Question Melteloidine

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mind huvitab, kas kellelgi on ideid sünteesimiseks Erythroxylum australe 'ist, kuna alkaloid peaks olema sarnane kokaiiniga, nagu on kirjeldatud selles artiklis.

Tänan

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Kui soovite teha midagi, mis võib konkureerida kokaiiniga, tehke mefedrooni. me saatsime kord väikese partii kvaliteetset mefedrooni oma Mehhiko sõpradele, meid mäletatakse ja oodatakse seal ikka veel.
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma ei püüa konkureerida kokaiiniga, vaid otsin hoopis stimulanti, mida saab sünteesida Austraalias kättesaadavatest taimedest või kemikaalidest, kus enamik kemikaalidest, mida on vaja selliste asjade nagu met või mefedroon tootmiseks, on rangelt piiratud ja avalikkusele kättesaamatu, erinevalt Erythroxylum australist , mida on seaduslik omada/kasvatada kõigis osariikides, välja arvatud NSW-s.



 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Olen kindel, et me suudame Austraalias pakkuda kõike, mida mefedrooni või a-pvp sünteesimiseks vajame. Kui olete huvitatud, võtke ühendust @HIGGS BOSSONiga, ta võib aidata korraldada tarneid
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas te või ct @HIGGS BOSSON suudate tarnida inimesi Austraalia sees, kuna meie piirikontroll Austraaliasse rahvusvahelistelt saatjatelt saabuvate asjade suhtes on uskumatult range ja tõenäoliselt oleks see konfiskeeritud.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ma arvan, et me oleme selle ülesandega hakkama saanud.
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Seepärast imestan ma kõigi nende müüjate üle bb, kes kiidavad 100% edumäära keemiliste eeltõlgete tõlkimisel Austraaliasse välismaalt. Kas see on pettus?
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ei oleks halb mõte, kui ma koliksin Austraaliasse, et müüa mefdrone.
Kas 4-metüülpropiofenoon, mefdrooni eelvorm, on Austraalias seaduslik?
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Te *****iksite üsna palju raha mefdrone'i müügist Austraalias, kuid kahjuks on 4-metüülpropiofenoon Austraalias ebaseaduslik, nagu ka kõik kemikaalid, mida on vaja 4-metüülpropiofenooni tootmiseks, on samuti ebaseaduslikud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
mida ma lugesin, räägiti sopolamiini, hüoskaamiini ja atropiini sarnastest tropaanalkaloididest. Kemikaali SAR viitab sellele, et te kavatsete end mürgitada. Nautige oma deleriumi!
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas te võiksite seda palun veidi täpsemalt selgitada
 
Top