Question Kuidas teha soola ilma HCl-generaatorita,.

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tere poisid,

Mul on kõik vajalik p2p NaBHr4 redutseerimiseks olemas. tahtsin lihtsalt küsida järgmist küsimust. sünteesi lõpus jääb alles dcm+freebaas, kas ma saan dcm-st lihtsalt lahti, aurustades (destilleerides) ja seejärel segada freebaasi atsetooniga ja lisada soolhapet?kuni ph 7 ja aurustada, et teha hcl-soola?Mul on ainult hcl koos veega (soolhappega) ja mul nii ei ole väävelhapet hetkel hcl gaasigeneraatoriks.Kas ma võin seda lihtsalt teha nii nagu ma kirjeldasin?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U vajab HCl, sest u tegi amfetamiini hcl
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ma ***** met, mitte amf. ma tean, et mul on vaja HCl, kuid ma ei taha teha gaasi, sest ma tahan seda tiitrida välja 31 percenct soolhappega.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ma arvan, et HCl 31% on liiga palju vett, siis kaotate toote.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

Jah, te võite kasutada atsetooni asemel vesipõhist hcl-i ja isopropanooli. Lihtsalt lisage hapet väikeste portsjonite kaupa, segage hästi, oodake, seejärel kontrollige pH-d. See võtab aega. Kui teie lahused muutusid roosaks, tähendab see, et olete lisanud liiga palju hcl-i.

1. Segage oma freebase isopropanooliga ja lisage HCL (aq)

2. Aurustage kuni siirupini. Jahutage kristalliseerumiseks.

3. Peske/rekristalliseerige. Parim lahusti selle etapi jaoks on kuum/keevas etüülatsetaat.
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid väga, härra, selle infokillu eest. ma arvan, et ma võin metanooli asendada isopropanooliga, eks?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
jah, te võite kasutada mis tahes alkoholi. etanooli, metanooli või isopropanooli. veenduge, et aurustate kõik, mis keeb <100 kraadi, sealhulgas vee. seejärel jahutage ja see tahkestub.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U kasutage kuiva jääd ja ei pea ootama kogu ööd
U visata freebase sama atsetooni 1:1 segu oli ja visata happe HCl või u saab segada atsetooniga visata kuiva jääga umbes 20min ja visata freebase ja segada kiiresti see kõik umbes värvi ei muretse u saab pesta atsetooniga ja kristall on valge
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Keegi, kes teab, millest ta räägib.
Kuiva jää viskamine lahusesse alandab lahust ennast. Aga kuivjää on nii külm ja pH on madalal temperatuuril erinev, nagu -80, kui lisate piisavalt, nii et see on tõenäoliselt tõepoolest valge

See on sama põhimõte nagu HCl puhumine oma mittepolaarsesse, kuid täpselt vastupidine põhimõte
 
Top