"Minu" MDMA vabakristalliseerumine

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ma lugesin palju erinevaid teemasid ja postitusi, milles küsitakse ja räägitakse MDMA freebase kristallisatsioonimeetoditest.
Ma arvan, et paljud neist on katsetatud ja teised on ainult litteratsioonist võetud.
Ma katsetasin mõned neist ja nagu alati postitan kõige tõhusam minu puhul ja selle jaoks, mida ma vajan, mis ei tähenda, et see on PARIM meetod ainult tähendab, et see on MINU jaoks PARIM.
Tavaliselt ma ei meeldi postitada üksikasjalikke meetodeid nagu see Im väga cautios nendega, sest inimesed harjunud aru, et Im postitad PARIM ja ainulaadne meetod koos kõigi kaasnevate tagajärgedega, et see on, ma eelistan postitada täielik ja konkreetne süntesaator mitte üldised meetodid.

Igatahes siin on:

1. Lisage MDMA freebase'ile (eelnevalt ka jahutatud) portsjonite kaupa külm HCL37%, segades samal ajal kuni PH 3.

2. Kuumutage segu järk-järgult segades kuni 130C.

3.On valmis ämber, milles on 10 korda suurem maht kui esialgne freebase, külmutatud atsetooni, mis on olnud vähemalt 48 tundi sügavkülmas.

4. Kui segu on 130C, lõpetatakse kuumutamine ja valatakse see kiiresti atsetooni ämbrisse tugevalt segades.

5. Jätke ämber vähemalt 72 tunniks sügavkülma.

6. Võtke ämber välja ja filtreerige tahked ained vaakumiga, kuni see kuivab, selle protsessi lõpuosas valage väike kogus külmutatud atsetooni üle tahkete ainete pesemiseks enne täielikku kuivamist. Filtreeritud atsetoon on hoida seda sügavkülmikus, et püüda kristalliseeruda rohkem materjali, kui midagi muud kristalliseerunud võite lasta atsetooni kuivada RT juures lamedal plaadil või sarnasel, et taastada materjali või freebase

7. Kui on täielikult kuivatatud Purustage see ja teisendada kõik pulbriks.

8. Lahustage pulber destilleeritud kuumas vees (1gr/1ml).

9. Kui kogu pulber on lahustatud, kuumutage segu kuni 112C, segades seda veidi ja visake see kiiresti valitud kristalliseerumisämbrisse.

10. Jätke ämber "rahulikku" kohta, ei mingit õhuvoolu, liikumist, vibratsiooni... Vähemalt 48 tundi temperatuuril pärast 48 tundi asetage see 30 min sügavkülma enne filtreerimist.

11. Filtreerige kristallid ja peske neid külmutatud atsetooniga, filtreeritud vedelik salvestatakse, et lisada see sammus 9 järgmisesse partiisse.

Ma loodan, et see meetod võiks lahendada enamiku kristalliseerumise probleeme, mida te võiksite ja ka saadetud küsimused.

Ma tahaksin selgitada veel kord, et see ei ole PARIM meetod või ainulaadne, Selle lihtsalt üks rohkem on palju meetodeid ja tehnikaid Im lihtsalt postitades rohkem appropiate minu jaoks, minu puhul ja minu asjaolud.

Tänan.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
suurepärane postitus, kiire küsimus siiski.
mis värvi mdma tuleb välja, kui kasutate atsetooni suhet 10:1? Ma kujutan ette, et see oleks valge mdma. Mis atsetooni suhet soovitate šampanja värvi mdma jaoks?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Me teeme 2,5 liitrit atsetooni 1 liitrile alusele ja siis paneme ph 5,5 koos hcl 37% ja seejärel külmutame 4 päeva jooksul.
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 333

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Samuti kõrvalmärkus, mida te teete pruuniga atsetooniga, mida te sammust 4 üle jätsite, kas te destilleerite seda ja kasutate uuesti või kõrvaldate selle? (Te kasutate veevaba atsetooni, eks?)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Filtreeritud atsetoon on hoida seda sügavkülmikus, et proovida kristalliseeruda rohkem materjali, kui midagi muud ei kristalliseeru, võite lasta atsetoonil temperatuuril RT kuivada lamedal plaadil või sarnasel, et taastada materjali või freebaasi
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
10:1 suhe?? See tundub üsna palju atsetooni ei? Tavaliselt saadakse 4:1 suhtega puhas valge mdma.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kas te lisate 36% HCL-i otse toorvabaasi ilma lahustita?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Väga lahe!

Tundub, et nad lisavad otse freebase'i ilma lahustita, mis teeb mulle muret lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Loomulikult võite segada freebase'i lahustiga enne HCL-i lisamist, kuid hiljem vajate rohkem aega, et panna segu 130C tõttu see lahusti aurustub, HCL-ga sügavkülmast, freebase'i külma ka ja kõrge temperatuuri vältimine lisamise ajal ei ole probleem ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Kas te teate, et MDMA-d ei saa kuumutada hapetega kõrgel temperatuuril? Toode laguneb ja ei ole enam puhas MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Hape neutraliseeritakse vababaasiga ei ole happeline segu, kui protsessis oleks midagi valesti, siis ei teataks laboris toodet 95% puhtaks MDMA-ks.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Igatahes:
Oma postitustes selgitan alati:

"Ma postitan kõige tõhusam minu puhul ja selle jaoks, mida ma vajan, mis ei tähenda, et see on PARIM meetod tähendab ainult seda, et see on PARIM meetod MINU jaoks.
Tavaliselt ma ei meeldi postitada üksikasjalikke meetodeid nagu see Im väga cautios nendega, sest inimesed harjunud mõistma, et Im postitades PARIM ja ainulaadne meetod koos kõigi kaasnevate tagajärgedega, et see on, ma eelistan postitada täielik ja konkreetne süntees mitte üldisi meetodeid. "


Kõik alates possitive suhtumine ;-) lihtsalt vältida selliseid arutelusid, mis kunagi lõpeb;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Enamik laboreid ei suuda vahet teha MDMA või MDDMA või MDMMA vahel, sest esimesed 2 on samuti sama mol-massiga.

Ainult NMR suudab eristada MDMA vs MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43

Ma arvan, et te räägite puhtast "keemilisest" atsetoonist, mitte supermarketist pärit atsetoonist.
Kuidas on siis 99%, mida ma saan siit?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
kas keegi teab, mis juhtub, kui ph langeb liiga madalale nagu ph 2? Ive leidis, et see läheb 7-st 2 väga kiiresti ja mõtlesin, kas tasub võtta kristallid atsetoonist ja ravida ma sain hea hulga kristalle
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
See peaks olema okei, sest te kukkusite ot välja atsetoonis. Rohkem hapet teeb lihtsalt rohkem lisandeid.
Kas sa said suured kristallid, kui valasid kuuma hapestatud freebase'i külma atsetooni?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Kui ma tegin seda minevikus 120C juures jah, ma sain suured kristallid nüüd 130C juures ma saan läikiva pulbri

Tänan.
 
View previous replies…
Top