Question Tere! Otsime Troparil või mõnda analoogi.

romania_tate

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile!
Oleme huvitatud Troparili või mõne muu analoogi ostmisest.
Kas te oskate meile soovitada, kust me neid tooteid leiame?
Tänan teid juba ette!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Ma võin lubada, et hiljuti on meelde jäänud mõned allikad, kuid ärge loota coz see on kallis väikese proovi jaoks, kuid siis jälle see on pigem õigesti tegemise ise, mida ma julgeksin proovida, arvestades mõne algmaterjali kättesaadavust ja minu endistest laboritest puuduvat kraami, mis ootab põhjust, et seda kutsuda
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
P.S. vaadake amfoonelhapet see on päris lahe mitte sellepärast, et see on mõeldud antibiootikumiks, vaid see osutus 1,5x amfoonelhappeks ja palju vähem kahjulikuks ja struktuuriliselt ei ole seotud mingi psühhoaktiivse ainega vaateväljas. See on bensüül-naftüridiin tsüklilise süsteemi järgi, ei ole teadaolevalt kuskil keelatud. Mugavalt tuleb tropariili teha ja seal on tooraine 2-karboksüOMe tropanoon ja samuti tropanool, samuti eksperimentaalsemate seeriate jaoks arekoliinist saadaval biokatalüütilise töötlemise selektiivse reduktsiooniga 2-karboksüOMe ketooni (porgand?) orienteeritud alkoholiks, mille tulemuseks on aktiivsem vorm (bensoüüloksü- ekvatoriaalne seotud oksü- ekvatoriaalne).
 
Top