Question Tellisin 3g afgaani 4 ja sain mustad kleepuvad kivid

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tellitud 4g afgaani 4 sai seda. Müüja väidab, et loodus sai selle kätte ja muutis selle niiskuse või millegi tõttu mustaks. Iga #4 Heroin ive saanud ei ole kunagi olnud must või kleepuv. Kas ma saan seda kuidagi muuta tegelikuks tan afgan 4? Või on see kadunud asi ja müüja valetas ja saatis mulle BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
See näeb välja nagu võiks olla suitsetatud võib-olla, see ei ole number 4 nagu miski, mida ma olen kunagi näinud, Kui see oleks tõeline tõrva ma ütleksin, et tee vana raputamise ja murenemise trikk, kus sa paned selle pillipudelisse koos nikli ja penniga (ma ütlen mõlemad, sest ma ei mäleta, kumb täpselt), siis pane tõrva pudelisse koos nendega ja natuke küpsetuspulbrit (EI SODA) nagu umbes 1-2 tl grammi kohta nii et mitte palju üldse, siis raputad seda kuradi hästi paar minutit. Siis paned selle umbes 10 minutiks sügavkülma, siis raputad jälle kuradi tugevasti ja see peaks lagunema väikesteks peaaegu pulbrilisteks tükkideks, mida saab nuusutada. Ma vihkan tõrva ja kuna ma ei kasuta IV seda, mida ma *****, kui ma leian ainult tõrva, kuid see kraam näeb välja kõvem kui tõrva, mida ma tavaliselt näen. Paneb mind mõtlema, kas seda ei saa suitsetada nagu oopiumi. Millist sa küsisid tellimusesse? Gun powder või afgaani? Ma sain G afgaani sõbra jaoks ja selles oli mõned väikesed tükid segatud tan pulbriga aga need ei olnud midagi sellist ja tugevus oli ka päris hea. Olen näinud inimesi segamas musta, tan'i ja natuke valget nagu miniseguris ja nad nimetasid seda küpsisteks ja kreemiks, kraam oli tuline, kuid töötas kõige paremini IV-ga
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Ma ei tea, miks sa temaga jälle segadusse läksid. Mina EI TEATA, MIKS ta sinuga jälle segi ajas. Kumbki teist ei ole tõesti tark, aga erivajadustega tüdruku kallal kiusamine on üsna põlastusväärne. Kumbki teist ei õppinud esimesel korral. Ma pesen käed puhtaks kogu sellest asjast. 2 hernetera ühes tükis. Kui sa ütleksid mulle "***** your dead sister" ja siis tahaksid midagi osta, siis ma paskaks võileivakotti ja saadaks selle sulle. Ei mitte see sõnum see on teine kord
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
kujutan ette, et pple ei oota seda...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha ma ei kasutanud seda. Selle obv H lihtsalt ei ole õige jama ma juba müüsin seda. Põhimõtteliselt mis juhtus oli ma ütlesin vabandust kogu olukorra enne siis ta nõustus müüa mulle uuesti nii et ma ostsin ära tema ja sai, et idk ja idc lol
 
Top