Kas ma olen lõpuks ometi teinud seda?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Nii nagu ma olen kindel, et mõned teist on kogunud iv on proovinud ketoonkatalüüsi trüptofaani saamiseks trüptamiini, kuid oli probleeme.
selgub, et ma lihtsalt ei suutnud järgida juhiseid, sest ma tegin pausid, ei teinud märkmeid ja unustasin, kus ma olin.
Mul on hea meel öelda, et iv parandas need ja ma lõpetasin selle.....
Mida me arvame? Ma tahtsin teha TLC, kuid mul on ainult MASSIVE plaadid ja ma esiteks ei olnud kindel, milliseid keemiaid ma kasutan, et "arendada" nimetatud TLC plaati, aga ka kas tohutu suurus - ma räägin 20cmx10cm, tekitab mingeid probleeme tilkade imendumisega? Samuti ma võtan seda, et ma lihtsalt lahustan pisikese osa sellest vees ja siis ***** kogu venitades kapillaartoru, et teha "mikro-pipett", et tilgutada tilk plaadile, siis oodata, kuni see imendub ränidioksiidile, enne kui sean selle püsti ja panen MASSIIVsesse arendavasse paaki (või suurde müüriklaasi), mida ma kasutaksin selle arendamiseks.
Vabandust, kui ma kasutan valet terminoloogiat, ma õpin jooksvalt, kuid olen paari kuuga nii kaugele jõudnud.
Vabandust, ma tean, et selles postituses on palju küsimusi ja asju, nii et ma vabandan, ma lihtsalt arvasin, et keegi siin on seda varem teinud... kindlasti
 

Attachments

  • 1w7ZyFehXH.jpeg
    1w7ZyFehXH.jpeg
    6.1 MB · Views: 236
  • gzm6Pi4TfQ.jpeg
    gzm6Pi4TfQ.jpeg
    5.6 MB · Views: 212

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ma järgisin roodiumarhiivi kirjutist, milles kasutati l-karvooni spearmintõli, ainult et ma vahetasin selle välja tsükloheksanooni vastu (eespool esitatud ketoonkatalüüsitud kirjutisest). See oli sisuliselt kõik. Mul on veel mõned "emalahuse", nii et ma võin seda kasutada, et näha, kas ma saan sellega rohkem dekarboniseerida, kuid tbf ma kahtlen selles - arvan, et ma ilmselt lihtsalt kordan katset, kui mul on vaja rohkem. Ma pean selle kokku kraapima ja kaaluma, et näha, kas see on mõistlik oletus, et see on tegelikult trüptamiin. Ma mõtlen, et ma aurustasin selle veest, mis oli super tüütu ja aeglane - DCM oleks olnud parem, kuid mingil põhjusel ei jätnud see kihti, nii et ma arvan, et see on segunev tärpentiiniga - muutes ülaltoodud kirjutise ebaõigeks teisel poolel või nimetatud trüptamiini taaskasutamisel. Ma kahtlen, et keegi tegelikult loeb või vastab sellele, kuna mul ei ole siin palju kogemusi, kuid hei ho, see on minu jaoks tohutu edu, kui see ON trüptamiin. Iv läks teadmisest ainult molekulide ekstraheerimisest taimsetest ainetest, et õppida seda protsessi umbes 4 kuu jooksul.
Ma andsin endale aasta aega õppimiseks, kuid selgub, et teadmiste saamine ei ole raske osa! Asjakohaste reagentide hankimine on!!! Eriti kuna ma tahan nüüd keskenduda fenetüülamiinidele - ma sain ka just aru, et ma postitasin selle valesse sektsiooni (ma tõesti vabandan modid, kas te võiksite selle võib-olla liigutada trüptamiini sektsiooni?). Vabandust!
 
Top