kuidas ma võtan ketamiini

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
mul on see apteegist selle IM/IV süst, kuidas ma võtan seda palun vastake kiiresti, ma vajan seda
 

Attachments

  • t2oXzYwqZA.jpg
    t2oXzYwqZA.jpg
    2.3 MB · Views: 944

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Tere,

Te peate kuivatama vedelikku loomulikul viisil või välise kuumutamisega on palju erinevaid meetodeid. Kui see on kuivatatud, saate valge K HCL pulbri.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
kas ma ei saa seda lihtsalt süstida?
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
ja kas ma peaksin võtma kogu 500mg?

ja saab u jagada mulle k hcl pulbri protsessi?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Jah, te saate.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ma ütlesin teile, et te peate vedeliku viaalist kuivatama.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Tere, võite seda süstida, see on ilmselt kõige lihtsam viis ja see on juba süstimiseks ette valmistatud. Ketamiini antidepressiivse toime eksperimentides on tavaline intravenoosselt manustatava ketamiini annus umbes 50 mg, seega soovitan alustada selle annusega ja siis vajadusel suurendada. Sellest ja ketamiini suukaudsest biosaadavusest (mis on ainult umbes 25%) lähtuvalt proovisin kord 200mg rektaalselt. Noh, rektaalne biosaadavus on ilmselt palju suurem kui suukaudne, sest ma läksin nn K-auku, ei suutnud umbes 20-25 minuti jooksul liikuda. See oli täielik dissotsiatsioon. Alustage madala ja suurendage vastavalt vastusele, sõltuvalt sellest, mida soovite kasutada. Üks asi veel. Ärge sööge enne kasutamist! Ülaltoodud kogemuse puhul tulin dissotsiatsioonist välja kohutava iivelduse ja oksendamisega. Ma loodan, et see aitab.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
kas teid huvitab ainult meelelahutuslik annus või midagi muud?
 
Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Ketamiinil kui ravimil on tugevam toime ja väiksem aktiivne annus kui selle tänavavormidel. Selle ravimi intravenoossel kasutamisel ei tohiks ületada 40-50 mg suurust ühekordset annust sõltuvalt kehakaalust. Suuremad annused võivad saata teid otse K-auku. Parem on kasutada intravenoosselt ketamiini istuva sõbra kontrolli all.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Jah, see on see annus, mille ma leidsin ka IV marsruudi jaoks. IM on sama, see on lihtsalt aeglasemalt mõjuv. Ilmselt võite seda suukaudselt (sellisel kujul) juua, kuid nagu ma juba mainisin, on suukaudne biosaadavus üsna halb, nii et te kaotaksite sel viisil suurema osa sellest. Suukaudse kasutamise kohta antidepressandina ei ole palju uuringuid tehtud (kuigi see oleks kasulik), seda müüakse ainult ninasprei kujul.

Ma soovitaksin mitte kuivatada ja nuusutada seda sellisena, sest pH on kergelt happeline 3,5-5,5 ja see põletaks nagu põrgu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Mis inimestel selles teemas viga on? Loomulikult ei tohiks seda süstida. Ketamiin on võimas desassotsiatiivne anesteetikum ja kui te ei tea täpselt, milline on teie annus, võite kergesti teadvusetuks jääda, kui te võtate seda iv-tee kaudu. See ei ole ohtlik, sest ketamiin ei suru alla teie hingamist, pulssi ega vererõhku nagu enamik teisi anesteetikume (sellepärast ongi see KÕRVALINE ravim, mida kasutatakse operatsioonidel katastroofistsenaariumides), aga see võib olla väga ebameeldiv.

Lihtsalt valage viaali sisu glss ahjuvormi, pange mikrolaineahju ja keetke vesi ära. Kraabige valge sool välja ja pange see sobivasse anumasse. Võtke väike nuga ja kühveldage noa serva pulbrit, nuusutage seda. Mõne minuti pärast tunnete efekti. Ärge tehke liiga palju korraga, muidu satute K-auku, mis on üsna ebameeldiv, väga hallutsinatiivne poolteadvuse seisund.

Ma tõesti väga loodan, et te ei võtnud lõpuks kogu 500 mg. Kui sa seda tegid, siis ma ei oota, et sa niipea vastaksid ...
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Vau, see niit on jama. Teile meeldib tõesti pidutseda, mis?

Tõsiselt öeldes. See viaal ei ole vormistatud I.V. Ükski viaal ei ole, sest need oleksid vormistatud tiitrimiseks I.V. boolusesse.

Nüüd. Tõenäoliselt saab, aga see saab olema paks, siirupjas ja põletab nagu metadoonimahl...

50mg IM on piisavalt auklik ilma tohutu tolerantsuseta. Muidu kuivatage seda ja töötage nuusutades. See tabab märkimisväärselt kiiresti insufflateerides. Saate õrnalt lüüa, et auk.
:)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
OMG see teema poisid tõsiselt .

kui ta tulistas 500mg kui oli see viimane asi, mida ta tegi
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kindel asi, kuid soovitus oli 50mg, mitte 500mg, mis ei ole ikka veel vastutav, teadmata tema kehakaalu, suurust ja muid tegureid

Ma loodan ikka, et see mees on veel elus, olles nii vastutustundetu narkootikumide kasutamisega
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
IV on ainus viis ;) IM teine, pistik 3.

500mg IV ei tapa teid, kui te ei ole vannis. Täielik raiskamine tho sa lihtsalt oled täielikus anesteetilises seisundis ja siis väga segaduses välja tulles.

Vietnamis paskasid nad sõduritele 1000mg välioperatsiooniks. Inimesed ühendavad seda kraami tilguti liblikaspritsiga.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8

See ei ole heroiin, see ei alanda teie kesknärvisüsteemi reaktsiooni. IE süda ja hingamine jätkub, kuid kõik muu peatub. Suurim risk ja enamik surmajuhtumeid tuleb uppumisest, võite kaks ja kaks kokku panna.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Tere

mul on kuivatatud pulber Buti nagu süstida seda ma olen või SC

milline on kõige ohutum viis pulbri valmistamiseks?

ma ostsin Amazonist steriliseeritud ampullid koos membraanidega

iwould kasutada 0,9% NaCl lahust (ostetud steriliseeritud) liiga lahustada pulbrit suhe 0,5ml/50mg ja süstida seda ampulli mikrofiltriga (sice? 45 või vähem?) Ja pärast seda safteyreason iwould autoklaavida ampullid ateampot jaoks köök 30min poolt 121C ja panna väike süstal membean suletud micropore teibiga, et auru on võimalik steriliseerida sees?

mingeid probleeme või ettepanekuid liiga teha seda turvalisemaks?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Tervitused. Teie lähenemisviis tundub mõistlik. Kahjustamata pakendis süstlad ja nõelad peavad olema steriliseeritud ja neid võib pidada puhtaks. Mulle tundub ka, et 30 minutit autoklaavimist on liigne. Vaid paar minutit on piisav, et lagundada kõik, mis saab lagundada keemistemperatuuril. Ärge unustage ettevalmistamise ja süstimise ajal kasutada puhast ruumi, tööriistu ja puhtaid käsi.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Seda võib süstida kas intramuskulaarselt (IM) tavaliselt reide või intravenoosselt (IV) käsivarre.
Teil on rohkem aega nõela välja võtta ja valmis saada (1-5 minutit), kui teete seda IM, samas kui IV tabab teid kohe ka see annab kohese kiiruse, samas kui IM-süst on peenem.
Kui see on teie esimene kord, siis soovitaksin ma IM-i, sest IV on lihtsam segi ajada ja ka ohtlikum, kui te teete vea.
Biosaadavus on üsna sama (võib-olla suurem IV-ga, kuid see ei ole märkimisväärne) Ma eelistan seda teha IV, kuid on aegu, kus ma ärkan oma toolile, kus nõel on ikka veel veenis, kui ma ***** suuri annuseid.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Samuti ei ole vaja seda kuumutada, kuid võite lisada soola, kui see ei lahustu hästi (mina ei kasuta).
Võtan pudelikorki, kuhu valan veidi steriilset vett ja saan umbes 0,4 ml vett süstlasse, siis võtan ketamiini (0,1=pimedus 0,07=keskmine annus) ja purustan selle süstla oranži korgi abil klaasist petri tassi, seejärel lisan süstla vett.
Lahustan ketamiini ja saan selle süstlasse.
Mul kulub selleks tõesti ainult 2 minutit.
Alates umbes 0,5 annusest määrab kestus ja vähem intensiivsus.
IM-süstide puhul leiate esmalt vastus lateralis'e lihase, seejärel puhastage see alkoholiga, pärast seda lõdvestage see ja vajutage nõel sinna 90-kraadise nurga all, imege süstalt ja kui on vere tagasivool, mis tähendab, et tabate veresooni, nii et võtke see välja ja avaldage survet. Kui verd ei tule tagasi, siis võite suruda kolvi ühtlase kiirusega ja süstida seda pärast seda desinfitseerida piirkonda ja masseerida süstekohta, lõpuks saada mugavasse kohta.
Infusiooni süstimiseks desinfitseerige ala, kus on keskne kubitaalveeni ja vajutage sinna 45 kraadi all (sõltub sügavusest).
Kontrollige, kas verevarustus on olemas, siis olete veenis (kui te kasutate surumismähist, siis võtke see lahti või see võib põhjustada veeni lõhkemist, veenduge, et olete pärast surumismähise eemaldamist ikka veel veenis) süstige ühtlases tempos, mitte liiga kiiresti, mitte liiga aeglaselt.
Desinfitseerige piirkond.
Jooge palju vett, võtke kuum dušš või tehke mõned punnid, et veenid oleksid paremini nähtavad.
Kui tundub, et süstimata jäänud süsti tõttu on tekkinud kühm, asetage süstekohale kohe kuum rätik ja jätkake seda kogu päeva jooksul.
Jätkake kuuma rätikuga süstekohale kandmist umbes iga 6 tunni järel, kuni muhk on kadunud.
Kui see kasvab endiselt ja on 3 päeva pärast kuum, peate abtsessi tõttu haiglasse minema või see võib põhjustada muid probleeme.
Kasutage alati uusi steriilseid nõelu ja ärge silmitsege oma annuseid!
 
Top