Kuidas ma saan teha veevaba hüdrasiini?

Einstein

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tahan teha lsd selle meetodiga:

Lisada 1,2 g ergotamiinvesinikkloriidi 4 ml veevaba hüdrasiini ja kuumutada 1 tund 90° juures. Lisatakse 20 ml vett ja aurustatakse vaakumis, et saada d-isolüserghappe hüdrasiini. 1 g lüsergilist hüdrasiini pulbristatakse hästi ja lisatakse 40 ml 0,1 N (jääkülma) HC1-hapet. Sellele lisatakse 4 ml 1 N naatriumnitriti, mis jahutatakse 0 °C-ni, ja segatakse korralikult. 2-3 minuti jooksul lisatakse 40 ml 0,1 N HC1-hapet, et pH oleks 5. Lastakse 5 minutit seista, leotatakse 1 N NaHCO3-ga, ekstraheeritakse 100 ml eetriga ja seejärel 50 ml eetriga. Eetrikiht pestakse veega ja kuivatatakse, seejärel aurustatakse vaakumis 10° juures. Saadud kollane asiid lahustatakse umbes 5 ml dietüülamiinis 0° juures ja seejärel kuumutatakse metallipommis 60° juures 1 tund. Kui pommi ei ole võimalik kasutada, võib piisata 3-4 tunni kuumutamisest 45° juures ventileeritud kolvis lämmastiku atmosfääris. Samuti loputaksin pommi enne sulgemist ja kuumutamist lämmastikuga. Pärast aja möödumist eemaldatakse kuumus ja lastakse seista (pärast pommimeetodi puhul rõhu väljalaskmist) 2 tundi ning aurustatakse vaakumis, et saada 0,7 g LSD-d ja 0,15 g iso-LSD-d. Seejuures saadakse 0,7 g LSD-d ja 0,15 g iso-LSD-d. Iso-LSD ei tee tarbimisel midagi (ei head ega halba), seega võib selle jätta koos LSD-ga. Seda võib ka eraldada ja teisendada LSD-ks, nagu on kirjeldatud valemites.

Kas hüdrasiini veevaba asemel on võimalik kasutada mõnda muud lihtsamat kemikaali?

Ja kui mitte, siis kuidas seda sünteesida (lihtsalt)?
 

Einstein

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Täpsustan, et ainus meetod, mis mul on olemas, on hüdrasiinisulfaadi muundamine vesihüdrasiiniks, seejärel viimase muutmine veevabaks hüdrasiiniks.

Aga see on pikk ja igav. Kas oleks ka mõni teine viis seda teha?
 

shadowsoflite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Te peaksite vaatama Claviseps > LSA > LSD

Palju ohutum ja praktilisem
 
Top