Question Õline amfetamiin pärast sünteesi

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Olen edukalt kristalliseerinud veidi amfetamiini, kuid tunnen, et kristalle katab õlikiht, kui ma neid kätega puudutan. Kuidas ma saan seda täielikult kuivatada?
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Foorumis edasi lugedes olen sattunud sellele G. Pattoni artiklile MDMA/Ecstacy puhastamise kohta . Kui keegi seisab silmitsi sarnaste probleemidega, on see vastus.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Seda meetodit ei saa kasutada amfetamiini puhul. Kas teil on amfetamiini või metamfetamiini??
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tere, ma valmistan ennast amfetamiini keetmiseks ja kui soovite, soovin rohkem teada, kuidas te seda tegite, sest minu kohas, see õline amfetamiin, millest te räägite, on tõesti tõesti armastatud enamiku kostjate poolt, kes mul on, kuid enamik toodet, mida ma leian, ei ole õline, on tegelikult niiske, sest lõikeprotsessi tõttu.

Ma olen alati kuulnud, et puhas amfetamiin on õline ja mitte niiske, ja ka kristall, mitte valge tolm või täielikult segatud pasta, kuid ma nägin sellist toodet ainult mõnedelt müüjatelt darknetis.
Samuti, kui see on võimalik teile, palun jagage infot lõhna, maitse, kui nuusutada ja kui palju kaalu tegi kuivatamine pani teid kaotama, nii et ma olen võimeline paremini ära tundma lõpptulemust, kui ma proovin seda ise teha.

Tänan teid väga.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Ma sain selle, kui püüdsin puhastada metatiini AB ekstraheerimise abil, ma usun, et protsessi ei tehtud proportsionaalselt õigesti ja see oli valesti, nii et ma ei tea täpselt, kuidas ma jõudsin ka õlisele tekstuurile. Sellest, mida G. Patton mainis foorumis, peaks Pure amph olema kuiv, lõhnatu, valge kristall, mitte õline, mis mul siin on.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Te mõlemad eksite, amfetamiin ei tohiks olla õline, kui see on, tähendab see, et see on reaktsioonimassist saastunud ja mitte puhastatud.

Tõeline amfetamiin on nagu G. Patton väidab, värvitu, lõhnatu, valge.

Kui see on niiske/märg, siis ei tohiks see olla reaktsioonist, vaid atsetooni/IPA pesust, kuid see on väga selgelt eristatav lõhnast.

Parimate soovidega
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ma märkasin seda, kui hakkasin selle ravimi kohta rohkem uurima, sest keegi ei kirjeldanud seda õlise tekstuuri või pastana, kõik üldised allikad teevad selgeks, et tegemist on soolaga, ja nagu inimesed peaksid teadma, kipub enamik soolasid looduses olema kristallid.

Ma püüdsin selgitada paljudele mulle tuttavatele edasimüüjatele ja tarbijatele, kuid edasimüüjad hoiavad seda kuulujuttu üleval, sest kui nad seda ostavad, on see peaaegu alati niiske pasta, mis on valmistatud kes teab millest, ja nende *****usepakkuja keeldub seda kuivalt müümast, nagu seda teevad ka edasimüüjad tänavapakkujatele, et vältida kuivatamisest tulenevat rahakadu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere, see on jama. Puhas amfetamiin on absoluutselt valge pulber ja absoluutselt kuiv. Kõik muud vormid on saastunud toode või valesti valmistatud. Palun lugege minu postitust amfetamiini kohta, et vältida selliseid kuulujutte ja spekulatsioone Amfetamiini soolad
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Jah, ma olen teiega nõus, et minu koha peal jooksevad võltsitud uudised. Seal on nii palju noori inimesi, kes ostavad kõike, mis tuleb märjaks, enne kui nad on isegi valmis proovima toodet, mida ma ostan, mida ma alati laboratooriumis katsetan, kui see saabub ja on alati 60-70% puhas, nagu reklaamitakse.

Ma annan teile teada, et nende usk sellesse on nii tugev, et 2 sellest tavalisest kasutajast "märja amfetamiini, sest see on parem" tegi katse minu puutumatu tootega, sest ma kasutan seda ka pikkade ööde õppimiseks ja veebiuuringuteks, ja üks neist ütleb pidevalt, et see ei töötanud tema peal, kui tema lõug tantsis nagu Patryck Swysse "Dirty dancing".

Ma salvestasin teda ja näitas paar päeva hiljem, kuid ta ostab ikka veel sama toodet.

Mul õnnestus 5 päeva ärkvel hoida ainult 3'5 gr sama partii, mida nad minuga testisid.
 
Top