Question narkootikumide rõnga sees?

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tere Ive on mõelnud, kas selle parem on olla isiklikult seotud oma kohaliku uimastiringiga, kus saaksite osta narkootikume ohutult ilma kuritegevuse kahtluseta. või oleks parem, kui saaksite osta oma narkootikume internetis ja teha neid oma privaatsuses?
minu jaoks on mõistlik, kui sa oled funktsionaalne sõltlane sa ilmselt ei taha hängida nende ümber, kes võivad sulle midagi igal ajal saada. võib-olla im vale või erinev. kuid minu isiklik kogemus. kui sa püüad jääda madalale ja kunagi röövida või kahjustada teisi, siis seadus jälgib sind 10 korda rohkem.
 

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ma saan aru, et nad ütleksid, et te eksite, sest te aitate kaasa diileritele ja üldisele "narkoprobleemile" Ma peaksin ütlema, et te raiskate ressursse oma valitsuse vastu võitlemise asemel, et aidata oma rahvast
 

berrek

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 4, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

dickbrewer

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 22, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ei ja ei. narkootikumid on mööduv harjumus!
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Parim viis on alati osta internetist. U peab jälgima, et u sai hea anonüümne ühendus ja u on anonüümne tilk, kus u tellida ur ravimeid.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma arvan, et see on turvalisem, kui ei tegele IRLi inimestega. Minu arvamus on siiski
 

JaanTaan1738

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 26, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Seades end usaldusväärse veebitarnijaga on ülimalt oluline,kui te kindlustate, et te ei pea sõltuma kohalikest "rühmadest" oma varude jaoks
 
Top