Question Seente talu

Kerzab1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tere, ma otsustasin teha kodus farmi mõned magic seened, kuid kas keegi ütleb mulle kõik, mida ma pean teadma ja mida ma pean olema, et seda teha?
Teine küsimus on, kui palju maksab osta 1-5g maagilisi seeni mõnelt narkodiilerilt?
kes saab mulle hea vastuse, olen väga tänulik.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
@AKWA - Sellel härral on palju kogemusi seente kasvatamise ja ekstraheerimismeetodite alal. Väga sõbralik mees, kes aitas mind minu küsimustele seente kohta. Võib-olla saab ta teid aidata. 😊
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,482
Solutions
4
Reaction score
1,007
Points
113
Deals
1
Ma võiksin, kuid see tähendaks palju trükkimist. Selleks on mitu võimalust. Seal, kus ma olen, on 5 grammi väärt 25-35 usd dollarit. Seal on mägi teavet saadaval, kui te otsite. Tutvu "The Shroomery.org"
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Ma toetan @Frit Buchneri sõnu ja suunaksin teid ka philly golden teacher, Willy's world, 90 seconds mycology ja lõpuks mycotrophic'i youtube-kanali poole. Mycotrophic on minu jaoks parim, kuigi ta lõpetas aktiivsuse youtube'is, et keskenduda patreonile ja discordile, on tema videod ikka veel äärmiselt kasulikud
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Boomer shroomeril youtube'is on mõned suurepärased andmed. See on aga ilmselt kogenumale kasutajale. Mul ei ole kunagi olnud probleeme PF Teki kasutamisega. Alustajana soovitan alustada sealt, see meetod on enam-vähem "lollikindel"
Vajalikud esemed: Survekeetja. 1 või 1/2 pint "pall" purgid - laiasuulist on parim. Kott vermikuliiti, kott perliiti, orgaaniline pruun riis, suur plastmassist "rubbermaid" vann, blender või kohviveski ja muidugi teie spoorisüstik. Spoorid saad netist - need on legaalsed - vähemalt enamikus kohtades USAs. Kõik muu leiad Walmartist või linnast. Samuti vajalik - köögitarbed, alkohol steriliseerimiseks kogu protsessi jooksul. Jahvatage riis jahu, kasutades blenderit või veskit. Purgid täidetakse 2/3 tassi vermikuliidi, 1/4 tassi pruuni riisijahu ja 1/4 tassi vee vahekorras. Steriliseeritakse survepaagis ja süstitakse eoseid. Hoida pimedas ja soojas paar nädalat.
Järgige järgmisi juhiseid: https://erowid.org/plants/mushrooms/mushrooms_mmgg.shtml

MA EI SAA PIISAVALT RÕHUTADA: TE PEATE OLEMA VÕIMALIKULT PUHAS KOGU PROTSESSI VÄLTEL! Muidu kasvatate lihtsalt hallitust/baktereid ja raiskate oma aega/raha!

Kui aga tegemist on terraariumiga - tehke seda allpool.
Täitke oma plastmassist kummiämbri põhi umbes tolli või 2 cm perliidiga. Lisage piisavalt vett, et see imbuks kogu perliiti sisse ja põhja jääks veidi vett, kuid mitte nii palju, et see läheks perliidi kohale. See on teie terraarium. Kui teie purgid on koloniseerunud - seen kasvab kogu purgi ulatuses ilma värvimuutusteta - oodake veel üks nädal, et olla kindel, et nad on küpsed. Ärge kunagi avage oma purgid enne, kui ootate paar päeva pärast seda, kui näete kogu purgi koloniseeritud. Mõned on kiiremad kui teised.
Nüüd olete valmis oma "kooke" "sünnitama". Tühjendage kõik oma purgid ("koogid") teise, poolenisti vett täis vanni, et neid "uputada" - laske neil 12-23 tundi ringi hõljuda - seejärel asetage need oma terraariumisse. See aitab öelda kookidele, et on aeg teha seeni, ja kastmine aitab rehüdreerida teie kooke, kuna seened on 90+% veekaalust - see samm aitab palju.
Kui terraariumis on piisavalt niiskust, peaksite nägema, et terraariumi küljele on kogunenud niiskust - see on hea märk. Jätke terraarium sooja pimedasse kohta ja kontrollige seda iga kahe päeva tagant, avage kaane paariks minutiks värske õhu jaoks ja laske terraariumil tund või kaks valguse käes istuda, MITTE otsese päikesevalguse käes! Mõne päeva pärast näete, et teie kookidele moodustuvad "tihvtid". Veel mõne päeva pärast on seened valmis. Korjake neid vahetult enne, kui müts lõheneb varre küljest. Pärast esimest saaki "kastate" oma koogid uuesti 12-23 tunniks ja panete tagasi terraariumisse järgmiseks korraks.
"loputuseks". Kui terraarium hakkab kuivama, lisage lihtsalt põhja perliiti rohkem vett, kuid mitte nii palju, et teie koogid istuksid vees. Just nii palju, et niiskus/niiskus püsiks kõrgel.

Teie koogid loputavad 2/3/4 korda, lihtsalt kastke pärast iga loputust uuesti ja korrake, kuni ei kasva enam, püüdke mitte käidelda oma koogid ja neid muljutada või seeni välja rebida korjates - ärge kahjustage koogid.
Kuivatamiseks sobib kõige paremini toidukuivati, kuid see ei ole vajalik. Võite kuivatada õhu käes ventilaatoriga jne. Seened peavad enne ladustamist olema LÜHIKUIVAD ja napsu varrega, sest muidu lähevad nad katki.
Iga järgneva kurnamisega väheneb saagikus ja tugevus. Esimene puhang on parim, viimane on halvim. Loodan, et see info aitab! o7
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
67
Points
18
Kas keegi oskab mulle kogemusest öelda ( olen vaadanud palju youtube videosid) aga kas mesi töötab spooride kasvatamiseks nn vedelas kultuuris ja kas see lahus on piisavalt hea, et panna pruuni riisi sisse (paar korda keedetud), et hakata kasvatama mütseeli ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,482
Solutions
4
Reaction score
1,007
Points
113
Deals
1
Mesi töötab, kuid sellel on mõningane seeneimmuunsus, nii et see ei ole ideaalne asi. Karo, pruun riisisiirup BREWERS MALT EXTRACT, see peab lihtsalt olema mingis vormis glükoos/fruktoos. On probleeme, mis kaasnevad spooride kasutamisega LC innokaliseerimiseks, kuid seda on tehtud. Soldados Erowid tech on vanem kui ta ja ilmselt vanem kui mina ja "terraarium" st Fruiting Chamber, on kehv disain. Seega on probleemiks see, et siin üritatakse õpetada, kuidas seda teha. Ma kirjutasin 7-leheküljelise artikli rahvusvahelisele mükoloogiaajakirjale, mis ilmus umbes 10-12 aastat tagasi ja isegi 7 leheküljel on see tegelikult vaid kokkuvõte
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Ma ei öelnud, et see on kõige uuem või parim tehnika või midagi, ma väitsin ainult, et see on "lollikindel". Ma andsin lahtise ülevaate, mida uuriv algaja saab järgida. Steriliseerimine on ilmselt suurim küsimus, mis puudutab algajat, ja survepann eluliselt välistab kõik vead kuni selle punktini. Tuleb lihtsalt innokaliseerida ja sünnitada need purgid pärast koloniseerimist. Frit Buchneril on õigus, terraariumi kujundus, mis on ette nähtud selles tek on erowid on keeruline ja rumal, seetõttu pakkusin väga lihtsat alternatiivi - märg perliit plastmassist vannis, kunagi ei ole olnud probleeme vilja mittesaamise või kuivamisega. Õhuvoolikuid ja niisutajaid ja "tilgakilpi" ja mida ei ole vaja. Lihtsalt lisage oma äranägemise järgi tass või kaks vett, piisavalt, et terraariumis oleks "aurus". Alustajana soovitaksin enne uuenduste proovimist kogu protsessiga tutvuda. Theres on palju paremaid viise, kuidas seda teha, olen kindel, kuid see ei ole kindlasti raske ja mitte pooltki nii keeruline, kui paljud inimesed seda teevad. Kui tek on vanem kui mina (35+ aastat), siis on ilmselt põhjus, miks nad seda ikka veel pakuvad - sest see on proovitud ja tõestatud. Minu eesmärk on ainult aidata selgitada ja lihtsustada.
 
Top