Question Juriidilised ravimtaimed teevad teid kõrgeks?

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tere. Otsin seaduslikke taimi, mis teevad mind kõrgeks. Kasutasin kassimarja *****a ja see tegi mind tõesti uniseks ja rahustas mind. Kas te teate mingeid teisi psühhedeelseid taimi või segusid? Palun tehke see kergesti kättesaadavaks. Oleksin väga tänulik, kui saaksite mind selles aidata.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tänan soovituse eest, kuid see ei ole minu jaoks kergesti kättesaadav. Kas te oskate soovitada midagi, mida ma saaksin kergesti leida ravimtaimede kohta?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Kratom, Kanna ja fenibut on paljudes kohtades seaduslikud ja võivad teid kõrvetada
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Muskaatpähkel - sööge 1 või 2 pakendit; oodake paar tundi ja maagia algab. 100% seaduslik maitse
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Olen seda palju uurinud, kuid kõrvaltoimed, nagu oksendamine ja kõhuvalu, on üsna suured, kui võetakse ainult muskaatpähklit. Kas teil on retsept olemas?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Sööge muskaatpähklit koos millegi sisulise ja jooge vett. Oksendamise ja kõhuvalu oht on alati olemas, kuid see näib olevat tuhmunud. Üsna unenäoline või trippiv seisund - kerge ja lõbus.

P.S. Ei ole seda teinud alates 16. eluaastast ja seda ainult üks või kaks korda.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Sinise lootose, valerianatee ja kannatuslilletee kombinatsioon võib anda teile mõningaid efekte. Ma olen seda joonud ja kuigi see ei tee mind kõrgeks, lõdvestab see mind niioo palju, samuti teatavad mõned inimesed selle sinilootose ja passioonilille kombinatsiooni psühhedeelsetest mõjudest, eriti kui seda segada kanepiga.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Täname. Ma proovin. Mitu grammi neid 3 ravimtaimi peaksin lisama? Kas teil on mingeid soovitusi?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Parima mõju saavutamiseks võite kasutada 3-5 g igaühele. Võite proovida ka sinise lootose ja passionlille suitsetamist.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
53
Reaction score
41
Points
18
Deals
15
dont know where do u live brother but search for datura stramonium or artemisia absynthum. they needs special care/terms to be used properly but the first one will take u very high o_O but remember to come back ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Täname soovituse eest. Mul on lihtne juurdepääs artemisia absinthiumile. Kas selle jaoks on olemas mõni retsept? Kas ma võin seda *****a juua? Mida te soovitate?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Ärge proovige datura hehe
 
Top