Question Leidke keemiaõpetaja, kes on metoodikaga kursis.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
vajab keemiaõpetaja ja teie abi ei ole tasuta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ainult loll võtaks teie makse vastu. On palju seadusi, mis hakkavad kehtima, kui keegi maksab teile selle eest, et õpetate talle midagi ebaseaduslikku. Kogu teave on siin ja seda, mida te üritate tondo on teinud inimesed, kellel on absoluutselt 0 teadmistega, järgides lihtsalt juhiseid täpselt. Kahtluse korral mehe postitus või küsida chat. Kui keegi siin pakub võtta tasu õpetada teid,nad hakkavad rip teid maha. teatada neile.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Teoreetiliselt võime tulistada peaaegu kõigest. Kui te maksate kellelegi konsultatsiooni või õpetamise eest, siis eeldatakse, et te hoiate teda kahjustamata. Kui keegi võtab teie tasu, et teid õpetada, siis on see kindlasti vandenõu, mis on siin sama, mis tootmine. 6 aastat, kui sul ei ole kunagi olnud kuritegu, 12 aastat, kui sul on olnud, 20 aastat, kui sul on varasem süüdistus tootmises ja eluaegne vangistus, kui mees ennast õhku laseb. Keskmiselt. Seal on 52 seaduste kogumit. 50 osariigi jaoks, föderaalsed süüdistused ja Columbia ringkonnal on oma seadused.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
See sõltub riigist,siin on kellegi retsepti tasuta andmine ka kuritegu nad nimetavad seda "strafbare voorbereidingshandelingen" tõlkeks: Karistatavad valmistamisaktid. Sa võid saada sama karistuse kui laboratooriumi juht.

juhendamise eest maksmise kohta: ma olin soovinud, et ma saaksin maksta kellelegi, et ta annaks mulle teavet, kui ma tahan luua 100kg partii kohta 4mmc laborit. 100g test ei ole probleem, 1kg test ei ole probleem. 25kg test, täiesti ebaõnnestumine , temperatuuriprobleem ja jah topelt seinaga reaktori jahutus tagasi. See maksis mulle 200kg bromo ja kõik kemikaalid ja 2 kuud üüri (80k) enne kui ma leidsin triki. Kui keegi oleks palunud mul maksta talle 10k triki eest. Ma isegi ei kahelnud, et ma seda teha.
Aga see on minu nägemus...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Teine küsimus, ma tahan teha 100L metafreebase päevas, millist retsepti peaksin järgima? Seda, mis on foorumis? Ma ***** 10L 40 minutiga al/hg. Ma maksin mehele selle retsepti eest... sest ma ei suutnud leida suuremas mahus retsepti tasuta ja nagu ma ütlesin, et proovimine ja eksitus maksaks mulle palju rohkem (asukohad maksavad vähemalt 10k € nädalas).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Kas ei oleks parem teha NaBH4 redutseerimist?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Toode on nõrgem, kui inimesed seda kasutavad. Ma tegin seda, las keegi suitsetab seda. Ja ta ütleb, et see on nõrk. Andsin talle mõned al/hg tehtud ja ta ütles, et see on täiuslik, ma tean, et teoreetiliselt peab see olema sama. Ja oli mitu arutelu selle üle keemikutega...
Mul on üks klient, kes tahab ainult seda, mida ta calss "mexican meth" ei ole isegi pto / vesinik.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Efedriin met, mida klient ka ostab, kuid see on 2/3k kallim. Ta ei maksaks seda
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
See oli nõrk isegi pärast isomeeride eraldamist?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Ma olen pärit Hollandist ja enamikku metaani valmistatakse praegu plaatina/vesinikuga. Mõned aastad tagasi oli seal palju mehhiklasi, kes tegid seda al/hg, kliendid eelistavad mehhiko toodet
 
Top