Question Kuidas alustada ?

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tere,

Ma tahan alustada narkootikumide äriga, kuid mul ei ole sellega mingit seost.

Nii et mul on palju küsimusi selle äri kohta,
Millised reeglid selles äris kehtivad ?
Kuidas ma saan oma esimese kliendi ( ma ei taha müüa tänaval ) ? Ma olen huvitatud müüma oma narkootikumi oma linna diilerile, mitte müüma grammide kaupa.
Kuidas ma saan saata oma narkootikumide kirja ? Ma juba saan narkootikumide kirja, kuid ma ei tea reegleid, et saata hea anonüümne kiri.
Kuidas ma saan leida deadzone minu linnas ? Kas ma võin lihtsalt kuskile postkasti istutada ?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Kõigepealt peate otsustama, milliste ainetega te töötate, sest heroiini ja marihuaana puhul on lähenemisviisid veidi erinevad.
Seejärel peate kindlaks määrama ainete päritolu, kas sünteesite neid ise või ostate ja müüte neid edasi?
Võite otsida oma linna kliente interneti kaudu või kasutada offline-reklaami, näiteks kleebiseid.
Ma ei soovita kirju saata, see ei ole saatjale ja saajale ohutu. Dead drops on äri jaoks parim lahendus.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
kuidas ma saan oma linnas ühendust?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Kui soovite seda äri teha, peab teil olema selleks põhjus. Tahate raha? Loomulikult soovite. Ühendus nagu sa mõtled, on nagu inimene, kes ostab sinult mitte väikese koguse ravimeid ja sa tahad raha sellest... Sa ei saa alustada ilma sidemeteta. (ühendused on oma allikad) Kui sa tahad hakata raha *****ima narkootikumidest, siis pead sa kõigepealt leidma inimesed, kes neid kasutavad. Sul peab olema parem hind või kvaliteet, et nad ostaksid sinult, selle asemel, et osta narkootikume oma diileritelt. Kui teil ei ole praktikat narkomaanidega suhtlemisel, siis võivad nad teid absoluutselt kõik ära varastada, isegi tappa. Võite kaaluda, kas te tõesti tahate seda tööd. Aga kui tahad, siis palju õnne ja jääge kõvaks.
 

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ma arvan, et alustan haschiga, sest seal, kus ma olen, on nõudlus väga suur,
osta ja edasi müüa on minu jaoks tõhusam, sest mul ei ole mingeid kogemusi.
Snapchat võib olla hea kanal kliendi saamiseks ? Kui ma kasutan seda, kuidas ma saan kasutada seda "anonüümselt" ?
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Jah. Ka mina tahan selles valdkonnas tööle hakata. Minu prioriteediks on kanep, sest ma olen sellest juba pikka aega armunud ✌️kuid ma võin olla ka osa teiste jaoks turustamisahelast. Mul on rohkem aega enda jaoks. Vajadus *****ida raha, sest ma kaotasin peaaegu 2k USD täielikult ja on piisavalt neid mother*uckers. Jah nad petavad mind. Ehk on kellelgi mingeid pakkumisi? Tänud. Poola
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Kiri võib olla liiga väike mõistliku ravimikoguse jaoks. Mulle meeldib, kui aus olla, teha surnud tilgad, see on ka väljakutse, kuid vähemalt on teil kontroll kauba üle ja te ei jäta nii palju jälgi, erinevalt laevanduse puhul
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
On tõesti 2 asja, mida peate lugema. Pimedate võrkude piibel ja müüja piibel. Nad olid Dreadil. Püüan leida lingid
 
Top