Question Kuidas teha kanabinoidipaberit?

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Palun seletage väga lihtsate sõnadega meetodit, kuidas kanda noide paberile, et seda saaks postitada rajatisesse.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere. Lahustage alkoholis ja leotage oma paber seal.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ma saan sellest aru, kuid kas ei ole võimalik sõnastada, kui palju keemiat leht sisaldab jne.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Valem, mida te kasutate oma kannabinoidi sulatamiseks. Mul on sõpru, kes kasutasid seal noidipulbri sulatamiseks evrclear 150 proof likööri.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Võib-olla 5 g noid ja paar supilusikatäit vedelikku, mida soojendatakse, kuni see sulab. Seejärel kastke paber sellesse ja laske õhu käes kuivada. Liiga palju põhjustab selle lõhna..fyi. Sa pead sellega maksma, et saada oma tulemusi.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
nagu poisid üles ütleb enne , lihtsalt leotada paberi sees purgi või kaussi ja u saavad koheseid tulemusi , tänan ette @Tony!
 

albeereal

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kuid kui noid on kollase värvusega, siis on see paberil näha. Kuidas saada noid valge, et see ei muudaks valget lehte kollaseks?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
5 grammi tundub palju 1 paberi jaoks? Ma lugesin anekdootlikke teateid, et inimesed kasutavad 250 mg lehe kohta (kasutades viimasel ajal tugevamaid keemiaid).
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Jah, teil on õigus. Ma läksin tagasi ja küsisin oma semult, kes seda tegi. Ta naeris oma perse ära selle üle, mida ma kirjutasin. Ta ütleb, et 150 kuni 400mg. Ta ütleb, et mida iganes sa saad ära teha. Ta usub, et teie 250mg on norm. Vabandust..lol
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Eelistan teda pihustuspüstoli abil, nii et mõned alad jäävad ilma noid. Sest kui Noid on väga tugev ja aktiivne, võib kogu paberi kastmine põhjustada mürgistuse või KO.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

See kõik võtab kokku, kui aktiivset Noid te kasutate. Mõnede uute valemite puhul võib 5g olla isegi liiga palju
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Hea idee. Võite teha ka madala kontsentratsiooniga noid lahust, et seda teha. Näiteks leotage N mg/ml lahust X g paberis, saate lugeda, kui palju noid sisaldab 1 g paberit. Xg / N mg/ml.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@GPatton teil on täiesti õige bro, arvutamine seoses masside ja molaarsete massidega on kõige ohutum ja praktilisem tee, kuid ma kahtlen, kas tal on kannatust seda teed minna, kuid turvalisemaks reisiks soovitan teie lahendust.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Kas te ütlete, et kaaluge paberit kuivalt ja seejärel kaaluge paberit märjalt, et enne matemaatika tegemist kaaluvahe välja arvutada? Või on mingi muu meetod, mida ma ei näe 😅...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ei, te võite kaaluda kuiva paberit enne ja pärast selle lahuse lisamist. Massi erinevus on noide kogus. Samuti, kui leotate N mg/ml lahust (näiteks 1 ml) 1 g paberile, siis saate 1 g paberit N mg noidiga. Kas te saate minu ideest aru?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ah okei aitäh selgituse eest, nüüd saan aru, see on tõesti suurepärane mõõtmisviis, aitäh!
 
Top