Question kuidas turustada uut ravimit linnas? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Nii et mul on minu allikas saada kõrge puhtusastmega ja suures koguses P***** Freebase Crystals , kuid probleem on selles, et see ei ole isegi minu riigis teada, nii im im imestades, kuidas nad turundavad täiesti uusi ravimeid esimest korda
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Andke tasuta lihtsad, on kõrge kvaliteet hea hinna eest, tehke originaalpakendid, mis on teile ainulaadsed,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ma andsin mõned tasuta proovid mõned inimesed linnas, kuid see ei töötanud , ja ma püüdsin turustada toodet Internetis ja see ei töötanud nii hästi, kuigi ma pakkuda seda väga hea hinnaga ig bc ma ei leidnud parem koht, et turustada seda , nii et praegu im üritab turustada seda välismaal, kuid idk kui see, on hea idee bc saatmise ja kõik, et stuffs , ei u on mingit ideed ?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Internetis müümine on imo parim lahendus
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Tegemist on nišituruga, bro. Mulle isiklikult meeldiksid kõik dipperid, mida ma saaksin kätte, aga see olen mina. Nimi on rikutud ei kavatse saada palju uusi inimesi lihtsalt Old-Timers
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Hankige mõned inimestele, kellel on palju sõpru, kes kasutavad. Leidke inimesi, kes naudivad uute asjade proovimist. Suu-sõna on parim valik
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Ärge püüdke muuta oma kohaliku ravimituru struktuuri, see on pikk protsess ja tõenäoliselt te isiklikult ei saa sellest suurt kasu.
Lihtsalt alustage kauplemist kogu maailmas ja tõenäoliselt mõne aja pärast saate mõned edasimüüjad, kes on pärit kohtadest, kus on hea nõudlus selle aine järele.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Oleks väga vinge, kui kaaluksite mingi reklaamkingituse tegemist. Saatke mõnedele inimestele kastetud sigaret või kaks. Ma ei ole ise kunagi proovinud tolmu, aga olen alati tahtnud. Minu piirkonnas on see kuulmatu ja kõik arvavad, et see on tegelikult palsameerimisvedelik või formaldehüüd. Mul ei ole enam kannatust öelda, et "ei, persse, see on P***** - fenüklidiin".

Kui see on hea toode ja hästi vastu võetud. Ma olen keset täiesti kasutamata turgu.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Peamine on tasuta näidised ja klientide usalduse võitmine. Mul on olnud sarnane kogemus ühe ravimiga, keegi ei tahtnud seda, sest seda ei tuntud tegelikult ja keegi ei teadnud, milline on selle kvaliteet või kas see on ohutu, muidugi ei ole ükski ravim ohutu, kuid tänapäeval ei saa kahjuks olla kindel, kas lihtsalt üks kord midagi teha võib olla surmav. Jagage inimestele proovid, et nad saaksid neid proovida, kui see neile meeldib, siis jõuavad nad kindlasti teie juurde. Kui nad ei, siis lihtsalt te teate, et nad on alati meeles, et te olete helde ja seaduslik müüja. Wich on väga oluline äri.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM USAs on mul mõned ppl, kes naudivad seda, kuid nad on pärit linnast, kus see on populaarne... Ma ei oleks esmaspäeval proovi lihtsalt näha selle marker, kus ma olen .. lihtsalt üks dipper ja vaata, kas ppl jahtida cig
 
Top