Question Kuidas puhastada 4-MMC

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ma tahan teha 4-mmc, kuid ma tahan, et see oleks võimalikult puhas, nii et kui ma ***** oma 4-MMC, mis kindlasti sisaldab lisandeid, kuidas ma läheksin selle puhastamiseks ja või ümberkristalliseerimiseks. Ma ei tahaks võtta või müüa midagi, mis ei ole tippkvaliteediga, lihtsalt ohutuse tagamiseks. Tänan teid.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Selle kohta on artikleid, te peaksite alustuseks lugema neid ja nende all olevat arutelu.

 

DragonLabz

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇳🇱
Joined
Sep 13, 2023
Messages
8
Reaction score
66
Points
13
Deals
109
Peske seda atsetooniga ja kristalliseerige ümber :)
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
45
Points
18
Mis oleks selleks kõige tõhusam tehnika? Olen näinud videoid, kus atsetoon valati Buchneri filtril oleva pulbri/kristalli üle ja filtreeriti kohe ära. Olen ka näinud, et keegi on ühes arutelus soovitanud segada 4-MMC pulbrit atsetooniga purki/ keeduklaasi, et lisandeid enne filtreerimist paremini lahustada. Kas pulbri raputamine atsetooniga suletud purgis oleks kõige agressiivsem segamise viis?
 
View previous replies…

DragonLabz

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇳🇱
Joined
Sep 13, 2023
Messages
8
Reaction score
66
Points
13
Deals
109
Pm meile ja me aitame teid !
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Buchneri filtrisse peaksin enne iga vaakumi valama atsetooni ja segama seda, et aidata lisandeid lahustada? Samuti peaks atsetoon olema külm, kui jah, siis kui külmkapis või külmkapis külm? Tänan teid
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Samuti kavatsen pärast kõike seda teha ümberkristalliseerimise, et saada võimalikult puhas toode, kuid tahan enne seda kindluse mõttes enamiku lisandeid välja saada.
 
Top