Kas Bitcoin on ülehinnatud?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kui näete, et kõik need segajad sulgevad, küberkurjategijad jäävad kinni, kui nad üritavad oma krüptoraha reaalseks varaks muuta,... minu jaoks on see sellepärast, et Bitcoin on avalik ja seda saab tagasi jälgida.

Miks kurat seda ikka veel laialdaselt kasutatakse ja hinnatakse nii palju?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ma ei tea, miks inimesed kasutavad kurjategijate poolt juhitud imelikke krüptomiksereid, kui saab lihtsalt kasutada midagi sellist nagu godex.io
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Vahetused võivad kaubanduse lukustada, kui hoius tuli musta nimekirja kantud aadressilt, Bitcoin on sellisel juhul endiselt probleemiks.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Mul oli XVGga väga hea kogemus, palju kiirem kui XMR, kuid turud jäävad siiski BTC juurde
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> Verge Currency (XVG) on läbipaistev pearaamat, mis võimaldab kõigil näha kõiki tehinguid.

Nii et neid saab ikkagi jälgida, kui valuuta vahetatakse reaalse maailma varadeks.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Kaks vastust teie küsimustele
"Kas Bitcoin on ülehinnatud?"

Minu arvates EI OLE ALATI alahinnatud, kui üldse.

See on selle "disainis", et tõuseb iseenesest väärtus ja ei saa kunagi olla ülehinnatud paljude tegurite tõttu
Nagu näiteks
Tagasipööratud põletik.....

Ja seoses anonüümne raha, Ma ennustan, et XRP või Monero hüüab üles väärtus ja on tegelikult 🤔 grait investeering (Kui im tru fortuneeller t.) Ma ütlen hind Monero lendavad kuni minimaalne madal 10k USD ja Bitcoin on matk 180-300k usd enne sa tead seda või jooksul 4-5years

Ma olen olnud õige tõusud ja mõõnad BTC väärtus juba mõned aastad minu prognoosid

Sa näed, ma kasutan olla kaevandaja ja oli nagu dosen ASIC töötab minu jaoks 24/7 256SHA algo 3 aastat. Ma maksin kuni nagu 6500usd elektrienergia midagi nagu 2 kuud, ikka see payed of või kuni minu coldwallet "külmunud" ja minu Binance konto sai häkkinud ja ma olin lukustatud välja see FIDO2 (Yubikey) nii et põhimõtteliselt unsakable kui te ei ole suunatud konkreetselt

Usalda mind plz ja USE sa oled raha nüüd, kui sa saad, ärge elage liiga palju selle lihtsalt raha 💰 🤑
U saab moustofthetime teha seda iEASY


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Perspektiivi Bitcoin ei olnud kavandatud privaatsust ja anonüümsust , see oli tõenäolisemalt glitched välja keskpanga ja hoides seal oma vara ja teha seda väärtust üksteisest ja see on ametlik pakkumine seatud, mis on piiratud nii mängija saab lisada rohkem väärtust see aga Monero ametlik pakkumine on seatud 18,400,000 XMR. , kogu emissioon seejärel ei ole piiratud. Pärast kogu emissiooni saavutamist väljastatakse 0,3 XMRi nime all "sabakogus" pidevalt iga kahe minuti tagant. Selle süsteemi põhjuseks on pakkuda inimestele stiimulit plokiahela säilitamiseks lisaks komisjonitasule pärast kaevandamishüvitise lõppemist.

Bitcoinil ja Morenol on ökosüsteemist erinev kontseptsioon ja erinev koguvarustus.
Üks on rohkem keskendunud privaatsusele ja üks on väärtuse säilitamiseks.
Ma ei usu, et Bitcoin on ülehinnatud , miks Black-rock ja teised suured operatsioonid on nii kinnisidee Bitcoin?
nad tahavad manipuleerida turul ja saada kontrolli ökosüsteemi.
 
Top