Question Ebaõnnestunud 4mmc süntees, vajan abi

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Palun lugege seda ja aidake mind

Kõigepealt tegin 4mp -> 2b4mp

Kemikaal, mida ma kasutasin

4-metüülpropiofenoon
Bromvesinik 46-48%
Vesinikperoksiid 37%
Naatriumbikarbonaat

(järgisin seda sünteesi - https://bbgate.com/threads/preparation-of-2b4mp-precursor-for-mephedrone.7042/ )

Kuidas ma seda tegin -
Kõigepealt lisasin 50ml 4mp kolbi purki, seejärel lisasin 40ml vesinikbroomhapet 48%, segasin seda, seejärel lisasin aeglaselt 18 ml vesinikperoksiidi 37% tilkhaaval, samal ajal lahust segades.
Seejärel lisasin külma vett
Ja siis filtreerisin kristalli
Seejärel pesin kristalli soudim bikarbonaatveega ja seejärel kuivatasin kristalli.

Nii nägi see välja


D54swG7eYM


Siis tegin 2b4mp -> 4mmc

Seda sünteesi ma järgisin -(https://bbgate.com/threads/the-simplest-recipe-for-crystal-mephedrone.7031/)

Kasutatud kemikaal -
2b4mp* - 50gg
Benseen - 100ml
Metüülamiin 40% - 70ml
Soolhape - 20ml
Jahutatud kuiv atsetoon - -

Kuidas ma seda tegin -
Lisasin 100 ml benseeni kolbi, seejärel lisasin 50g 2b4mp kolbi, segasin seda kuni lahustumiseni, seejärel lisasin aeglaselt 70ml metüülamiini 40% kolbi, sulgesin kolbi kaane ja segasin seda megnetilise segisti abil 2 tundi, siis pärast seda tundsin 6 tunni pärast uuesti 2 tundi segistamist, seejärel segasin seda veel 2 tundi, segu muutus nüüdseks roheliseks, pärast seda andsin segada seda edasi ja tagasi, nagu iga 2 tunni järel segasin 30 minutit, kuni ma lõpetasin 20 tundi, segu oli ikka veel roheline.

(Ma ei kasutanud kuumutusmeetodit)


2P9JsVNeR5




Seejärel valasin lahuse eraldussahtrisse ja lisasin 500 ml sooja vett ja segasin seda, seejärel ootasin eraldumist ja valasin alumise kihi välja, seejärel kordasin seda protsessi uuesti.
(sünteesis on mainitud, et mul peaks olema kollast värvi lahus, kuid mul oli rohekas-sinine lahus, miks see nii on?)


VNh0lFcsjH





Seejärel jätkasin hapestamise etappi




Lisasin kolbi vaba aluse 4mmc lahust ja seejärel lisasin jahutatud kuiva 200ml kuiva atsetooni, segasin seda, seejärel lisasin lahusele tilkhaaval hcl, kui ma alustasin, oli ph tase 9, kuid kui ma hakkasin hapet lisama, näib, et ph tase tõusis (ei ole kindel, et kontrollin valimist), mõne aja pärast näib, et ph tase jõudis 3-4, nii et ma ei teadnud, mida teha, nii et ma uuesti otsisin ja ja ma leidsin, et me saame tõsta ph taset, lisades soudim bikarbonaadi vee lahust segule, nii et ma lisasin umbes 30ml seda lahust segule, see ei töötanud, nii et ma lisasin rohkem hcl tilkhaaval, lisasin umbes 20ml hcl ja pärast seda jõudis kuidagi ph 5-6, ma lõpetasin hapestamise ja segasin seda veel 10 minutit.


EUywTdBhR1

YVCaJIXErb


(Lahus oli ikka veel vedel, see lihtsalt muutis värvi rohelisest punaseks, kui ma lisasin hcl, lahus ei muutunud paksuks või midagi sellist)

Siis ma valasin lahuse välja ja pakkusin selle klaasnõusse ja pakendasin selle plastiga ja panin selle sügavkülma, 6 tunni pärast võtsin segu välja ja filtreerisin selle läbi paberfiltri, ja midagi ei juhtunud, mitte ühtegi tilka 4mmc pulbrit ei olnud seal :(

See tundub nii masendav, pärast kogu seda ootamist ja rasket tööd, see ei töötanud, mida te arvate, mis läks valesti?

Ma arvan, et võib-olla võib olla 4 põhjust

1. Pärast metüülamiini lisamist oleksin pidanud seda kuumutama, mitte ootama 20 tundi.
2. Ma oleksin pidanud tegema segu kuivast Actonist ja hcl-st ja seejärel lisama vaba baasi, mitte segama vaba baasi kuiva Actoniga ja seejärel lisama hcl-d.
3. Ma ei oleks pidanud lisama soudim bikarbonaadi vesilahust hapestamise etapis
4. Võib-olla on lahust liiga palju, ma peaksin pool sellest aurustama ja uuesti proovima?

Palun öelge mulle, mida ma saan parandada ja mis läks valesti, ja kas ma peaksin lahuse ära viskama või saan ma sellest lahusest ikka 4mmc?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Veel üks oluline asi tempratuur minu linnas on umbes 30-35 kraadi, kui ma sünteesisin
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Alustuseks kasutab enamik inimesi DCM-i.

Teiseks, ma olen uudishimulik, miks te toodate oma BK-4. Oma esimese katse puhul peaksite selle täiendava sammu kõrvaldama ja lihtsalt kasutama eelnevalt valmistatud BK-4i.

Lisaks sellele näivad teie suhtarvud olevat valed. Metüülamiini peaks olema umbes 100 ml 50 g BK-4 kohta (eeldades, et tegemist on tõepoolest BK-4-ga).

Järgmine küsimus puudutab veel kord teie happesuse proportsioone. 200 ml atsetooni on liiga palju. Lisaks sellele kasutate te ebapiisavalt palju HCl. HCl ja atsetooni suhe peaks olema 10:1.

Ja nüüd peaksite need komponendid enne rite ühendama ja aeglaselt lisama, oodates, et pH-tase stabiliseeruks iga lisamise vahel. Mulle tundub, et metüülamiini lisamisel ei toimunud mingit reaktsiooni. Kas on võimalik, et see on tingitud sellest, et te ei teinud tegelikult bk4?

Kust sa said oma metüülamiini? Kas te täheldasite eksotermilist reaktsiooni? Kas temperatuur tõusis metüülamiini lisamisel? Kas teil tekkis tugev metüülamiini lõhn?

Tavaliselt on need kõik reaktsiooni tunnused. Lõhn vaibub ka pärast 2 tundi kestnud segamist veidi alla 40ºC.
 
View previous replies…

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ma ei suutnud leida 2b4mp kohalikku edasimüüjat minu riigis, sellepärast ma tegin seda, kuid ma arvan, et see on õige, sest reaktsioon juhtus, sest kui ma sain pulbri, see pani mind nutma ja mu käsi sügeles, 2. ma kasutasin benseeni, sest see, mida mainiti sünteesis, ma ei teadnud, et dcm on palju parem variant, 3. jah, kui ma lisasin metüülamiini tempprature tõusis ma kasutasin lisada tilk, kui temperatuur oli umbes 35-40 pärast metüülamiini lisamist läks see 50-55 °, siis ootasin, et temperatuur langeks maha
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
55 on liiga kuum. Kui teie põhitemperatuur on 25, lisage aeglaselt segades aeglaselt, hoiate seda 35 ümber. Kui täis 100ml on lisatud ja olete kindel, et temperatuur ei tõuse veel, võite 2 tunni jooksul rakendada 37-38 kuumust. Te ei taha ka üle keeta, sest see toob kaasa määrdunud toote. Ma leian, et ma saan väga hea saagise, kui ma neid järgin.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Puhas sade, peaaegu valge.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Ma saan väga õhukese punase pealispinna, mille ma saaksin hõlpsasti vakumiga ära vaktsineerida ja mis vajaks minimaalset pesemist atsetooniga pärast seda, kui
 

Attachments

  • xhGi0yY4SR.mp4
    12.2 MB · Views: 0

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
See on kahe partii võrdlus, mida külmutati 24 tundi. Punase ülemine partii keedeti kõrgemal temperatuuril ja pikema aja jooksul, kusjuures DCM-i ja kuumuse lisamisele ei pööratud erilist tähelepanu. Samuti ei jälgitud hoolikalt metüülamiini lisamise täpset ajastust.
 

Attachments

  • pfbE*****VGFM.jpg
    pfbE*****VGFM.jpg
    4.4 MB · Views: 52

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Mul oli mask seljas, nii et ma ei haistnud palju, see ei olnud nii' halb ma arvasin, kuid see oli halb
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28

Kas olete selles kindel või on retsept vale?

0ivytl8buL
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Sellest valge selge
 

Attachments

  • w4*****TmBYWu.mp4
    21.2 MB · Views: 0

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Puhas sade kõrge kvaliteediga 4mmc
 
Last edited:

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
1. Kõigepealt peaksite lihtsalt tegema 2b4m 4 MP-st, jättes selle lihtsalt lahustisse 4mmc sünteesi jaoks. Ma mõtlen, et see oleks lihtsam.
Kui te soovite seda teha nii, nagu te tegite, siis peaksite selle kristalliseerima mõnes lahustis, et vabaneda lisanditest. Sa vajad puhast bk4
ilmselt oli see väga ebapuhas ja ei tahtnud reageerida, sellepärast saite selle rohelise värvi, aga seda on tõesti raske öelda
kindlasti ei saa te sooja vett lisada, metüülamiinist vabanemisel lisage alati külma vett, see on tõhusam.
järgmine kord kasuta enne hapestamist jääkülma atsetooni ja sega segu ümber

aga ma usun, et selle kõik sest teie 4bk ei reageerinud, kas te olete kindel, et see oli 50 grammi? või oli see 50 grammi nagu märja fotodel? siis oli teil ilmselt nagu 10g:70ml suhe teie kolvis.
Sa ei saa sealt 4mmc, sa pead tegema edukat reaktsiooni BK4 + MMA, et saada oma mefedroni hiljem :) sa ei teinud seda, nii et proovi veel kord!
keskenduda, et saada puhas bk4, see peaks välja nägema nagu lumekristallid, kui soovite seda kristalliseerida, kuid te ei pea seda tegema, võite jätta selle lahustisse, mida kasutate 4mmc sünteesi puhul.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
50 grammi märgusega, ma ei tea, miks see ei saanud kuivada ma jätan selle õhku rohkem kui 6 tunniks
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Sa pidid tegema mõned vead, lihtsalt proovige uuesti ja lugege hoolikalt postitusi, mida ekspert jagas, leiate probleemi kindlasti
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
kas olete kindel, et järgisite nõutavate etappide ajalisi raame? näiteks olge ettevaatlik, et peroksiidi ei lisataks enne, kui bromiidi on piisavalt hästi segatud. Temperatuur ei olnud liiga kõrge?
kas te kontrollisite, milline ph oli teil pärast naatriumbikarbonaadi kasutamist?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Temperatuur oli kõrge, kui ma lisasin peroksiidi ja metüülamiini, mõlemas etapis, milline on nõutav temperatuur?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Hmm ma ei vaadanud videot. Ma arvan, et on hea aeg küsida eksperdilt
Võib-olla @G.Patton soovib aidata. Ma tahaksin samuti teada :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
selle probleem 2b4m ise siin, see ei reageerinud isegi, ehk EA-s oleks see
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Mida te mõtlete, et ma võin jätta selle bk4-sse? Kas te saate mulle öelda protsessi või jagada linki?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
188
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Saate 2b4m, lisades Br2 4MP-le lahustisse, mida kasutate hiljem 4mmc sünteesiks
 
Top