INTERNETIPROVIDERID JA TELEFONINUMBRITE PROVIDERID

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
32
Points
18

?

Internetis on palju *****usepakkujaid. Aga on segane, millist pakkujat valida, nende hinnad on erinevad, kuid kui hind ei ole oluline, kuid turvalisus on, milline on parim valik? Muidugi interneti*****use pakkujad muutub piirkonniti. Kõik telekommunikatsioonifirmad on kohustatud andma kõik teie andmed teie kohta, kui politsei küsib. Nii et kui te ei kasuta VPN-i või Onionit, võite saada kergesti vahele, kui teete midagi ebaseaduslikku.
Väikeste koguste vahendajad ei hooli krüpteerimisest jne. Ja nii need edasimüüjad seavad ohtu oma allikad.
Ma tahan siin arutada mõned põhilised krüpteerimismeetodid, mis on "tavalistele" edasimüüjatele seletatavad.
Ma tahan arutada ka telefoninumbri pakkujaid või muid meetodeid, et olla kontaktis telefoninumbriga, sest telefoninumbrid mängivad ikka veel rolli.

--- parim internetipakkuja USAs, Euroopas?
--- põhilised krüpteerimismeetodid, mis on seletatavad "tavalistele" vahendajatele?
--- muud meetodid. olen näinud sms ja mms sõnumite saatmist interneti kaudu. (ma ei mäleta, kuidas seda tehti)
Seega on võimalik "virtuaalne" telefoninumber?
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
53
Reaction score
41
Points
18
Deals
15
Minu jaoks isiklikult on iga netipakkuja sama. Kõik kasutavad sama tehnikat teiste nimedega. Kui u kasutad sibularuuterit ja sa oled sibularuuter samal ajal, siis u r jälgimatu andmetega. Telemetria ? Really ? Mis detsentraliseeritud messenger ei pea muretsema corespondence. Avalik võti kui vaja. Mitte kunagi ei sünkroniseeri mingeid andmeid tavalise ja pimeda töö telefoni vahel. Alati olla valmis kaotama tume töö telefon. Ja kindlasti kasutades ainult number registreeritud juhuslikuks parim ühe seadmega.
Kui u sai kõige olulisemad andmed krüpteeritud oma peas kui u r ohutu😉 see on ainult minu arvamus
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Ma arvan, et Interneti-*****use pakkujad on oma klientide turvalisuse osas kõik ühesugused. Ühelgi neist ei ole probleemi pöörduda teie poole ametiasutustega, kui nad arvavad, et te rikute seadust. Kõik nad peavad vastama kohtukutsele.

Mis puutub sõnumite saatmisse "tavalise edasimüüja" jaoks, siis ma arvan, et praegu soovitaksin Sessioni. See on krüpteeritud sõnumside. Saate seadistada vanade sõnumite automaatse kustutamise. See suunab teie sõnumid läbi teistes riikides asuvate *****ustesõlmede, et varjata teie IP-d. Samuti saate seadistada rakenduse avamiseks PIN-koodi või sõrmejälje. See ei ole täiuslik, kuid korralik.

Mulle meeldib XMPP koos OMEMO või OTR krüpteerimisega. Ma ei usu, et see sobiks keskmisele edasimüüjale.
 
Top