foorumi modereerimine?

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Viimasel ajal olen näinud, et mõned inimesed kasutavad oma nimes rassilisi väljendeid, nüüd ofc meil on palju inimesi kogu maailmast, nii et ma ei oota, et kõik teavad iga solvava sõna ajalugu või tähendust minu riigis, kuid, ma arvan, et see paneb foorumile halva ilme ja võib-olla võiks meil olla mõned reeglid, mis keelavad teatud sõnade kasutamise oma kasutajanimes. idk mida arvate?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et 🤔🤔 see on tarbetu tsensuur ja isiklike õiguste rikkumine. Inimene peaks saama end nimetada nii, nagu ta tahab. Kui teil on kaitstud õigus nimetada oma sugu või sugu mis tahes viisil, siis miks ma ei saa olla punanahkne honky? Te soovitate ennetavat lahendust probleemile, mis ei ole probleem. See on minu arvamus.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro ma olen valge nahapeaga, minu GF on osaliselt jamaja/süüria päritolu. Minu lapsed on meie toode. ***** see b.s vaba sõnavabaduse, nii kaua, kui sa ei ole neonatsid, kes hoolib, kuidas inimesed end nimetavad? Mind on minu tumedama nahaga vennad piisavalt kordi kutsunud whiteboy , honkey ja usaldan isegi valge N-sõna, niikaua kui see ei ole vihkamine lihtsalt vaba sõnavõtt, ***** that crap. Tema teda, see neid, must valge? Kas me lihtsalt ei ole inimesed põhiliselt?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
ma arvan, et kõik sõltub sellest, mis see foorum tryna olla, ma mõtlen selle midagi uut, et foorumites kasutatakse solvanguid ega ole üllatav, kuid siin on meil reeglid ja isegi modereerimine, nii et me oleme tõesti vaid ühe sammu kaugusel käitumiskoodeksist.
see tähendab, et ma kahtlen, et kedagi huvitab, kuid ma arvan, et see võib muutuda, kui foorum saab rohkem välist tähelepanu.
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ma ei ole ise midagi sellist näinud, mööndavasti ei ole ma siin nii kaua olnud. kuid üldiselt olen nii internetis kui ka väljaspool seda leidnud, et elus ei tohi ennast liiga tõsiselt võtta ja enesehinnangu arendamine on parim vahend, et elus tervena läbi saada. Sest me oleme harjumuspärased olendid ja ohvrile allumine ei ole lühike soovimatu peatus meie teekonnal, vaid püsiv sihtpunkt.

Lisaks ei usu ma, et tsensuur oleks sellises ruumis hästi vastu võetud, mitte sellepärast, et inimesed tahaksid iseenesest solvata, vaid põhimõtteliselt tajuksid inimesed seda kui põhiliste inimõiguste ja sõnavabaduse riivet ning võib-olla isegi püüaksid piire veelgi rohkem ületada, mis muudaks teie kirjeldatud olukorra potentsiaalselt hullemaks.

Ma olen kindel, et administraatoritel/moderaatoritel on piisavalt tööd, et tegeleda suure hulga korraldusvaidluste lahendamisega, mis minu arvates peaks olema nende prioriteet.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Rassism ei ole arvamus, vaid kuritegu inimkonna vastu!


Need, kes annavad endale teatud rühmi diskrimineeriva nimetuse, ei tee seda mitte seetõttu, et nad tahavad oma isiklikku vabadust välja elada, vaid seetõttu, et nad tahavad mingit rühma välistada ja solvata. See on tõde ja mitte midagi muud.

Soovitan teil uuesti koolis käia, ilmselt oli see teile kah liiga ammu, või siis võite uuesti meelde tuletada fakte, et mõelda uuesti oma sõnade tähenduse üle.

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Peate mõistma, et neid nimetusi kasutavad inimesed on grupi omad. Te ütlete, et nad soovivad end välistada? Võib-olla, see ei tundu siiski loogikast tulenevat. Ma nimetan ennast nimedega, mida minu rahvusest inimesed peavad halvustavateks, ja põhjus, miks ma seda *****, on teadlikkuse tõstmine. Et tõsta teadlikkust sellest, et kepid ja kivid võivad mu luid murda, kuid ei tee mulle kunagi haiget.
Oluline on mäletada minevikku, kuid ma ei olnud selles, ja ka teie ei olnud. Mitte
Kõik inimsusevastased kuriteod on rassism, aga kõik rassism ei ole inimsusevastased kuriteod ei ole rassism..ido palju narkootikume, aga ma olen üsna kindel, et sinu reaktsioon on enamasti voorusemärkide andmine. See ei tundu ehtne ega olukorrale kohane. See ei paku mingit arusaamist või sisulist kommentaari, nii et mul on raske mõista selle väärtust.
 

MarkAnderson

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Teie vaatenurk teatud nimetuste teadvustamise kohta on kehtiv, rõhutades vastupidavust. Ajalooliste sündmuste ja individuaalsete kogemuste keerukuse tunnistamine on ülioluline. Kuigi minu vastuse eesmärk oli käsitleda võimalikku tundlikkust, hindan teie tagasisidet. Rassismi üle sisulise dialoogi pidamine hõlmab erinevaid vaatenurki ja ma olen siin, et edendada konstruktiivseid vestlusi.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kas see sait käsitleb keemiat?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
jah, kuid sama palju kui see puudutab keemiat, on see ka ravimikaubanduse legitimeerimine sellisena, mida austatakse ja mille puhul usaldatakse, et see hoiab sama kvaliteedistandardit, mida peetakse farmaatsiaettevõtete suhtes, on foorum ei saa võtta tõsiselt, kui me ei suuda austada kõiki religioone, sugusid ja rahvusi parimal võimalikul määral, me peame pakkuma kaasavat ruumi, kus kõik tunnevad end teretulnud, rassilised solvangud ei ole mitte ainult lugupidamatus, vaid ka eirata nende väga reaalset kaalu. kui me jätkame diskrimineerimise lubamist sellel foorumil, õõnestame selle foorumi missiooni ja kahjustame aktiivselt selle mainet üldsuse seas. mõelge sellele, kuidas see uudisartiklis välja näeb, kas me tahame näida rassistlike isekate narkodiileritena või mingite hipidena, kelle missiooniks on vastutustundlikult uimasteid pakkuda?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Ma olen siin üsna uus, nii et parandage mind, kui ma eksin, kuid see tundub suures osas mitte küsimusena. Kui kasutajad hakkavad tegema liite ja ähvardusi või üritavad oma "klanni" värbamist või organiseerimist sellisel viisil, siis peaks keegi sekkuma ja laskma em' seda kuskile mujale viia. Kui keegi tahab ennast nimetada millekski, mida keegi võib pidada pahatahtlikult solvavaks, siis projitseerib ta ainult oma teadmatust. Keda diskrimineeritakse? Me kõik oleme nii anonüümsed, kui me seda ise valime. Kõigile on siin tagatud sama võimalus. Kui teile ei meeldi, ei pea te nendega tegelema. Kui see ei kehti, siis laske see käest ära. Kui see sind tõesti nii väga häirib, siis vajaksid ehk paksemat nahka.

Kuidas see uudisartiklis välja näeb? See sait on suuresti keskendunud tegevusele, mida enamik inimesi ei mõista või mis ei meeldi, olenemata sellest, kas me oleme poliitiliselt korrektsed või mitte. Ma usun, et see mentaliteet on aastakümneid kestnud kultuurilise allakäigu tulemus, mis on pärit meediast, koolidest, meelelahutusest, poliitilisest areenist jne. Vajadus seista inimeste eest, kes ei saa ennast "kaitsta". Kui see ei ole "privileeg", millest nad räägivad, siis ma ei tea, mis on. Mõte, et kellelgi on nii hästi, et tal on aega ja energiat võidelda kõigi eest, kellel ei ole "võimalust" - vähemuste eest. "Sa pead tagasi kooli minema" on selline vastus, mida ma ootan kuulda. Milleks? Kriitiline rassiteooria või LGBT-tundlikkuse koolitus? Või selleks, et uuesti allutada end silmakirjalikkusele ja topeltstandarditele? Enda eest rääkides olen ma vist liiga rumal, et tajuda vajadust olla kõigile meeldiv või vastuvõetav. Ma heitsin selle kaalu maha juba ammu.

Ma ei kohta liiga palju rumalaid rahvuslasi. "Neonatsid" ja selline seltskond seevastu on teist tõugu. Kaasaegsed vasakpoolsed, on enam-vähem sama fanatismile kalduvad - ainult et sallimatuse asemel PEAD sa taluma kogu degeneratsiooni ja räpasust, muidu oled sa "rassist, nats, homofoob jne." Ei pea olema geenius, et näha, mis maailmas valesti on ja miks. Tahaksin arvata, et enamik meist leidis siia tee, sest me oleme "seadusevastased" - see ei tähenda, et me oleme tingimata halvad inimesed. See tähendab, et me ei lase teistel inimestel otsustada, kuidas me oma elu elame. Et me ei karda olla meie ise, mis iganes me oleme. Ma tunnen ennast väga hästi ja tunnen end oma nahas väga hästi. Kui ma püüdsin olla selline, nagu ma arvasin, et kõik tahavad, et ma oleksin, siis ma vihkasin ennast, olin kuradi õnnetu. Poliitiline korrektsus ja organiseeritud põhjendamatu vihkamine on kaks erinevat asja. Vaadake filmi "Gran Torino" Clint Eastwoodiga, kui see ei ole teile liiga karm...

Kokkuvõtteks: "Ma ei pruugi nõustuda sellega, mida sa ütled, aga ma suren võitluses sinu õiguse eest seda öelda."
PS, jah, ma pean tööle minema. :D
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Ma arvan, et seni, kuni me kõik saame omavahel läbi ja oleme viisakad, ei pea me kasutajanimede pärast muretsema. Kui need inimesed osutuvad trollideks, saame neist lahti saada
 
Top