Question Kas LSD-l on halbu vaimseid/füüsilisi kõrvalmõjusid?

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
38
Points
18
Ma loen alati sellest, kuidas inimesed LSD-trippide abil vabanevad sõltuvustest või ravivad oma depressiooni. See pani mind arvama, et see narkootikum on täiesti korras, kuid ma tahaksin kuulda, kas keegi on LSD-d tarvitanud ja rääkinud, milline see on ja mida nad tundsid?
 

drZarah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Vastates teie pealkirjas esitatud küsimusele, siis meie parima teadmise kohaselt näitavad süstemaatilised ülevaated ja metaanalüüsid, et LSD ei kahjusta inimeste tervist. Uuringud, mis osutavad vastupidisele, on tavaliselt halvasti läbi töötatud katsekujundusega (ja sageli kipuvad nendega seotud teadlased oma eelarvamusi kinnitama). Teisele küsimusele seevastu on ainus autentne vastus seotud igaühe idiosünkraatiliste kogemustega.
 

LurkingInSight

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Psühhedeelikumidel on tohutu hulk mõjusid, te ei saa suurepäraselt sobitada teise inimese kogemust. Soovitan vaadata seda veebisaiti mõnda aega:

Sõltuvusest vabanemise mõttes võin seda kinnitada, 3 tundi ei taha ma nikotiini, see on üsna vabastav. Ma kujutan ette, et inimesed, kellel on rohkem tahtejõudu kui minul, kannavad seda tunnet ja ei loobu sellest kunagi.
Depressiooni ravimine, minu arvates on depressioon teie kinni negatiivse mõtlemise rutiinis, ja psühhedeelikud võtavad teid sellest mõtteviisist välja ja viskavad teid mõneks ajaks millegi hullu ja pärast seda olete endiselt sama sina, samad probleemid ja võib-olla isegi samad tunded, kuid teil on see mälestus teisest mõtteviisist ja emotsioonidest ja perspektiivist kõigest ja see muudab teie mõtlemist, sest te ei saa eitada, et te mõtlesite teisiti ja see tundus väga reaalne.
See on tõeline te*****utiline kasu LSD ja psühhedeelikumidega seoses. Nad võimaldavad teil näha asju uuel viisil. Kui teil on midagi väga võimsat, nagu vaimuhaigus, väärkohtlemine ja trauma, väga negatiivsed lapsepõlvekogemused või õppetunnid, mis juhivad teie otsuste langetamist elus, mis lõppkokkuvõttes on viinud ebaõnnestunud ja õnnetu eluni; siis kui teil on midagi, mis võimaldab teil näha asju teisiti, võib-olla mitte õigesti või püsivalt, vaid lihtsalt mõnda aega teisiti, siis see viib inimesed eneserefleksiooni ja lõppkokkuvõttes paranemise teekonnale.
Me oleme iseenda halvimad kriitikud ja me oleme ka kõige halvemad selles.
Mis puutub minu enda kogemustesse.
Kuidas ma tundsin oma sensoorset sisendit, see muudab, millised toidud mulle meeldivad, looduslikud toidud muutusid eelistatud valikuks, kuid toodetud toit võib olla tore, kui seda tehakse õigesti või palju suhkrut / rasva. Visuaalsed asjad selles maailmas, mis olid inimese tehtud, mis ei vastanud looduslikele reeglitele, kuidas asjad peaksid välja nägema (ma ei ole päris kindel, mida ma selle all mõtlen, kuid enamasti on ilmne, kui inimene on midagi teinud ja selle ilmekus kahvatub looduse iluga võrreldes). Asjad tundusid hämmastavalt, helid tundusid olevat kaugemal, kuid ma kuulsin neid selgemini. Meeled ühtlustusid teiste meeltega, nagu nad tunneksid end omal moel samamoodi. Mitte sünesteesia, mõtle rohkem tantsimisele, kuidas liikumine seostub kuuldud helidega.
Aega sai tegelikult võimatu jälgida, teie tunnetus on perses, kui te võtate liiga palju, siis ei suuda te jälgida, kui te ei ole võtnud piisavalt, et kaotada see kontroll mõtete üle, siis suudate välja töötada, kui kaua see on olnud, see on raskem.
Rekursiivsed mõtted, see on mõtted, mis tulevad uuesti ja uuesti. See võib olla hämmastav, kui teil on sügavalt isiklik eneserefleksioon ja transformatiivne realiseerimine iseenda kohta, mis tundub iga kord eufooriline, see võib olla põrgu, kui teil on traumeeriv mõte millegi kohutava kohta teie elus ja te olete pikka aega ringis kinni. (Mõned inimesed aga teatavad, et tunnevad end pärast seda negatiivseid emotsioone põhjustavate asjade suhtes paremini)
Mul tekkisid krambid kogu kehas, need tundsid end geniaalselt.

Ma ei soovita ega soovitaks neid võtta, kui teil on vaimuhaigus, mis hõlmab hallutsinatsioone või meelepeteid. See halvendab teie seisundit, see võib teha uusi asju vallandada ja suurendada nende sagedust. Kui teie perekonnas on varem esinenud vaimuhaigusi ja te tunnete, et see võib olla ka teie sees, siis ärge seda lihtsalt tehke.
See tähendab, et psühhedeelikud aitasid ka mul näha oma suurimat probleemi iseendaga ja see oli seoses meelepettega ja sellega, et ma isegi teadsin, et mul on neid.

Minu ausa arvamuse kohaselt on ainsad inimesed, kellele LSD ja teiste psühhedeelikumite tarvitamine tegelikult tõeliselt kasulik oleks, väga halvasti kohanenud inimesed. Poisid, kes olid noorelt vägivaldsed, naised, keda on vägistatud, inimesed, kes uputavad oma teadvuse kemikaalidesse, sest nad ei suuda oma mõtteid taluda, kõik need inimesed vajavad hetke eemal normaalsest elust, et kaaluda teisi asju, mida nad pole kunagi kaalunud.
Normaalsed, normaalselt kohanenud inimesed, kes on saanud õige palju traumasid, ei vaja neid, sest neil on oma elus olnud palju kogemusi, mis on sundinud neid ümber hindama oma mõtteviisi maailmast ausalt. Te teate, kas teie viis selles maailmas on toimiv või mitte, sest te parandate pidevalt oma ebaõnnestumisi, mitte ei muutu halvemaks.
Saate neist ikka veel positiivseid vaimseid muutusi, kui olete hästi kohanenud inimene, kuid kas teil on neid vaja või oleks elu andnud teile sama õppetunni vähem intensiivsel viisil, sest olete loomupäraselt vastuvõtlik uutele mõtteviisidele.

Vabandust minu rämpsposti seina eest, ma, nagu kõik evangeelsed pikajuukselised hipid, kes suruvad maailmale psühhedeeleid, võin palju rääkida oma kogemustest ja te ei õpi palju, kuid ma tõesti arvan, et neil on kasu, see ei ole imeravim, kuid see on mõnede asjade jaoks parem kui mis tahes muu vahend, mis meil praegu meie arsenalis on.
 
Top