Mul on 50 tableti efedriini, mida ma saan nendega teha

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
nii meeles, et mul ei ole laborit mul on köök ja selle ainus viis, kuidas ma saan midagi teha, mida ma saan teha 50 tableti efedriini kui lihtsa maja retsepti nagu super lihtne algaja jaoks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Kaaliumpermangenaat muudab selle katinooniks, mis on efedriinist kõrgemal ja amfetamiinist ühe astme võrra madalamal.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
See sõltub ka sellest, millistest pillidest....
Kui neil ei ole kleepuvat kestat, siis:

Valik №1

Purustage tolmuks ja peske kaks korda etüülalkoholiga.

Pillide pulber +100 ml alkoholi.
Filtreeri.
seejärel lisada veel 100 ml alkoholi ja filtreerida.
Saadud alkohol koos selles lahustatud efedriini HCL-ga aurutatakse kuivaks, samal ajal segades kahekordse keedukannuga!
efedriin HCL kraabitakse teraga ja kaalutakse.

1 gramm efedriini kohta lisatakse 0,3 g punast fosforit. (st 10 g efedriini kohta 3 g fosforit).
pannakse väikesesse kolbi. 50-100 ml (müüakse kõikjal)
segada ühtlaseks.

järgmine samm:
Lisage saadud segule kristalliline jood. Täpselt sama palju kui efedriini. 1:1
segada ja raputada jõuliselt, koputades seda vastu peopesa.
15-30 minutit.
peaks segu moodustuma üheks tükiks.
Nüüd sulgeme kolvi korgiga, millesse sisestatakse klaasist toru (laboripipett), mille õhuke serv kõigepealt maha lööme. Pipett hakkab toimima kui külmkapp

Nüüd võib seda massi veidi soojendada, näiteks kastes seda kaussi kuuma veega.
Meie ülesanne on aeglaselt sulatada tükk.


kui tükike sulab, ilmnevad meie reaktiivse massi keemise tunnused.
pinnale ilmuvad mullid.
Meie pipetist - külmkapist hakkab eralduma gaas, mille lõhna te nüüd mitte millegagi elus segi ajate!)):)
See on gaasiline ( HI )(vesinikjodiid), mis eraldub. See on see, mis taastab meie efedriini pervintini.
lisage paar tilka vett läbi meie külmkapi (3-5 tilka efedriini grammi kohta, mitte rohkem).
Reaktiivset massi tuleb hoida selles olekus 20-30 minutit.
Meie jood hakkab aktiivselt välja paistma ja reaktiivsest massist välja lendama
seejärel suurendame kuumutamist 150. ja segame jõuliselt, kuni reaktsioon on lõpule viidud...

Kuidas te teate, et reaktsioon on lõppenud?:


Jood on muutunud aktiivselt külmkapist välja paistma. (ja umbes kahe minuti pärast ta lõpetas)
Reaktiivne mass on nüüd märgatavalt heledamaks muutunud.
Nüüd ei ole see joodi lisanditest burgundiks värvunud.
see ei ole enam homogeenne ja kui lasta minut aega seista, siis fosfor settib ja järelejäänud vedelik on kollakasroosa.

Samm №3
valage kolbi vesi:
1 gramm efedriini kohta 3 ml vett.
Segage ja filtreerige läbi kohvifiltri.
Ja kordame viimast sammu uuesti........
vesi.....segamine.....filtreerimine.
Ja ühendame filtreeritud vee.

Lõpp


1,5 ml lahusest piisab, et hoida teid ärkvel järgmised 24 tundi.
ja algaja jaoks isegi vähem.

Pärast 1,5-2 kuu regulaarset kasutamist hakkavad teie näole tekkima akne, te kaotate märgatavalt kaalu. Teie silmade alla tekib kerge sinakus.
Pärast pool aastat süstemaatilist kasutamist suudate tegutseda zombifilmides ilma meigita:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kui te olete oma pillid ekstraheerinud ja olete moraalselt valmis neid tarbimiseks uimastiteks muutma, ei soovitaks ma ülaltoodut proovida... Kui te otsustate teha RP/I2 keetmist, tehke seda lihtsalt nii, nagu nad videos tegid.

Efedroon (kass) on võimalus, kuid mitte kõige lihtsam. Meth on minu arvates ilmselt kõige lihtsam ja parem variant. Pseudoga töötades on rohkem võimalusi, kuid ma võin soovitada ainult RP/I2 keetmist või raputamist ja küpsetamist (koore reduktsioon) - ammoniaagi ja liitiumiga. SnB nõuab natuke kodutööd ja ohutusabinõusid ja ma ei üritaks seda teha, kui te ei ole kindel, et saate aru, mida teha ja mida mitte teha, ja mis kõige tähtsam... millal tuleb kõik maha jätta ja joosta või tulekustuti jne... kätte saada... Tegelikult võiksite teha SnB tulekustutiga nagu härrasmees Hamiltons Pharma amfetamiini episoodis. Gatorade'i pudel või midagi muud sobib küll hästi...

Palju õnne,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Minu isiklik arvamus, Koidu reduktsioon, on palju ohtlikum kui eespool kirjeldatud meetod.
Ja minu kirjeldatud meetodist metamfetamiinini on ainult 1 samm.
Happelis-leeliseline ekstraheerimine ja valmistoote isoleerimine hapestamise teel.
Ja see ongi kõik.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Olen nõus, et punane P-kokk, korraliku ventilatsiooniga, on teoreetiliselt veidi turvalisem. Mõelge vaid, mis oleks hullem? Loksutada ja küpsetada pop-pudeliga oma tagahoovis vms... või punane P-kokk, korraliku klaasiga keldris või garaažis jne. Miinus töö üles, nad mõlemad on "üheastmelised" reduktsioonid, niikaua kui sul on HI või liitium ammooniumiga süsivesinik. Ma ei püüa vaielda, lihtsalt püüan aidata uutBee mõista... nagu ma soovin, et inimesed, kes teadsid tegelikult võtsid aega, et teha minuga, selle asemel, et hunnik klounid räägivad oma string dope impeeriumi prostituutide ja sportautod, kuid ma kõrvalepõige ...

Ma ei püüa öelda, et teie meetodid on ebaturvalised. See konkreetne meetod/selgitus tundub lihtsalt veidi ekstsentriline ja keerukas selle jaoks, mida punane P-kokk peaks olema, see meenutab mulle peaaegu push/pull, kus pooled sõnad puuduvad. Et püüda kedagi uut initsiatiivi anda, pead sa mõned asjad seletama ja hoiatama neid riskide eest jne, ya know? Et nad mõistaksid. Sellepärast ma soovitasingi videoid - kõik on kaetud selgelt ja professionaalselt. Ma ütlen kõik, aga ma mõtlen eelkõige puhastamist - ohutust. Kahjuks, mu sõber, ei näe ma mingit mainimist naatriumtiosulfaadist vms, et neutraliseerida liigne jood. HI-happe aurud ei ole liiga sõbralikud, kuid tegelikult peaksite te muretsema ka fosgeeni pärast. Kuidas on lõpptoodangu pesemine atsetooniga?

Ma mõtlen, et sa põhimõtteliselt ütled kellelegi, et sa võid lihtsalt filtreerida reaktsioonilahuse ja see on valmis tarbimiseks. See on põhimõtteliselt suukaudne krokodillilahus - no jama, see muudab sind thriller-zombiks...
Kui sa ei uputa end maismaal fosgeeniga, muutes oma kopsud ja organid HCl-ks, siis mädaneb sul met-krokodil-mahlaga 6 kuu kuni aasta jooksul seestpoolt välja...

Millest ma lähtun, nagu ma ütlesin, on see, et püüan aidata uustulnukatel aru saada ja mitte lihtsalt ebaselgeid või ebatäielikke juhiseid/retsepte edasi anda, eriti ilma igasuguse ohutushoiatuseta. Mul tegelikult mingi persse ütles mulle ükskord, et kui sa keedad metat, siis sa saad kõrgemale aurudest kui sa kunagi tulistades või mida iganes. Uue tulijana, millegi nii ohtliku ja salapärase ja halastamatu nagu keemia, võta aega ja õpi ja uuri ja uuri ja loe ja küsi kõike, mida saad, ja ära tee midagi, kui sa ei ole kindel tulemustes. Nagu see vana tsitaat "kui sa tahad midagi õppida, ära loe ühte raamatut, loe 10." Ainuüksi sellel saidil on kogu vajalik teave olemas. Pidage meeles, et te võite kergesti lisada kaks, tavaliselt healoomulist majapidamistoodet kokku ja rikkuda oma elu ja kõigi teiste päeva .. ja te isegi ei tea, mis teid tabas - näiteks pleegitusaine ja ammoniaak.
... Lihtsalt sellepärast, et keegi ütles internetis: "Hei, nii saab metat teha" ... "Jah?...Oh lahe, ..mul on see kraam kodus......................💀."

Kokkuvõtteks, nagu ma ütlen inimestele BB-s sageli: "Ärge lihtsalt järgige juhiseid, ilma et te sellest kõigepealt aru saaksite." - Loe, loe, loe.....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
Olen nõus!
Alati on vaja õppida!
Kogemused omandatakse sama protsessi korduvate korduste kaudu.
Ainuüksi see, et te vaatate videot, ei anna teile arusaamist protsessist!:)
Kui inimene ostab püstoli, ei anna see talle kohe oskust ja kogemust sellest tulistada.
P.S. Ja ma kirjutasin zombidest!)))
 
Top