõpptoote puhtust, kontrollides keemistsentsi.
Aga kui keemistemperatuur ei saavutata soovitud temperatuurivahemikus, siis ainus asi, mida ma tean, on see, et see on ebapuhas ( võivad olla muud lisandid protsessist).
Ma ei ole keemik , iga info ma kohandatud on sellest foorumist.

Ka ma olen nii ebakindel Hg jääk, siin, kus ma elan selle kõik / ainult bmk leukart reaktsioon massitootmises. ja saada ebapuhas toode ( nad jätavad palju lõppprotsesse puhastamiseks, kuna vähem aega raisata ja rohkem kogust teha.
See on peamine reasing ma tahan teha seda ise ( kuigi see maksab mulle rohkem teha seda ise, kui osta mõned sitt märja pasta.

Kas ma võin ka säilitada (jääk) ipa / atsetooni väävelhappe lahust edasiseks sünteesiks?
Ja Hg kloriidi säilitamine oleks oke õhukindlas pudelis( toatemperatuuril) ?

Ja mis on põhjus, miks ei saa kasutada IPA, p2np ,H20, GAA lahuse eelsegu ? ( nagu eelmisel õhtul tehtud)

Ja peamine põhjus GAA lisamiseks vahetult enne lahuse amalgaami minekut ?

Tänan teid.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ma võin uskuda, et palju toodetakse ja tarbitakse niimoodi. ( põhiliselt seetõttu, et seda on nii lihtne toota , ja lihtne kasutada alternatiivseid kalleid klaasriideid, kuumaplaate, mantleid... nagu purgid ja potid, ja kasutades kuuma vesivanni valamus).
Aga asjad, mida ma olen näinud sellel foorumil ( ei taha seda kutti maha teha, aga jah ta on ohtlik kõigele/kõik kellele ).
((Tehes seda köögis oma köögiviljade vahel, kasutas kööginuga laua pealt oma amuti Hg , ja siis lihtsalt puhus oma noa ära ja andis selle pühkida suletud köögirätikuga, mis oli olemas.
köögiahjus kuivavaid lahusteid, ...)).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jah, täpselt
ofc ei
jah

GAA-d ei saa üldse kasutada, nagu ma oma õpetuses siin ütlesin.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
teeb homme veel ühe sünteesi (kui im õnnelik 2).
ka suur mure minu jaoks on elavhõbe lõpptootes.
peseb minu amalgaami 2X.
ja kasutab kuuma IPA-d p2np lahustamiseks.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Ärge kasutage kuuma IPA-d. Kasutage seda soojendatult kuni 30ºC ja segage väga hästi. Kui p2np ikka veel ei lahustu, soojendage seda veidi rohkem, kuid mitte liiga palju.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke thank u for the input. minu esimene süntees/ esimene katse. ma kasutasin colled IPA ja segasin palju klaastaabiga, kuid ei lahustunud ( p2np). Siis kuumutasin seda op ( tagantjärele peas, et IPA keemistemperatuur on ainult 60 kraadi),
tegin Mcguyveri ja proovisin seda kuidagi 1L soojendusmantlis üles kütta ( tegin seda 3pealise 250ml kolbiga).
Tegin seda kõige madalamal seadistusel , aga ma arvan, et see oli liiga kuum. ( oli minu esimene katse kasutada kütte meantle, nii et ma ei tea temperatuurivahemikku). See muutus väga põletavaks minu silmades ( nii et ma lõpetasin imideatly, tervis = tähtsam).
(( p2np lahustus, kuid pärast seda, kui ma eemaldasin selle kuumutusallikast, muutus see pehmeks kohevaks lahuseks))
küsimus: kas see on normaalne ? või mitte ? ( alkoholi põletustunne silmades)

Jällegi kõik on minu jaoks uus, oli minu esimene katse kemikaalidega nagu p2np.
Tommorow arive 2l pliidiplaat (koos stearinguga) amazonist.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ka tagasi minu esimese sünteesi, lahuse ( lisades alki p2np lahustatud amalgaami lahusele) tuli see selge kiht peal, mille ma kogunesin iPA-suhtes 50/50.( edasiseks sünteesiks).
aga naljakas on see, et pärast seda, kui ma eemaldasin pealmise kihi, segasin kogu segu ja 24h hiljem on jälle helekollane kiht peal.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Mida saite kahest kihist (selge ja kollane)? Kas te hapestasite seda?
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ma ei tea veel, ma ei hapestanud seda, sest ma ei võtaks aega ja vaeva, et panna see ebaõnnestunud katse ( hoidis 2 õlikihti eraldi, hapestab neid pärast minu uut sünteesi. siis mul on juba happe / atsetooni lahus käepärast, nii et ma ei waiste 3X aega selleks. )
(( hapestab muidugi neid mitte toghetter 1 mixter!)))
Ja juhuslik märkus: hoidsin lahust jälle 24 tundi , ja teine( kuid tinine ja tumedam kollane) ülemine kiht apeared.( see ma viskan waist koos muu sisuga keeduklaasi).
 
Top