Favirate ravimikombinatsioonid?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Millised on teie lemmikravimite kombinatsioonid?
Nii et minu oma on rumal, aga amfetamiin ja nikotiin. See tekitab mulle sooja ja sooja tunde ning ma saan jama tehtud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et isegi kui nad otsustavad seda mitte välja öelda, armastavad paljud meist (mina) lihtsalt kokaiini ja alkoholi sünrrgismi. Kahjuks on see teie organitele tõesti kohutav. Mõned teavad ja mõned ei tea, aga kui te segate kokaiini ja etanooli, teeb teie maks trikke ja sünteesib sellest uue narkootikumi. Kokaiinietüleeni. Kui ma olin noor psühhonaat, siis ma hooplesin sellega, et ma ei tea, mis on sõltuvus, aga kui ma leian narkootikumi, mis teeb mind targaks ja ilusaks ja populaarseks, siis olen ma suures hädas. Ma leidsin selle. Või vähemalt leidsin selle tunde.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Cocaethylene? See ei ole ju tõeline? Ma olen alustanud koksi ja lõpetanud alkoholiga palju kordi
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Kokaiin ja alkohol ühenduvad põhimõtteliselt kokaiiniliiniks, millel on eristatavalt erinev toime.

See, mis mulle alati esimesena pähe tuleb, kui mulle seda küsimust esitatakse, on kokaiin, heroiin ja ketamiin. Opioidid olid alati vinge koos kokaiiniga.

Viimasel ajal ainult amfetamiinid ja väike kogus bensosid. Seened või hape koos MDMAga. Ma suitsetasin kunagi tavalisi Salvia lehti väga väikese annuse shroomide peal ja sain hämmastava DMT-taolise kogemuse.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Kofeiin ja vesi. Need on minu jaoks narkootikumid ja jäävad selleks alati!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Muidugi on kofeiin ilmselt minu lemmikravim, aga vesi haha?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Ma võin seda jooki juua gallonite kaupa, minu jaoks on see ravim, kuigi tegelikult ei näe seda keegi nii.
 
Top