Hea mõte või mitte?

DXMmybeloved

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 20, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Põliselanike reservaat keset mitte midagi praktiliselt ilma politsei kohalolekuta hunnik jahimajasid metsas ilma planeeringute või bürokraatliku jamaeta.
Vodka , shake n bake meth ja weed midagi muud peale veidike crack rock müüvad diilerid (200 dollarit pudeli viina eest 20 dollarit grammi sittase weedi eest)
Ma mõtlen, et keegi ei uuriks kunagi, kui ühel päeval ilmub metsas lihtsalt mingi hütt, mida keegi ei pea enda omaks, see oleks lihtsalt mingi jahimajake nagu iga teine.
Suurim probleem, mida ma näen, on see, et reservaat on 8 tunni kaugusel lähimast linnast , 4 tunni kaugusel lähimast linnast ja seal on mõned põõsaslennukid, mis teevad valitsuse õhuvaatlusi looduse ja sittide kohta.
Nähes, kui palju neile meeldib amfetamiin, mõtlen, et kas amfetamiin või mefedroon oleks hea.
 

vaas_montenegro

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Soovitan proovida dropshipping'ut; see on parim viis alustada, kuna te ei pea midagi investeerima.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Võite lihtsalt osta kraami (met) hinnaga $1600/lb ja @$20/g saada selle eest $8800, mis on 5-kordne kasum. Sa võid alustada untsiga ja minna üles-üles. Ma eeldan, et lisaks sellele, mida sa ütlesid, peaksid sa ka ise õpetama ennast keetma. Seda võiksite vahepeal teha. 75% inimestest, kes olid edukad, pöörduvad ümber ja ebaõnnestuvad järgmisel korral. See võtab aega, et olla usaldusväärne
 
Top