Question Otsitakse õpetajat

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, im otsib inimest, kes õpetaks mulle, kuidas teha mephedrooni. Ma räägin inglise ja poola keelt.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Ma saan stopet,20kg p2np,ja 50l metanooli ja muud jama,nothink juhtub.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Jah kõigil foorumitel
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
 

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tänan vastuse eest, ma nägin seda foorumis, kuid mul on vaja kedagi, kes mind isiklikult õpetab.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Pseudo ma tegin,hüpereal Poola foorum,leiad smal skaala süntees. aga kui ma tean, kus müüa, ma ***** suures mastaabis, sellest video ,selle tundub lihtne,kuid miks teab.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Võite proovida, kuidas ma keedan, see kõik on samm-sammult selgitatud
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Eeldades, et te käsutate auväärset, et *****ida tõe sümboliks ettevalmistavatest tumedatest kunstidest seda annate annetusena foorumile ja ma luban kindlalt, et võimaldan rakendada kõige optimaalsemat oskusteavet, et saaksite kätte mõned tarbekaupade varud. Ma julgen ise mündi mõned minu iseloomulikud tunnused: Avid teadmisi mitu KEMIASED KINKID nagu: ülevaade ja juhendamine kogu protsessi algusest kuni oodatava meisterlikkuse. Mul on sageli kiireid tulemusi, nii et see ei saa vältida põhilisi õppetunde uskuge mind nad ON MANDatory!

vastata, kes võib!

TEE, MIDA SA TAHAD OLLA KOGU SEADUS!

P.S. Vaimne ärkamine läbi fundamentaalsete aukude nagu kolmas silm (psy); perse süütuse kaotamine (pruun auk ilmutus eesnäärme); TEKNIVAL- avab oma kolmanda ninasõõrme = annab mutant tiiger steroididel ja kõige enam geneetiliselt muundatud superinfektsionaalse INNVIYNCYIVLiERviiruse vektori disain Zombie T Virus agessiivne hoiak DANGER! residendid kurjad zombified keemikud teevad seda, mida tehakse kõige paremini....
 
Top