Jumala eest, ma vajan abi

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ma vandun, et olen viimased 4 kuud mööda internetti üles ja alla käinud, et saada oma probleemile selget ja ülevaatlikku vastust.

Ma otsin retsepti, kuidas teha mingit raputamist ja küpsetamist meetodi kaudu liitiumpatareide/coleman-kütusega jne.

Mul on järgmine:
Colemans matkakütus
amoonium hunnik külmapakenditest
litihumi patareid
leelis
Soda stream pudelid
pseudo
mitmesugused konteinerid
vedel tule ja sool (gaasitamiseks)


Olen seda vähemalt kümme korda proovinud ja ma ei saa aru, miks see ei tööta. Ma ***** leelis amooniumi ja liitiumiga pronksi ja lisan oma pseudo segusse ja siis kurnan selle konteinerisse. Siis ma gaasistan oma vedeliku ja vaatan seda lund. Nii im mõtlemine magus see töötas! Siis ma kuivatan seda ja isegi pesen seda mõnikord atsetooniga, kuid see ei suitseta. See ei maitse nagu narkootikum. see ei tee midagi. Selle prügi. Mida ma ***** valesti? igasugune abi on teretulnud, sest ma kaotan siinkohal oma mõistuse.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Veebisaidil on palju videoid ja teemasid peaaegu kõike, mis on seotud metamfetamiiniga. Ma ei ole keemik, nii et ma ei oska teile öelda, kuid mäletan, et vanasti olid esimese sammu põhikomponendid liitiumribad, pseudo ja veevaba ammoniaak. Kirjutage otsinguribale "shake and bake" ja peaksite leidma palju teemasid selle kohta, mida te otsite.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Veebisaidil on palju videoid ja teemasid peaaegu kõike, mis on seotud metamfetamiiniga. Ma ei ole keemik, nii et ma ei oska teile öelda, kuid mäletan, et vanasti olid esimese sammu põhikomponendid liitiumribad, pseudo ja veevaba ammoniaak. Kirjutage otsinguribale "shake and bake" ja peaksite leidma palju teemasid selle kohta, mida te otsite.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
see, mida ma ütlen, olen vaadanud ja lugenud ja lugenud ja lugenud nii palju erinevaid postitusi ja blogisid ja muid veebisaite ja mulle tundub, et nad kõik on kas puudu, vale koostisosa või lihtsalt täiesti vale tahtlikult, et tekitada kahju neile, kes üritavad... Vastavalt teise vastuse siin, ma usun, et mul on vale ammoonium, mis võib olla põhjuseks minu korduvatele ebaõnnestumistele. Ma kavatsen välja selgitada, kuidas saada õiget tüüpi ja proovida uuesti. aitäh abi eest!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Teie külmapakendid, mida nad ütlevad koostisainete kohta? Ma otsisin pikalt ja põhjalikult ja ei leidnud ammooniumnitraadi külmapakendit. Nad ei ole neid enam kui kümme aastat teinud. Kui neil on kirjas kaltsiumammooniumnitraat või karbamiid, siis need ei tööta. Vahetage see ammooniumsulfaadi või mis tahes ammonium-Luisi happe vastu.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
minu mees.... ma arvan, et sa murdsid koodi. aitäh! Mul on kindlasti kaltsiumamoonium. Kuidas saaks hankida sulfaati või "lewis acid"?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
oma protsessis ***** järgmist (kui teid huvitab, kui mitte, siis vabandan ebavajaliku teabe pärast)

-mõõdistan coleman kütuse (kõik see on üles kirjutatud btw, ja mul ei ole seda praegu käepärast, et olla 100% täpne, kuid mul on täpsed mõõtmised üles kirjutatud)
-panen selle soda stream pudelisse
-mõõtke ammoonium, pange see soda stream pudelisse
-riieta patareid, pane eraldi mahutisse coleman kütuse säilitamiseks.
-Võta segatud pseduo, pane soda stream'i pudelisse.
-mõõtke leelist, pange soda stream'ile.
-võtke liitium, sisestage soda stream'ile.
-käivitage reaktsioon tillukese tillukese tillukese veekoguse abil ja korkige kohe.
-vurruta, mitte loksuta, kuni segu hakkab kõvasti veerema
-Oota võimalikult kaua enne röögatamist
-värisema kuradi moodi, röögata, korrata, jätkata, kuni kogu liitium muutub pronksjaks
-filtreeri läbi vatipallide ja mitme kohvifiltri uude anumasse.
-gaasistage vedela tule ja soolaga läbi torude, kuni see "lundab".
-filtreeri valge kraam ja kuivata

-lõpptulemus on kasutuskõlbmatu prügi. kas see kõik on ammooniumi tõttu? kas ma võiksin selle prügipulbri võtta ja panna uude keedusesse ja see siis toimiks? või on see kasutu ja tuleb välja visata?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Pean selle üle mõtlema, kuid nii kaua, kui te midagi välja ei visanud, saate selle tõenäoliselt tagasi. Enamasti tundub see retsept hea, välja arvatud ammoniaagi allikas. Ma arvan, et te ei taha seda raputada ega jõuliselt segada, välja arvatud juhul, kui reaktsioon aeglustub või emulsioon ähvardab pudelit ületada. Ei ole võimatu, et see reaktsioon jookseb ära ja teeb tõsiseid probleeme. Tegelikult on see nii, et enamik inimesi põletab thier maja maha. Need soodavoolupudelid on sitked kui kuradi. Kui sa seda pöidlaga peale surud ja sa ei suuda seda KÕIKI mõlkida, siis lase rõhk lahti. Kui tundub, et pudel vingerdab, siis ilmselt kasvab see rõhu all, laske see lahti
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Mul on olnud katastroof streik üsna mitu korda koos sooda voolud aga. väikesed kummist tihendid kaaned, ive oli minu sõna otseses mõttes rebeneda või osaliselt lahustunud, ja kui kogu rõhk vabaneb korraga, vulkaan purskab. Kõik peale ühe korra olen väga tähelepanelik ja mul on varukork lähedal, kus ma saan katastroofi ära hoida. üks kord pritsis see mulle kütust ja kogu mu garaažile. Õnneks ei otsustanud midagi süttida või vihastuda, muidu oleksin olnud super krõbe.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Lewis-hape tähendab lihtsalt konjugeeritud anioon-katiooni. Sulfaadid, hüdrokloriidid, karbonaadid, atsetaatvormid. Need on Lewis'i happed. Ammooniumkloriid= ammoniaak (anioon) ja kloor (katioon), kui seda tabada tugeva alusega nagu NaOH, siis saadakse
NA+, OH- + NH³+, CL- = NaCl( naatriumkloriid, söögisool) Nh⁴ (ammoniaagigaas) ja OH- võtab tõenäoliselt vesiniku üles, et teha H²O(vesi)
See konventsioon on suur osa keemiast, nagu A/B ekstraheerimine, kemikaalide puhastamine, funktsionaalsete rühmade kaitsmine ect.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Nii et kui ma lisasin Lewis'i happele, näiteks ammooniumnitraadile, aluse, siis lõhenes ammooniumnitraat ammoniaagiks ja nitraatkatiooniks, millest kumbki võib reageerida millegi muuga
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Kui olete kõik peale vee lisanud, laske sellel lihtsalt hetkeks jahtuda. See teeb ise algatada, mis on parem, sest see kasutab vähem vett. Kui teil on vaja vett lisada, kasutage torutükki ja pistke selle ots litiivi alla pulbrisse. Püüdke vältida liitiumi märjaks saamist. Vett vajate ainult leelise/ammoniaagi kohta. See on reaktsioon, mille te vee abil käivitate, ammoniaagigaasi eraldumine. Reaktsioon toodab vett, nii et kui see kord käivitub, jätkub see iseenesest
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Kui te postitate tegelikud kogused, läheme läbi võrrandite tasakaalustamise ja stöhhiomeetria kontrollimise. See on tuleproov. Igaüks võib kirjutada retsepti, milles kasutatakse õigeid kemikaale, kuid nende õige koguse kasutamine on vahe metamfetamiini ja mitte millegi või põlenud maja või vanglakaristuse vahel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Seepärast kuulebki alati, et amfetamiini valmistatakse vannis. Kui te seda reaktsiooni oma leti peal üle jooksete või pudelit lõhkete, siis on teil parem juba pass ja pilet ostetud. Või ole valmis surema. Kui see pudel 150+ psi juures lõhkeb ja pritsib kõikjale keeva ammoniaagi, võid sa surra kohe seal, kus sa seisad, kui sul pole ppe. Te võite saada surmavõitu ja surra mõne tunni või päeva pärast, kui teil on väga hea õnne, siis jääte ellu, aga kas te suudate oma köögis oleva mürgise tulekahju kustutada, enne kui see kontrollimatult põleb või teie naabrid seda haistavad? KUI TE SEDA KÕIKE ÜLE ELATE, ON TEIE KÖÖK KADUNUD. Ei ole lihtne varjata, et teie köögis ei ole põrandaid, seinad ja lagi on välja roogitud ja selle põhjustas keemiline tulekahju. Ärge võtke seda asja kergekäeliselt, keemia on julm õpetaja
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Tervitused - ma olen isehakanud mitteametlik resident SnB assistent.
Ma ei tea, kas te olete oma SnB uuringutes liiga palju otsinud, sest mingil hetkel oleksite pidanud minuga kokku puutuma ja minuni jõudma ;]
See on üsna ainus reaktsioon, mida ma olen juba mitu kuud teinud. Palju õnnestumisi, veel rohkem ebaõnnestumisi - ma ***** iga kord midagi muud, püüdes protseduuri optimeerida. Ma võin aidata teile öelda, kuidas saada see õigele teele ja saavutada edukas vähendamine. Asjad, mida kaaluda, meeles pidada, otsida ja vaadata kuradi välja. Arvestades selle konkreetse ülesande autonoomset ja kunstilist olemust, on see üllatavalt temperamentne ja raske läbi viia, kui teil ei ole õigeid teadmisi / arusaamist - hoolimata improvisatsioonilisest vabadusest ja asendusvõimest on ikka veel palju asju, mis ei tööta ja veelgi rohkem läheb valesti.

Heade tingimuste/varude korral on seda üsna lihtne teostada, kui sa tead, mida sa teed. Samuti ei ole see pooleldi nii ohtlik, kui kõik väidavad. Ära kurat küll mugavalt mugandu! On üks mees, kes ütleb, et ta teeb seda oma magamistoas bokserites jne - ma ei tea sellest... aga ma olen üsna lähedal sellele enesekindluse tasemele. Sa võid seda teha kõikjal, kus sa saad seda ohutult välja lasta. Olles öelnud, et isikukaitsevahendid ei ole vajalikud, kuid ärge olge idioot nagu mina. Küll aga aitab kinnaste olemasolu - eriti kui sa töötad elukutseliselt kätega, siis põhimõtteliselt kõik satub lõikehaavadesse/haavadesse ja põleb põrgulikult - mõnikord ei jõua sa piisavalt kiiresti valamu juurde ja alati ei aita ka käte pesemine. Tunne oma happeid ja aluseid ja nende neutraliseerimist ning pea neid põhimõtteliselt käeulatuses.

Ma ei taha surnud hobust lüüa, seega ei hakka ma midagi varem postitatud asja kordama. Küll aga olen varem öelnud, et on olemas bb kasutaja Douda postitus, mis teeb sellele algsele retseptile head õigust. Teine PDF teise bb kasutaja poolt, mida "Flatline ei kirjutanud" - see aitas mul tõesti välja mõelda / lahendada probleeme. Seal on ka video või kaks SnBs - õiguskaitse kontrollitud kokk 2 liitri pudelis. Samuti Hamiltons Pharma.. - "kuidas mitte valmistada metat" - ma kirjutasin oma SnB eduloo omamoodi võtmeks, mis koondab kõik need allikad kokku ja muudab need praktiliseks mõtteks. See ei olnud mõeldud iseseisva retseptina/juhendina. Ma mõistsin kõik välja teise koki, mis ma soovitasin, kui täielik noob ilma keemiakoolituse/kogemuseta peale "chem for dummies" skimming umbes 15 aastat tagasi, nii et ärge andke alla - see ei ole raske. Ma lihtsalt tõesti õppisin ja pöörasin tähelepanu ja olin kindlalt otsustanud seda teha. Loomulikult ei mängi kõik sama kaardiga. Lihtsalt pidage meeles, et kui te tegelete efedriiniga / pseudoga, on selle muutmine metaks peaaegu eranditult "ühe sammu vähendamine", kui SnB Li / Al või RP / I2 keeduga - tulemus on sama. Tulevikus kaldun ma siiski RP / I2 meetodi poole, sest kogu protsessi on lihtsam kontrollida.

Ma soovitan seda palju: See reaktsioon varieerub tugevalt sõltuvalt: Kasutatud pillid, kuidas/kuidas neid puhastati.
Kuidas kõik RV-le lisati (järjekord jne).
RV haldamine reaktsiooni ajal (eriti alguses) ((proovige jätta see rahule!))
Lahustid? Eeter/aromaatiline/alifaatiline või segu ? Hoolsus puhastamisel/kuivatamisel - pesemine veega/soolalahusega ja kuivatamine Mg2SO4-ga.
enne teatud etappide ajal ja pärast neid.
Soovitatav on kasutada täiendavalt NaOH-d. 1/4 AA Li ribast karbi kohta on stöhhiomeetriliselt rohkem kui piisav, et meie pseudo metaks redutseerida - mulle meeldib lisada natuke rohkem Li umbes 3/4 või terve AA patarei ribast, et kompenseerida võimalikke kadusid või äkki kui reaktsiooniaeg ei olnud piisav.
Ma kasutan 1,5L pudelit - ma ei pea seda ventileerima ega avama enne, kui see on lõppenud.

Kui soovite garanteeritud edu, leidke midagi, mis töötab, ja jääge selle juurde täpselt! Olen püüdnud optimeerida ja uuendada, nii et olen teinud palju vigu ja rikkunud palju partiisid, mängides erinevate koostisosade / kogustega ja püüdes jätta teatud etapid vahele jne.
Minu nõuanne? Võtke aega ja tehke kõike õigesti ja korralikult. Kristalliseerige oma pseudo FFS ümber, teate, mida ma mõtlen? Tehke kõigele ekstra miili ja tehke see harjumuseks. Teie oskused ja toode ei kannata, ma luban! Ma ei tea, mida sa täpselt valesti teed, nii et ma ei oska midagi soovitada, mis puudutab sinu meetodeid/koostisosasid, kõik tundub hea.
Ma tean, et see on reaktsiooni peenemad punktid, mida te ei suuda seedida, kui soovite, võite mind DM-i ja me saame selle välja selgitada.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Paar kuud tagasi olin tualetis kuradi ja nägin suitsu. Vaatasin alla ja tilgutasin oma pükstele rooto brändi väävelhappe tilga. Ma hüppasin kohe lahti ja kallasin sellele söögisoodat ja hakkasin kohe loputama. See puuris mu põlve 1/4" sügavuse augu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Üks kord ( ESIMENE JA VIIMNE) gaasitasin oma freebase'i palja käega. See oli 100% keemiaklaas, määritud liigesed ja kek-klambrid. Mu käed olid 3 nädala jooksul pruunid ( see ei tundunud ka hea)
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
kuidas saab tualetis "ära nussida"? või mõtled sa midagi muud peale sittumise? haha
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Noh, kõik siin on nii....nice. Ma ootasin palju perse närimist ja alandavaid solvanguid selle eest, et ma nii idioot olen. Aitäh, et vähemalt näete, et ma tahan õppida.

Ma võin teile üksikasjalikult samm-sammult kirjeldada, mida ma *****. Ma ei puhasta pseudo (ma ei tea tõesti, kuidas seda teha. Tavaliselt jahvatan nad kohviveskis äärmiselt peeneks pulbriks)

-Mina kasutan 1L sooda voolikut
-Seepeale võtan 1 tassi (mõnikord pulbriks purustatud) minu ammooniumit *See on külmapakenditest, mis on kaltsiumammoonium, millest ma eile õhtul õppisin, et need on valesid*
-Mina lisan 1 ja pool tassi coleman camper kütust
-lisan X koguse peeneks peeneks pulbriks segatud pseudo (tavaliselt 4-5 kasti 24 count, 30 mg.... neid väikseid punaseid pätti)
-lisan tassitäie leelist, püüdes pillid võimalikult hästi katta. Mõned katsed andsin isegi natuke raputada, et kõik ühtlaselt segada.
-----See hetk kuulen, et toimub mõningane sizzling ja isegi lõhnaga kõik piiripealne reaktsioon. ma eeldan, et see on tingitud sellest, et ma lisasin segule leelist ja see teeb oma asja.
-lisada 1-2 patarei väärtuses liitiumi.


nüüd ma tunnistan, et see on siis, kui ma lisan pudelisse selle pisikese pritsi vett, ja ma annan endast parima, et vältida liitiumi selle ägeda reaktsiooni tõttu veega, kuid enamasti on see vältimatu ja see saab mõned väikesed liitiumitükid märjaks, mis muutuvad valgeks. sel hetkel tunnen, et mu sulgurlihased saavad nii tihedaks, et see imeb kogu õhu välja ja ill kork SOB ja annab sellele õrnalt keerutada. Enamasti hakkab see vaevu veerema. kui üldse. üks või kaks korda hakkas see raskelt veerema, et ma olin hirmunud asja ees. jääge rahulikuks ja ma röögin seda paar korda, kui vaja. ill teha seda vähemalt tund või kaks, kuni kõik liitium pronksistub ja on lõpuks kadunud (kuhu see läks? see reageeris millegagi, aga im no chemist.) siis ma filtreerin, gaas, vaatan, kuidas konteineris toimub blizzard, kurnan ja filtreerin, kuivatan. valmis. prügikast.

Ma ei tea, kas mul on õiged koostisosad. Buchner juhtis tähelepanu minu ammooniumi flubile, mille eest tunnen end tõesti rumalana. aga sealt lugesin, et saada neid mitmest *allikast*. ma ei tea, kas sammud või protsess on õige, jälle näen erinevaid mõõtmisi, millal asju lisada, isegi nägin "vee tõmbamise" tehnikat gaasistamise asemel, mis hõlmas PH-tasemete testimist ribade abil. proovisin seda meetodit ja mõistsin, et olin bamboozled, et raisata kokk.

Mulle tundub, et seal on palju desinformatsiooni, et inimesed tahtlikult ebaõnnestuksid või endale haiget teeksid. Mul ei ole enam ühendust ja ma põletasin nädalas läbi tugeva zipi. ei liialda. ei ole liialdus. Nii et ma olen viimased kolm kuud kuivanud, püüdes välja mõelda, kuidas minna üksi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jah, ma rikkusin oma lemmik kamo püksid ja kapuutsi, kuidagi pritsisin end H2So4-ga ja ei mõelnud sellest eriti palju. Järgmine kord, kui ma neid riideid nägin, olid need räbalad nagu koi horde oleks need kätte saanud. Mul jooksis üks tilk üle käe tagakülje ja ka sellest ei mõelnud palju, see muutus haigeks armiks... H2So4 on päris kole... kõik muu lihtsalt põletab ja ärritab pikalt. HCl+CaCl2ga pole veel proovinud gaasi teha... ehk järgmine kord.

Niisiis, eelmisel nädalal tegin karbi SU-24'd (10*240mg) [märkasin mõningaid kummalisi asju, täpsustan] .. improviseerisin naftat/tolueen asemel värvi lahjendajat... kõik oli kosher, kuni oli aeg loputada väntvõlli atsetooniga (külm, kuiv, muidugi.) Atsetoon lahustas kogu mu väntvõlli.. ja ma olin täiesti endast väljas, sest seda ma ei oodanud. Õnneks pesti seda puhtasse nõusse, et aurustada ja vaadata, mis on alles jäänud, ja seda me just tegime... Ma sain lõpuks kohutavalt pisikese saagise .4 kristalljääga - kuid see oli parim jää, mida ma kunagi suitsetasin, käed alla. (Ma olen harjunud meksikopärasega)

Eile alustasin karbi wal-phed (walgreens brand generic sudafed) 96*30mg=2.88g PSE - "red hots". Ma valin need tabletid, kuna need andsid minu esimese edu, kuid ma olen saanud need, SU-24 ja walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) tööle või vähemalt tegema lund gaasitamisel, mis ei pruugi midagi tähendada, kuid ma tean, et proovivõtmisel toimus edukas vähendamine metaks.
Igatahes, nii et ma gaasitasin seda jama, kõik tuli välja hästi, kuid ma märkasin seekord, nagu ka SU-24's, et KÕIK vänt lahustusid pärast loputamist atsetooniga. Nii et lasin kuivada ja kogusin ning võtsin siit proovi. Kohutav. Jube maitse, ei mingit aktiivsust. Nii et nüüd läksin xtaliseerima %99 IPA-ga (kuiv) ja sain samasuguse toote nagu atsetooniga, punakas/pruun/roosa määrdunud värvus, naljakas lahusti lõhn, kohutav maitse, millegipärast väga happeline, mis kõige tähtsam... ei mingit psühhoaktiivsust. Kuidagi ärritunud sel hetkel...

Nii et ma läksin tagasi joonistusplaadi juurde... Ma otsustasin, et A/B mis iganes kuradi mu "toode" oli. Samuti võtsin vana kütuse, gaasistasin seda, midagi ei sadestunud. Nii et ma viskasin selle tagasi koos reaktsioonimahlaga. Ma viskasin selle kõik koos kütusega kohviveskisse ja hoolitsesin selle eest, et see pulbristuks/seguneks suurepäraselt. Pärast panin selle segu kuumale plaadile madalal/kõrval umbes tunniks, segades siin ja seal. Lisasin aluse, mis iganes mu "toode" oli, filtreeritud/kuivatatud kütusesegule. Ma gaasitasin kogu seda segadust uuesti, seekord oli sade palju paljutõotavama väljanägemisega. Niisiis filtreerisin selle, midagi ei jäänud ...vaatamata sellele, et nägin tahkeid aineid. Kaasamisanuma sees oli sade ka, mille kogusin atsetooniga loputades kokku. Nii et ma töötan jälle atsetooniga loputuse, "lahustunud vurruga?". Otsustasin, et viskan sinna sisse %99 IPA ja lihtsalt xtallizeerin kõik korraga. Nii et see istub minu tassi ootab nüüd kuivamist. Annan teada, kuidas see välja tuleb...

Kas on mingeid mõtteid selle hädaolukorra kohta?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ma olen varem teinud atsetooniga pesu asjadele, et seda puhastada (epsom-soolad ahjus, segatud atsetooniga, et see oleks kuiv atsetoon) ja mulle tundub, et ükskõik mis, see lahustab suurema osa minu jääst. aga ma ***** seda alati puhtasse anumasse ja lasen tal ümber kristalliseeruda. kui midagi, siis minu jaoks muudab see maitse paremaks. haha ma ei tea, kust saada tolueen..... aga ma kasutan mõnikord HEETi pudeleid (kollased pudelid) ei ole kindel, kas see on õige või isegi õige lahusti..... ei ole kindel, kas see on õige või isegi õige lahusti.....

sinu väike hädasituatsioon kõlab nagu see, mida ma saan peaaegu igal katsel teha. See näib paljutõotav. Aga maitseb nagu bensiin pulbrina ja (ma rumalasti) isegi üritasin seda suitsetada. TERRIBLE IDEA. Väga valus. Maitses kohutavalt. Muutus koheselt nagu must tõrv minu mullas. Väga ärritunud ja väga kohutav maitse tundide kaupa suus.

Ma tavaliselt saan walgreens brändi või tegelik Sudafed (shits nagu $ 10 kasti. hullu) tõesti kõik sõltub, kes im räägin, et päev ja kui nad hoolivad kontrollida, kas nad on üldine.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Vabandust hilinenud vastuse eest...
Kuidas see siis välja tuli? Noh.... umbes sama sitt nagu esimesel korral. Miks? Ma ei ole päris kindel. Kasutasin geneerilist wal-phed 96*30mg 'red hots', millega mul on varemgi edu olnud. Erinevus oli seekord selles, et talve asemel on suvi ja ma ei ekstraheerinud tablette enne metanooliga. Ma otsustasin need lihtsalt purustada ja viskasin need matkaautosse. Atsetoonipesu lahustas kogu mu vänt, nagu SU-24s, kuid kui ma selle aurustasin, jäi mul jama. SU-24-ga jäi mul lõpuks natuke mingi pommijäägi. Seekord aga mitte midagi, nii et ma ei tea, mis läks valesti.

Nagu näete, on see, kui ma üritan seda kindla töömeetodina valida, jätnud mind mõnevõrra segadusse ja pettunud. Nii palju kui ma armastan selle meetodi kunstilist ja improvisatsioonilist vabadust ja valmisolekut/kättesaadavust... Ma hakkan kalduma kõigi teiste seisukohtade poole selles küsimuses: "Lihtsalt tee seda RP/I2 meetodi abil õigesti." ... Vähem arvamistööd. Vähem muutujaid. Vähem asju, mis võivad valesti minna. Kindlasti vähem ohtlik ja rohkem "uustulnuka" sõbralik.
 
Top