Kuidas kasutada sünteesitud amfetamiini baasi?

impactsocial

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere tulemast. Ostsin umbes 100 grammi amfetamiinivaba baasi (valge kook) foorumi teabega, kuid ma ei tea, kuidas seda kasutada. Kas ma peaksin selle nina seest võtma ja tabletiks muutma. mitu milligrammi peaksin võtma. kuidas ma peaksin seda saama? Milline on kasutamismeetod?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Amfetamiini freebase on selge kuni kollakas õline vedelik, see ei ole mingil juhul valge kook
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Veelgi olulisem on see, miks te ostsite aine, millest te ei tea, mis see on või kuidas seda kasutada?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
võib-olla see ei olegi freebase... see on ilmselt sool, mis seletaks, miks see ei lõhna naljakalt ja põhimõtteliselt ei lõhna üldse..... Kui see oleks freebase, siis lõhnaks see naljakalt.

kui see on soolad, siis tavaliselt umbes 20mg korraga... see on adderal... ja selle maksimaalne te*****utiline annus on 20mg 3 korda päevas... võib-olla on see kuni 30mg 3x päevas. Aga sa ei taha seda kohe väravast välja teha...... Recreationally, ma mõtlen, et see sõltub vist sinust. ma kasutasin alguses 60mg, siis 40mg korraga pärast seda vastavalt vajadusele... see on ainult minu jaoks idk, mida teised tegid. Ma ei teinud seda küll iga päev ja im tuttav selle mõjuga... igatahes.... sinu asemel ma lahustaksin ühe grammi 1000ml või liitris vees. Selle suhtega kui tarbid 20 milliliitrit siis tarbid 20 mg, ükskõik mis soola see on. Ja id alustaks 10 ml korraga joomisega ja vaataks, mida see sulle teeb. võibolla isegi 5ml. Selle lahjendusega saate tõesti veenduda, et teil on kontroll selle üle, kui palju te võtate. te ostsite põhimõtteliselt 5000 20 mg annust... põhimõtteliselt 4,5 aasta väärtuses 60 mg päevas
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
Enne kui ma saan anda üksikasjaliku vastuse, kirjutage mulle, millisest foorumi osast te oma teabe saite?
See on punkt, millest me hakkame arutlema.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Speed paste (sulfaat) nimetatakse Ühendkuningriigis "base". Te peaksite oma koogi tasandama ja laskma tal kuivada. "Märg" on sünteesi käigus järelejäänud lahusti. Siis võite sellega teha mida iganes soovite nuusutada, neelata jne. välja arvatud suitsetamine.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63

41Dxflatline

Teil on õigus. Kuid siiski tasub täpsustada autori arvamust, et mitte eksida :)
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Mõned rumalad küsimused väga imelik.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Pits sõrmega, kuid mitte machiga, kui te teete machiga, saate kena heli kõrva.
 
Top