Question 4MMC LABi tegemisel, mida pean silmas pidama? [OPSEC WISE]

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ma tahan hakata tegema 4mmc, kuid im ei ole päris kindel, kust alustada. esiteks on mul 0 kogemust keemia valdkonnas. ma tahan teha väikese kuni keskmise suurusega laborit (maksimaalselt 1kg mefedrooni valmistamiseks korraga).
ma eeldan, et kõige parem oleks kõigepealt hankida kõik kemikaalid ja seejärel klaasist riistad? samuti kui riskantne on tellida juhuslikke kemikaale EList (kas satub automaatselt mõnele jälgimisnimekirjale?).
minu suurim probleem on see, et mul ei ole kohta, kus keeta peale minu kodu. mis on üsna rumal vaadata opsec perspektiivist. milliseid kohti keeta soovitaksite? aitäh?
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
et olla kõige turvalisem, te ei taha mingit seost oma identiteediga. seega leidke sõber või keegi, kellele saate maksta, et ta kasutaks oma nime ja aadressi, või andke lihtsalt võltsnimi. (ilmselgelt). võimaliku süüdimõistmise seisukohalt ärge laske kõik kemikaalid saata koos, saatke neid, ühendades neid süütult, ka kontrollitud lähteained (tõsised) laske kompaniil muuta etiketti. ärge saatke varustust koos kemikaalidega, saatke eraldi, eelistatavalt eri aadress või veel parem 2 erinevat aadressi. lihtsalt veenduge, et kõik ei jõua koos. kui see ei ole koos, siis ei ole politsei jaoks juhtumit.
kui te sooritate muid kuritegusid, siis olge teadlik, et teid võidakse juba jälgida, sel juhul on kõik eelnev veelgi olulisem.
kus süüa teha ? terve mõistus ütleks, et kuskil vaikses ja eraldatud kohas, maapiirkonnas, alati vältida säästmist thingd ja asju teha oma kodust. ärge paskake oma uksepiiri peale, selle reegel number 1 !!!!!! mulle on alati meeldinud idee ülemise korruse korterist mitte liiga suurest seadeldisest. pooleldi hõivatud kortermajas. no windows for people to look through, no one notices/recognizes you in the hall and you can discreetly vent out of the windows..lastly if you can find a vendor you can trust , for example id hope the vendors on here, would be the best place to buy from, as you can request all the name changes/stealth you desire without the paranoia, of thinking your gonna be scammed or setup.
see on vaid minu arvamus muide, palju õnne.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
on muulid, kes saadavad klaasi ja kemikaale(kes saavad oma töö eest palka, kuid ei tea midagi olulist). kõige raskem on asukoht ja kuidas ennast sellest paberil eraldada. samal ajal arvan, et kõige tähtsam on see, et keegi ei tea labori asukohta peale sinu. kui ainult sa tead asukohta, on palju vähem punkte, kus võib tekkida tõrkeid. on peidikud. ja on raha säästetud heade advokaatide jaoks. mõtle enne alustamist välja jaotusvõrk ja veendu, et tegeled võimalikult väheste inimestega.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Vähene kogemus keemia valdkonnas, ei ole probleemi, ma võin teile sünteesi õpetada, kuid ma ei ole ekspert, kuid päris hea.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc on väga lihtne teha te ei vaja laboriklaasi ainult pudelist alates
pudel mahla süstla ja mõni seade pudelite mängimiseks ja gaasimask koos filtritega
 
Top