Looking for a vendor IM OTSIN OSTA

Calikilo

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Soovin osta laboriseadmeid. kas keegi saab seda minu jaoks teha või vähemalt suunata mind õigesse suunda. palun ja tänan teid.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Kõik, mida vajate, on Amazonis olemas. Sõltuvalt sellest, mida ja kui palju teete, sõltub sellest, millist tüüpi seadmeid vajate. Kuid ebay ja amazon on kõik, mida vajate.
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Amazon, eBay ja ka Aliexpress.

Aliexpressil on tõesti kvaliteetne materjal väga madalate hindadega. Nende pakend on väga hästi tehtud.
Testitud ja minu poolt heaks kiidetud näiteks väävelhappe destilleerimisega!
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
hästi meil on laboriseadmed siin müügiks veebilehel, samuti saate osta teistelt turgudelt samuti nagu serialz ütles samuti sõltub see, millises ulatuses sa lähed, kas sa oled nagu suures ulatuses väikeses ulatuses või mis siis, kui sa just alustasid minna väikeses ulatuses, nii et sa ei puhu ennast ülespoole
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Mida arvate Alibaba Rotavapsi ja Batch Reactors'i kohta?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Enamikku vajaminevatest asjadest võib tegelikult leida Amazonist, sõltub teie skaalast ja sünteesitavatest ravimitest, kuigi
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Jah, ilma probleemideta.

Te peaksite alati lugema klientide tagasisidet, kui te ei tunne kauplust, mis müüb Alibabas. (Poe skoor)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Ma vaatan ettevõtet Shanghai Yuanhuai Industrial Co., Ltd. , kui te teate neist.

Neil on oma poes 17 hinnangut 4,9/5 tärniga.

Tänan teie tagasiside eest, mulle tundub, et paljud USA müüjad on lihtsalt Hiina masinate jaemüüjad, kui tegemist on Rotavaps & Batch Reactors, nii et võib-olla tasub uurida neid müüvaid Hiina coompaniesid
 
Top