Meth Synth : kas on alternatiive h3po2 või punase fosfori nad on kättesaamatu

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
KASUTA kas on mingeid alternatiive h3po2 või punane fosfor nad on kättesaamatu minu riigis keegi aitab
mul on joodikristallid / naoh / vesinikkloriidhape / hcl / eveeeeryyything mul on juurdepääs kõigele, välja arvatud need kaks plase keegi aidata
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Võite kasutada alumiiniumfosfiidi (AlP), kuid see võib eraldada mürgist fosfiingaasi. Tehke seda väljas või suitsutuskapuutsis ja kandke gaasimaski ja muud. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Alumiiniumfooliumi on kasutatud etanooli muutmiseks etüüljodiidiks, kuid mitte etaaniks. Jood ja punane fosfor võivad muuta etanooli etaaniks. Alumiiniumfosfiid sisaldab fosforit.

Siin on norefedriini redutseerimine dekstroamfetamiiniks.
Orp7lDPkS4


Alumiiniumfosfiid ei ole nali. Hingake fosfiinigaasi sisse ja te olete surnud.
JHlYWQgeDq


Mürgine fosfiinigaas.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
kuidas jätkata palun pseudofed ja joodi ja alumiiniumfosfaadi suhtarvud ja aeg tagasivoolu ja kuumuse palun
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Mitte alumiiniumfosfaat AlPO4. Alumiiniumfosfiid AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
ja see võiks asendada punast fosforit ? hidroidse reduktsiooni ?
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
kas siin on abi
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
tere mingit abi palun kas on kuidagi võimalik seda teha ilma punase fosforita palun poisid mul on ainult i2 (laboriklass) ja hi (57%) palun mingit abi kas on mingit alternatiivi punasele fosforile sest ma leian h3po2 ( hüpohape ) kas on mõni muu hape võib aidata ?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
22
Reaction score
3
Points
3
Teie piirkonnas puudub juurdepääs vastetele? Silmatorkavad padjad on hea allikas
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
on, kuid selle ei ole skaleeritav, kuna see võtab palju aega, kuna ta tikutoosid minu riigis on harva leida ..mul ei ole probleemi pse või ephidriini pillid või hidrioodhape või joodikristallid minu ainus probleem on red.p ja hüpoteek
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
22
Reaction score
3
Points
3
On ka teisi võimalusi selle saamiseks, mida ma olen siin märganud. Te võite küsida mõnelt eksperdilt siin privaatsõnumiga
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Hankige alumiiniumfosfiid. Veenduge, et kolb on täidetud argooniga, et saavutada inertne atmosfäär. Võite kombineerida joodi (I2), vesijoodhapet (HI) ja alumiiniumfosfiidi (AlP) ja argoon atmosfääri (Ar) ja oma efedriini või norefedriini, et taandada dekstrometamfetamiiniks või dekstroamfetamiiniks ja võib-olla lisada heksaani lahusti (söe süütevedelik või Coleman Camp Fuel).

Alumiiniumfosfiid (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kui teil on vesinikjoodhape, on see kõik, mida vajate efedriini/pseudo metaks redutseerimiseks. Te lihtsalt refluksite vesinikjoodhapet ja efedriini paar tundi.
Hüpofosforhappe/punase fosfori ja joodi reaktsioon teeb lihtsalt vesijoodhapet.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
kas sa oled selles kindel ? sest ma lugesin kuskilt, et punast fosforit on vaja ka reaktsiooni käigushoidmiseks ei ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Punane p ehk fosforisisaldus sööb joodi ja vesinikkloriidhape on toode, koos (vist?) mingi kraamiga, mis läheb ringlusse (hüpoteek?), fosgeenigaas ja natuke vett?
Metat ei ole vaja teha, kui sul on juba HI (vesinikkloriidhape) olemas, kuid see ringleb ja reageerib jätkuvalt igasuguse joodiga, kuni see ammendub. Seetõttu võite oma punast p säästa ja kasutada seda paar korda keetmiseks, enne kui see on inaktiivne (või nii mulle on öeldud). Ma ei ole kunagi kuulnud, et keegi saaks hüpoteeki teisteks kasutusaladeks salvestada, nii et ma ei ole selles kindel. Punane p filtreeritakse tavaliselt pärast reaktsiooni EP/PSE-ga lahusest välja ja allesjäänud jood neutraliseeritakse naatriumtiosulfaadiga enne selle muutmist HCl-ks.

Ma ei tea täpset mehhanismi ja ei viitsi seda enam otsida..... Ma ei ole ka selle kohta liiga palju infot näinud, sest see on "vananenud" meetod ja keegi ei viitsi enam vaeva näha, seega ei ole ma täpselt kindel, kas punane p regenereerib vesinikkloriidhapet pärast EP/PSE redutseerimist või in-situ või saab seda kasutada ainult joodiga reageerimiseks vesinikkloriidhappe valmistamiseks. Võib-olla keegi, kes tõesti teab ja oskab seda selgitada, teeb meile järeleandmisi...
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Tänan teid selle on olnud mõnda aega, sest ma postitada minu küsimus, kuid ei ole eksperdid siin ansewer ja ma olen tõesti kinni ka ma ei pahanda viskamine th Hi pärast seda, sest selle odav siin, kus ma elan niikuinii sa olid ainus vastanud aitäh väga palju niikuinii
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
kas sa oled selles kindel ? sest ma lugesin kuskilt, et punast fosforit on vaja ka reaktsiooni käigushoidmiseks ei ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Jah, tal on õigus. HI 57% teeb kenasti tööd, seda tuleb aga kasutada korralikult üle, kontsentratsioon peab kogu aeg jääma > 40%. Saate vähendada vajaliku HI kogust, lisades reaktsiooni käigus H3PO4 85%+, mis dehüdreerib seda ja hoiab funktsionaalse HI kontsentratsiooni kõrgel. Ettevaatust! te ei taha HI-d välja suruda!
Teine võimalus on valmistada HI kohapeal fosforhappest ja NaI-st või KI-st.
Ja muidugi H3PO3 töötab väga hästi RP või H3PO2 asendajana - vajab rohkem ja kõrgemat temperatuuri, kuid töötab suurepäraselt. H3PO4/NaI või KI vajab veelgi kõrgemaid temperatuure.
H3PO3 jaoks vaadake hüdropoonika või viinamarjaistanduse tarvikuid.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
hi + h3po3 saate anda temperatuuri ja aja tagasivoolu ?
 
Top