Question Kui palju maksab kilo alfa-PVP-d?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Mind huvitab Alpha-PVP hinnakujundus teie piirkonnas

Küsimused
Kui palju maksab kilo alfa-PVP-d?
Kui palju maksab grammi kohta tänavahind?

Ma tean, et see on lihtne narkootikum, kuid kas see on seda lõpuks pikemas perspektiivis väärt, kui võrrelda
teiste uimastite tootmiskulude ja müügi kasumiga.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
See toode ei ole laialdaselt tuntud, kuid see on MDPV täielik analoog, mida müüdi Euroopas 3500-5000 euro eest 1 kg kohta.
See aine leiab alati oma ostja.
Peamised eelised on see, et väga tugev stimulatsioon kokaiini eufooriaga sissepääsul, väikesed annused, võimalus kasutada suitsetamist, lihtne süntees seaduslikest reagentidest.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et USAs saaksite hõlpsasti 5 000 dollarit. 25 mg annuse puhul tahaksin alguseks 50 $/g. Ma ei tea ühtegi inimest, kes oleks seda proovinud, kus ma olen USAs. Ma maksaksin hea meelega 50 $/g. Ma võiksin maksta 100 $.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Mulle meeldib väga cracki suitsetada. IDGAF mida keegi arvab, ma ***** ikka kõike, mida pean tegema, ma ei pea varastama ega valetama. See on kallis. Ma ***** seda ise ja see maksab lõpuks umbes 8-10 dollarit ühe tabamuse eest (65-80mg tegelik kokaiinibaas) A-pvp muljetavaldav tugevus on see, mis minu huvi tekitas See ei tundunud liiga raske teha, kuid ma olen kindel, et ma sureksin kiiresti, kui mul oleks 500g
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tere, otsisin teavet selle ravimi kohta ja tahan seda ka proovida. Ma ei ole kunagi kuulnud midagi selle ravimi kohta. mis väidetavalt on väga sarnane kokaiiniga? Saab suitsetada ja kõik, ma ei usu, et see on nagu kokaiin. Kui see oleks nagu kokaiin, siis ma arvan, et ma oleksin kuulus.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Minu "seikluste" kõrghetkel A-PVP-ga sain 3 kilo A-PVP-d USA kesklääne poole saadetuna 5600,00 dollari eest ja kui ma müüsin oma viimase grammi, sain selle eest 200 dollarit. Nüüd, siin on kuradi osa: Ma istusin esimesel 100 grammil, mille ma kunagi tellisin, peaaegu 2 kuud ja ei *****inud ühtegi penni! Keegi, keda ma teadsin, isegi ei proovinud seda või ei aidanud mul liigutada mingit toodet piirkonnas, kus ma elan. Nad kõik olid selle ees hirmul ja olid veendunud, et uudismeedia on veendunud, et nad sööksid lõpuks kellegi näo ära. Kui ma kord kohtusin paari inimesega, kes elasid minust järgmises osariigis, kes olid regulaarsed kasutajad, ei lakanud mu telefon helisema. See kestis umbes poolteist aastat, alati tippkvaliteediga ja mitte kordagi ei lõiganud ma seda või lühikest kedagi kaalule. Selle tulemusena ei püüdnud keegi mind kunagi röövida ja nad maksid alati ette. Pärast seda, kui W.H.O. keelustas selle, läks hind läbi katuse ja minu varu sai väga kiiresti otsa. Ma ei arvanud kunagi, et mul oleks võimatu rohkem saada, kuid ma ei ole sellest ajast peale kordagi seda saanud. Esimene õppetund, mida ma õppisin, on see, et selleks, et olla kasumlik, peate leidma piirkonna, kus teie tootele on turg. Järgmine oli see, et alati tuleb oma lubadusi täita. See kehtib kahekordselt või isegi kolmekordselt teie tarnija kohta. Ärge kunagi olge lugupidamatu ja ärge minge paremat pakkumist otsima, kui teil on juba hea asi käes. Viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, ärge kunagi usaldage naist.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
On kaks Poola müüjat APVP hea kvaliteediga ja hg kg hinnaga. Tundub, et paljud Hiina ettevõtted (petturid domineerivad) müüvad kõige odavamalt karistatud apvp aphp mdpv 4mmc mdma jne. Mida rohkem apxp maksab - seda suurem tõenäosus, et sa saad seda. Sa pead küsima firma rohkem. Alustage otsinguga CAS of 4MMC Hcl kohta guidechem. Ma üritan ikka veel õigesti aru saada...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Põhjus, miks see ravim ei ole populaarne on met on tugevam, ma bave tehtud nii ja realy ma ei meeldinud apvp mõju kõik, et stigma hullu stimuleerimine, kui proovitud (suitsetamine) nothink palju juhtus, ja küsimus minu piirkonnas ( Bulgaaria ) ei ole turg tahes katinoonid, inimesed ei meeldi uusi keemiaid siin ja meeldib rohkem vana kooliga ones
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Jah, ma ei ole seda tegelikult testinud, kuid apvp oli suur hitt siin, kus nad armastavad pv mc, kuid ma olin pettunud, kuna apvp tundus nõrgem kui apihp (mõlemad puhtad) Olen neid siin tutvustanud. APVP peaks küll olema kauem kestev ja rohkem mõju, kui massiliselt kasutada.
Ice ma ei ole proovinud aga see on kallim ja kindlasti elab oma raske maine kui breakingbad. MDPV vannikuningas võib küll konkureerida sellega, nii et laseb MDPV tagasi saada eelarves. Ma lähen "softie" APVP / APHP jaoks praegu siiski "softie" APVP / APHP
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent proovinud apihp kuid apvp test on piisavalt mulle teha pv'd, ja mdpv ikka võib olla rc kuningas, kuid im kindel meth puhkuse on parem ainult IV võib olla seal mõned kalliskivid pv'd kuid on kick parem siis met või koksi ma väga kahtlen, keegi iving võib öelda meile, sest ma ei IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ma ei ole IV, kuid APVP on suurepärane IV. APVP on odavam ja lihtsam toota ning ma loodan, et saan seda Hiinast, et inimesed jälle hulluks lööksid. APHP on tugevam, lühem, hilinenud toime, täiuslik kahe muna kaksik. Ice on kahtlemata kõige tugevam ja nii on ka probleemid selle ümber. Kui Hiina plaan õnnestub, siis kaubandus müüja võib mulle Ice jne Lõuna-Ameerikast hankida. Kõik on tehtud Vietnamis jne väljaspool Hiinat endiste klientide poolt ettevõttele enne suurt keelustamist Hiinas. Oh on investeerinud minu peamine elu saada parim edu, kuid siiski lihtsalt vaene mouther.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (õige kristalliline) oli ravim, mis resebling crack rohkem kui ükski teine stim, kuid see. Kardiotoksiline profiil drig lihtsalt dont teha itt ohutu...
 
Top