• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Tere Slovakkia

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Tere, varem oli aktiivne slovakiakeelne ruum pärast kohalike rühmade sulgemist, kuid administraatorid tulid mõistusele ja taastasid selle. Kas seal on veel aktiivseid liikmeid?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
On selge, et need on ..... Nazdarek
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Helou helou paradička... mida sa siin teed või oled lihtsalt passiivne liige?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
See ei ole minu esimene foorum, kuid see on ideede poolest absoluutselt parim ja siin saab palju õppida ..... Ja sefks ei ole probleemi selgitada, et aidata midagi ma kutsun mulle meeldib siin. Mis p2p on keegi proovinud ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
p2p Mul on kogemusi, kuid mitte siin ... boheemlasest on mul paar kogemust albaanlastega super ameeriklastega vastupidine (ei kaup ega raha) ... aga siin pole mul veel kogemusi
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Tere Spiritus, tere tulemast... tutvustage end aadressil ...., et saaksime alustada siin alustatavate teemade struktuuri ülesehitamist...
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Muidugi, ma olen praegu lihtsalt algaja, kes püüab aru saada, kuidas saada Modafenist pseudoefedriini, sest ma ei saa teise metamfetamiini lähteaine juurde
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ärge kasutage modafeeni see on kallis jama. Te peate kogu koera kuradit ei ole võimalik. Ma võin teile nõu anda või suunata teid sinna, kust suhkur tuleb, aga ***** Slovakia.....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
See oleks suurepärane, ma oleksin väga tänulik, kui saaksin midagi uut õppida. Kirjutage mulle julgelt, ma olen väga õnnelik.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
No super @maserkooo palun alustage uut teemat, kus saaksite täpsustada, et teised saaksid õppida
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Minu soovitus on alati kanda kaasas suurt märga rätikut ja hoida igas olukorras jahedat pead. Õnnetused on osa sellest, nii et olge alati nendeks valmis ja selge pea on
viis, kuidas minna.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahooj ahoj aj ja ta zdraviim
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Caute.kas keegi saab kätte vedelat efedriini ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kuna efedriin ja pseudoefedriin on teema, mida te siin käsitlete, olen alustanud selle kohta eraldi arutelu, et teised kasutajad saaksid selle ühes kohas kätte
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Kui soovite piisavalt suhkruid vähe € otsida online apteekide Hispaanias (respidina)ja Itaalias (reactine duo) ei ole probleemi saata 100 juhtudel. Või otsige kontakt Poolas (cirrus,sudafed pseudoefedrina espefa) Ja kui olete algaja kõige lihtsam ekstraheerimine on sudafed. Seal õpid erinevaid tehnikaid palju proovimist ja eksimist . Ja eriti vpn tasuline ja google ilma kellegi õpetuseta pole üldse raske aga ma olen iseõppija ja 5 aastat lugesin ja loen iga päev ***** märkmeid . Minu arvates ja mis mulle kõige paremini sobib on shake &bake one pot . Ma ei tee seda äri jaoks ma ***** seda enda jaoks kvaliteedi jaoks, mis on Slovakkias.
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Poisid, kas teil on keegi kontrollitud, kellelt ma võin osta metat ja see ei ole mingi ***** up? Sest ma olen juba kaks korda tellinud darki kaudu ja teist korda telegrammi kaudu ja see oli ikka ***** up. Kas te saate mind aidata palun ?ja ma otsin veel kedagi, kes tegeleb valgete kaartidega ja nende Paypall ja lääne ülekannetega. Kui te saaksite mind aidata, oleksin tänulik.
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Tere kõigile Ma tahaksin küsida nõu, palun, kas teil on kogemusi P2P ? Milline on kõige lihtsam viis fenüülatsetooni valmistamiseks meie kohalikust "olemasolevast" toorainest ? Tänan
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
tooraine jaoks soovitaksin gordon ramsey või constantylious, constatylious on tarnija poolast neil on kõik, mida vajate meth jaoks kõige lihtsam viis teha P2P on teha seda P2NP foorumi loojad on teinud kuidas video see on lihtne, kui järgite videot täpselt nii, et ei ole midagi valesti minna
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Mitte mingil juhul ei ole see p2np kaudu tarbetult pikk ja väheproduktiivne meetod. Kindlasti õppida palju, et leida õige tee. Olete õigel teel p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Viimati tegin juba amfetamiini p2np-st, ma lihtsalt ei tea täpselt, kuidas amfetamiini - metamfetamiini - valmistada... Ma olen iseõppija, ma õpin põhitõdedest alates kõik ise, nii et palun ei vihkamist
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Kahjuks ei saa meie olemasolevatest toorainetest palju teha. Ainult Hiina. Uurige foorumit, et saada kõik vastused...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ved see ma mõtlesin ka OTC tooteid... Aga p2p on ikka tulevik, kui ma võin küsida, I2, kas teil on tõestatud tinktuur?... Vaatasin lehma udarad pärast lüpsmist, seal on kasutatud peaaegu puhast joodi, kas te saaksite mulle veel nõu anda, kuidas joodi ekstraheerida? Tänan teid
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Kui ma ei eksi, saab joodi tavaliselt kõikjalt osta. Ma leidsin näiteks: https://t.ly/oNYMh (hind on mis on, aga see on esimene asi, mille ma leidsin).
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tinktuuride jaoks on vaja vesinikperoksiidi, ja see on juba kõrgelt hinnatud asi...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Zdravim lisada meie slovaki kogukond, kas olete märganud sissejuhatav tööpakkumine luua surnud tilk suurtes linnades minimaalne deposiit 100 € mida te arvate sellest? Ma arvan, et see kõlab huvitav
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Kujutage ette, et nüüd ei pea te oma paki saabumist ootama. Te lihtsalt ostate selle, mida soovite, ja saate täpse aadressi, kus see asub. Kõik, mida peate tegema, on minna ja oma ostule järele minna.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Petturid on alati ja kõikjal. Selle vastu ei saa midagi ette võtta. Me käsitleme hoolikalt kõiki vaidlusaluseid olukordi.
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Minu arvates on see suurepärane võimalus selle kogukonna laiendamiseks ja suurepärase võrgustiku loomiseks, mis töötab nagu kellavärk. Olen juba kirjavahetuses OutLaw'ga(personalijuht) ja see kõlab väga huvitavalt ja paljutõotavalt.
 
Top