Question Methaqualone - Quaaludes

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Kas kellelgi on peale sünteesi veel infot Quaalude kohta? Ma kuulen sellest palju positiivseid vibratsioone, kuid mitte palju interms juurdepääsu.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Olen teadlik sünteesist, olin lihtsalt üllatunud, et ühest kohast võib leida juurdepääsu nii paljudele ravimitele, kuid Ludes'ile ei ole viiteid. Olen näinud mõningaid haruldasemaid keemiaid, võib-olla ei ole selles raha? Lihtsalt uudishimulik.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Olen valmistanud kvaalusid isatoaanhüdriidist ja O-toluidiinist koos atsetüülatsetooniga. Erowidil on teatatud saagis 80%. Ma sain maksimaalselt 30%, seega järgides protseduuri koguseid, oli lõplik saagis umbes ~4g. Reaktiivid on enamasti väga odavad, kuid kui annused on mõnisada milligrammi, siis muutub see üsna keeruliseks, et teha palju annuseid. Seetõttu on hind tavaliselt enamiku jaoks ebamõistlik. Ma võiksin neid siin müüa, kui piisavalt palju inimesi oleks huvitatud ja valmis hinnasildi maksma.
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Paljud inimesed, kes ei ole kunagi proovinud MQ-d, tahavad seda lihtsalt, sest ei tea, milline uskumatu püha graal see ühend on, kui seda õigesti teha, mis iganes HCL of Freebase. Või nad ARVAVAD, et nad on seda proovinud, üks neist rämpsudest, mis on kas liiga nõrk või mürgine või mutageenne või annab krambid - see on palju analooge, mis ebaõnnestusid. Ja see, mis töötab, on a) mängides oma tervisega, et saada geenimutatsioone või sattuda mürgistusse b) see lööb tugevalt ainult 1/6 osa MQ vajalikust annusest. Aga see ei ole üldse see nirvaana, mida antakse tõelisest, originaalsest.


Tootmiskulud, kui seda tehakse korralikult, on umbes 12-17 usd/g. Tavaliselt müüakse seda 90 usd/g, suuremate koguste puhul võib-olla langeb see 60-le. Aga on vanu friike, kes nautisid seda, kui see veel apteekides saadaval oli - kes on nõus maksma isegi 120-150 usd/g.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Hindan väga kõrgelt informatiivseid postitusi. See on alati olnud minu ämbrite nimekirjas, kuid ma olen olnud väsinud, sest ma olen leidnud mainekate partiide puudumise ja paljutõotava analoogi puudumise tõttu.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Onu on kindlasti õige ;) Ma mõtlen, et 300mg-ga kogete esmalt naudingut, mis lihaseid sulatab, mis kaob täiesti lõdvestunud olekusse, 30-45 minuti pärast algab teine etapp, võite tunda end 10 minutit unisena ja veidi uimastavalt, kuid mured on pestud ära orgasmi soojast, mis levib teie kehasse, nagu parimad opioidide õndsus. Kuid ilma tüütu noogutamiseta. Kui te usute, et see ei saa enam paremaks minna, siis 60-70 minuti pärast algab viimane etapp, mis täiendab teie täiesti füüsilist heaolu, väga meeleolukat, õrna eufooriat - hubane stimulatsioon lõpetab ringi, saavutades kõige ihaldusväärsema seisundi, mida uimastid võivad pakkuda (kui te ei otsi psy/dissos mõju, ilmselgelt). Umbes 3 tunni pärast, pärast nirvaanas veedetud aega, kuid väga selge, meelelahutusliku meelega - ilma ärkamiseta teises ruumis, nagu see kergesti juhtub bensoblastide või tugevate opioidide puhul, võite minna magama ja saada parima une, mida te mäletate, ärgates värskelt ja täiesti rahulolevalt kogemusest.

Onu oleks ilmselt võinud jutustada lugusid millestki, mis isegi ületaks MQ taevase kogemuse, teise klassi, mida ei ole enam kusagil, välja arvatud mõned peaaegu nulltasemel meelelahutuslikul kasutamisel - lisades MQ'sque kogemusele, ekstra sisse seatud esimesed 20 minutit, mis annavad eufooria ja stimulatsiooni piigi nagu parim kokaiin ja puhtaim amfetamiin koos - enne üleminekut teistesse 3 faasi, mida eespool kirjeldati.

Praegu olen ma väga hõivatud IRL, kuid ma tahaksin rääkida rohkem sellistel teemadel - ideaalis peaks olema privaatne grupp?

Kõigile teistele lugejatele, kes kaaluvad MQ analooge: tehke mida iganes, kuid jääge eemale NMQ-st, see võib tõesti anda teile tasuta vähi (mitte et see kindlasti juhtub, kui proovite seda ühte, kuid siiski, toksilisuse ja teadmata "kui palju on liiga palju, et saada mutageenne mõju", peale selle, et see ei ole nagu tõeline MQ - ei ole risk, mida tasub võtta. MMQ annab krambid > 40-50mg, ma ei soovitaks ka sellist kogemust. Ja kui leiad kellegi, kes väidab, et on päris ja ostad, siis saada see enda ohutuse huvides laborikontrolli. Palun olge ohutu, sellised ühendid ilu võib olla surmav mitmel erineval põhjusel ja neid ei tohi pidada nagu "RC-d" teiste tuntud klasside puhul.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Teil on analoogide osas täiesti õigus. Olen valmistanud ja proovinud mebrokvalooni ja mekloqualooni ning need ei ole midagi sellist nagu päris asi. Ma olin liiga hirmul, et proovida teisi analooge, kuna on suur tõenäosus krampide tekkeks. Ma üldse ei soovitaks analooge. Seal on palju paremaid ravimeid. Tõeline metakvaloon on hea, kuid minu arvates on see ülehinnatud. Ma arvan, et paljud inimesed romantiseerivad seda lihtsalt selle harulduse ja asjaolu tõttu, et nad ei ole seda tõenäoliselt 30+ aastat võtnud. Võib-olla olen see siiski ainult mina, sest mulle ei meeldi rahustid.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18


See on muidugi alati subjektiivne, kui olete ainult tugevate stimulantide, dissose või psy jaoks, siis tõenäoliselt ei ole midagi, mis teid nii väga meelitab. Aga igale polütoksikule, kellele meeldivad nii upperid kui ka downerid, ja selle psühholoogilise ja füüsilise mõju tõttu on väga raske mitte meeldida, kuid ma mõistan teie seisukohta.

@MadHatter
Kas sa oled teadlik sellistest uuringutest?


"Käesolevas uuringus tuvastasime 67 analoogi sõelumisel viiel aß2?2S GABAAR-alatüübil 67 analoogi sõelumisel uue metakvalooni analoogi, 2-fenüül-3-(p-tolüül)kinasolin-4(3H)-ooni (PPTQ)."

"Seega näitas analoog 2,3-difenüül-kinazoliin-4(3H)-oon (PPQ) 40-120-kordset modulatiivse toime suurenemist võrreldes MTQ-ga a1,2,3,4,5ß2?2S GABAARide puhul fluorestsentsil põhinevas FLIPR Membrane Potential Blue (FMP) testis"

"Lõpuks näidati, et PPTQ-sait on allosteriilselt seotud neurosteroidide ja barbituraatide poolt suunatud saitidega, kuid mitte suure afiinsusega bensodiasepiinisaitidega a1ß2?2S retseptoris. Kokkuvõttes näitab väga tugeva, biosaadava GABAAR ago-PAMi väljatöötamine metakvalooni raami peente modifikatsioonide abil, et selle kurikuulsa ravimi minevikust tuletamine võib viia modulaatoriteni, millel on retseptorite juures erinevad funktsionaalsed omadused."
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Info erowid ja mitmesugused teised leitud reddit ja muud keemikute kogukonnad võiks olla ok väga kvalifitseeritud keemikud, kuid mitte piisavalt üksikasjalik, ja ikka mõned muutujad mängu (põhineb lähteainete korjatud), kulud ja untold asju, mis võiks teha elu palju lihtsam võimaldab keskpärane keemik saavutamisel suur sünteesi kõrge saagikus. Ja on vähem probleeme viimases, kuid mitte vähemtähtsas osas puhastamine - muidu lõpptulemus on põievähi lõpptoode, ei ole tõesti eesmärk, kui püütakse luua üks kõige nauditavamaid kemikaale vintage farmakoloogia.

Ainus koht maailmas, kus see on endiselt farmaatsiatoode, on Lõuna-Aafrika, kuid ISO/kvaliteedikontrollid on nii kehvad, et pillide blistrid sisaldavad O-tulidiini ja see on üks paljudest põhjustest, miks inimesed, kes neid kuritarvitavad, lõpetavad selle haigusega. Üks väga vähestest juhtudest maailmas oleks illegaalne sünteetiline toode parem kui farmaatsiatoode.

Mul on juurdepääs avaldamata teabele, mis on mulle jäetud 3 erinevatelt väga kvalifitseeritud keemikutelt, kes tegid mitu partiid MQ-d (ja ma võisin kinnitada selle puhtust, saadeti kaks korda laborikatsetele) - seoses kontrollitavate lähteainete kättesaamisega, ilma et raisata aega lisatoimingutega, väga üksikasjalik kirjeldus avaldamata või mittetäielike alt. sünteesi marsruutide kohta, samuti üksikasjad lihtsa / tõhusa puhastusprotsessi kohta.

Mul ei ole keemiline taust, mistõttu minu arusaam sellest pärandist on piiratud. Nägin MQ "tagasituleku" trendi, isegi kui praegu lihtsalt nähakse lõigatud teistes kemikaalides (wtf, miks - ja ei, ei räägi NMQ-st või MMQ-st, mida müüakse hiinlastelt) ja mitte avalikult (võib-olla parem nii? Ma kujutan ette, et benso narkomaanid saavad mõned lihtsalt selle maine tõttu või teismelised, kes nägid Wolf of Wallstreet netflixis - ja mõtlevad halvimal juhul, kui nad võtavad veel ühe pungi, lihtsalt magama või lähevad benso plahvatusse - me kõik teame, et ei lõpe ilmselt nii, selle asemel igavene uni) - ma ei tunne, et jagada infot selles avalikus postituses - kuid huvitatud keemikud, kes soovivad saavutada selle sünteesi, kui see on isiklikuks kasutamiseks või lihtsalt jagada mõne üksikisikuga, kes teab, mida nad teevad - samuti mõned lähteained, mida ma võin anda tasuta (sõltuvalt teie riigist) - võivad mulle PM-i saata.

PS: mul ei ole teaduslikku tausta, kuid ma ei ole täiesti rumal - iga LE seotud isik, kes peaks minema tegema paremaid asju, nagu terroristide või *****de jahtimise asemel raisata aega siin, või iga juhuslik wannabe clueless keemik, kes lihtsalt tahavad lähteaineid tasuta - siis ei raiska klaviatuuri võtmed üritab minuga ühendust võtta :)
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Lõuna-Aafrikas müüdav kraam on enamasti valmistatud salajastes laborites. Ka süntees on tõesti lihtne. Saate osta kõiki lähteaineid (kui neid on vähe), ilma et teile uksest sisse lööksid politseinikud. Isegi kui te ei saa o-toluidiini, saate atsetüül-o-toluidiini, mida ei jälgita üldse. (Niipalju kui ma tean) Lihtne tagasivool HCl-is saaksite oma toluidiini, ja ärge tehke seda antanriilhappega. Kui tellid seda piisavalt palju, siis ma luban, et sind külastab föderatsioon.
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Kas te mõtlete GA-hapet ja 98% väävelhapet sisaldavat refluksi? - võib-olla on just antraniilhappe küsimus, mis tekitab palju probleeme keskmistele keemikutele, kes üritavad MQ-d teha? On 2 muud võimalust, mida ma olen dokumenteerinud, et ühe sammuga muudest kontrollimatutest lähteainetest hape välja vermida, ei ole kindel, et saagised on karmid.
Minu tugev huvi selle ühendi vastu - rohkem kui meelelahutuslikel eesmärkidel (ausalt öeldes on see minu jaoks parem kui mitmed opioidid, sealhulgas seni proovitud fentaloogid ja zene) - see on ellujäämiseks - konkreetse une/unenägude haiguse tõttu.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
ei, ma mõtlen lihtsalt deatsetüleerida atsetüül-o-toluidiini, et saada o-toluidiini. See on kallim, kuid tuleb töötada sellega, mida saab. Ma mõtlen seda lihtsalt lähteainete saamiseks, mitte selle "ühe poti" tegemiseks. Ma soovitaksin otsida tegelikku abi, kui teil on meditsiiniline probleem, kuid ma ei saa teile öelda, kuidas elada oma elu. See on teie elu ja elage seda nii, nagu te seda sobivaks peate. Jääge turvaliselt ja jumal õnnistagu💚
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Tänan teid vastuse eest. O-Toulidine on tegelikult väga odav ja mitte nii raske saada, vähemalt ELis. Ma otsin tegelikku abi ja käisin läbi lugematuid arste ja sain üle 120 ravimi retsepti - kuid siiani ei ole midagi töötanud, välja arvatud need, mida ma mainisin :/ Ma saatsin teile PM-i, et selgitada teile üksikasjalikumalt meditsiinilist ajalugu, mida ma ei soovi avalikult postitada. kui teil on veel üks nõuanne, vastake julgelt minu PM-i.
Kõike head,
 
Top