Kõige lihtsam viis amfetamiini tootmiseks

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Mis on tegelikult kõige algajasõbralikum viis amfetamiini tootmiseks? Selle foorumi ressursside põhjal arvan, et selle sünteesi teel P2NP-ga, eks?

Ja mis on kõige lihtsam viis P2NP (väikeses mahus) tootmiseks?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Kõige lihtsam on elavhõbeda-alumiiniumi amalgaami kaudu. Väga lihtne meetod ja suur korratavus. netis on video. Ma võin õpetada )

P2np jaoks on kõige lihtsam viis Henry kondensatsioon. Võin ka õpetada ))))
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Kindlasti mitte niimoodi. Kui te lihtsalt lisate elavhõbedat vette pandud alumiiniumile, muutub alumiinium mudaks. Tuleb elavhõbedasoola segada veega ja lisada sinna alumiiniumfooliumi. Ilma kuumutamata. Toatemperatuuril (20-25 kraadi, mitte 42 nagu Bangkokis). Peamine mõte on täpselt vastu pidada hetkele, mil alumiinium on sulanud, loputada seda puhta veega ja lisada taastamiseks propeeni segu. Pärast seda jääb vaid aega, et kolb veega konteinerisse viia ja palvetada, et kogu see süsteem ei läheks persse.

Kui tõesti on vaja konsultanti, siis pakun, et lähevad vestlustesse ja arutavad.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Muidugi, kõigepealt tahan ma teha UR-144 ja seejärel amfetamiini.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
See ei ole probleem. Küsige minult, kui on vaja )
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Mõni probleem elavhõbedanitraadi leidmisel... on kellelgi aimu, kust seda leida? Tänud!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Easy peasy. Ostke elavhõbedatermomeeter (näiteks Hiinas 1 $ tükk 10 tuk ja 5 $ tarne eest). Koguge sellest elavhõbedat. Lisage elavhõbedale lämmastikhapet.
Elavhõbedale 1 termomeetrist 2 ml hapet. Amalgaami saamiseks 1 sünteesi jaoks 10 grammi propeeni, piisab 1 ml lahusest.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Elavhõbe nõuab siinkohal litsentsi, kuid kinaver ei nõua seda. On mitmeid allikaid, kust saab osta kinaveri pärleid, kristalle jne. Ma ei ole kindel, kui raske on elavhõbedat kinaverist saada.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Mida tõsiselt ei saa osta meditsiinilist termomeetrit Hiinas ??

Saate seda kaneelist, kui teil on piisavalt palju.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Küsimus ei ole mõistlik. Ei ole erilist erinevust sellest, millest teha elavhõbedanitraati. Mõnes mõttes on viskamine isegi mugavam. Tuleb kasutada seda, mis on olemas.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Vabandust, kui see ei olnud mõttekas, ma mõtlesin seda nii:

Ütleme, et meditsiiniline termomeeter maksab umbes 50$ ja ütleme, et te saate 100ml elavhõbedat (jah, ilmselt on see liiga palju, kuid näite huvides), kas see on rohkem kui see, mida te saaksite, kui ostate 50$ kristallid/pärlid ja saate elavhõbedat sel viisil?

Teisisõnu, kas on kuluefektiivsem osta kinaverikristallid/pärlid ja saada sealt elavhõbedat võrreldes elavhõbeda saamisega meditsiinilisest termomeetrist.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Termomeetris on tõenäoliselt 200 (võib-olla 500) milligrammi elavhõbedat või nii. Hiinas maksab see 1 dollar. vaid 1 dollar.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Kuid teil on vaja rohkemat, eks ole? Kui ostate eraisikuna 100tk termomeetrit, siis teete end kahtlaseks.

Aga kui ostate palju pärleid ja kive (eriti ka mitte elavhõbedat), siis näete ainult välja nagu esoteeriline idioot
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Kõigile on ükskõik, kui palju termomeetreid mul on. Uskuge mind. Kuni ma ei hakka neid ise müüma))))

10 tükki on alguseks piisav )
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Tsinnabarist on üsna lihtne valmistada korralikke koguseid elavhõbedat. Kui see mees suudab seda teha jne ... 50 grammi lähteainet, 8 grammi elavhõbedat.
Tsinnabari võib leida Ebayst. Kohe hiina termomeetrite kõrval :).
Hooletu keemik teeb elavhõbedat kinaverist
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Ma ei ole näinud mõtet mitu päeva kaneeliga keppida, kui on olemas termomeeter. Las ta saab seda nii, nagu ta tahab.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Loomulikult saab ta seda, mida tahab. Ärme lihtsalt otsusta tema eest, mida ta tahab, vaid anname talle lihtsalt teavet alternatiivide kohta. Sa ei pea vittu midagi, mis sulle ei meeldi.
Ja muide, miks sa ei postita linki nende Hiina elavhõbedatermomeetrite kohta?
Siin on üks kaneeli jaoks.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Asi on selles, et kõik elavhõbedat sisaldavad tooted tuleb deklareerida tollile. Nii lihtne see ongi. Päris kindlasti leian kodumaise poe, kust seda osta, kuid isegi nemad nõuavad litsentsi. Ja nagu ma ütlesin, 10 termomeetri ostmine on üsna kahtlane, samas kui kinaverikristallide ostmine on täiesti reguleerimata.

Ma küsin ka ainult hüpoteetiliselt, aga ma pigem teeksin ise elavhõbedat, kui võtaks lihtsalt riski, et jääksin kinni.
 
Top