DMT gamma-aminovõihappest

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Olen alati tahtnud valmistada DMT-d, kuid ei saanud seda teha OTC-kemikaalidest ja kõik sünteesid, mida ma leidsin, vajasid NaBH4 või muid selle derivaate. Siis tuli meelde Fischer Indooli süntees, kuid ma ei leidnud siit ühtegi retsepti või need, mida ma leidsin, alustasid 4-klorobutanaaliga, millele mul ei olnud samuti juurdepääsu. Seetõttu jõudsin siinse sünteesini gamma-aminovõihappest, mida kasutatakse taimede juurdekasvuhormoonina.

PkjRaUMhf3


Kas see retsept on üldse usutav? Kui ei, siis kas seda saab kuidagi muuta nii, et seda saaks teha OTC kemikaalidega või on teadaolev retsept 4-(N,N-dimetüülamino)butanaaldietüülatsetaali jaoks, mida saab teha OTC kemikaalidest?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28


Tere

Teises etapis ei saa ester reageerida trimetoksimetaaniga, isegi kui see toimub, lisatakse ahelale üks süsinik ja ahelas on 5 süsinikku.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ma kavandasin sellise meetodi, see võib olla edukas, kuid see ei ole kuluefektiivne

NWjdrysNOq
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Mul ei ole LiAlH4, PCC või TsCl. Ma olen kõvasti tööd teinud, et saada OTC-sõbralik retsept, kuid ma arvan, et DMT valmistamine OTC-kemikaalidest on võimatu, erinevalt amfetamiinidest.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jah, indoolil põhinevad ühendid on kallid ja neid on raske sünteesida isegi tavapäraste meetoditega.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Samuti eeldan, et amatöörlaboris ei ole võimalik 4-kloro-1-butanooli valmistada ilma THF-i kasutamata.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kõige mugavam viis on 4-kloro-1-butanooli süntees THF-st. Isegi kui teil ei ole vaakumpumpa, saate selle hõlpsasti valmistada.
Saate seda peaaegu teha 50-55% kontsentratsiooniga.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
5b9sFOdTBq
XzsI7r2h5R
JQ2Yxv7aKh
L5JTDuXGVl
2vOoWGlrX4

HCl lisamine kaksiksidemele on kummaline, ma leidsin selle kohta viite(siin), kuid ma arvan, et seda võiks asendada HBr ja peroksiidiga, kuna see on paremini tuntud lisamine, mis teeks anti-Markovnikovi toote.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tere, teises etapis, nagu te ütlesite, ei saa hcl-i lisada Markonioffi vastase reaktsioonina, Markonioffi vastane reaktsioon peab jätkuma. Viimases etapis sellist reaktsiooni ei toimu, sest süsinik on kaitstud 3 hapniku poolt. Trimetoksümetaan võib reageerida happelistes, kuid mitte aluselistes tingimustes.
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
See on õige, ma nägin just Bodroux-Chichibabin Ka 2. etapis toimub ka intramolekulaarne reaktsioon.
 

summer_*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Selles dokumendis on ka öeldud, et HCl-i antimarkovnikovi lisamine on võimalik, kui seda mullitada sulatatud N,N-dimetüülallüülammooniumkloriidile
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kõrgel temperatuuril kulgeb reaktsioon tõenäoliselt radikaalina. Neid reaktsioone on raske teostada kodulaborites, need on peamiselt tööstuslikud meetodid.
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3

Opal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas kõik selles teemas on hullud? Te ei hakka ju alumiiniumamalgaamidega, HCl-gaasiga, Grignardidega, fenüülhüdrasiiniga ja nii edasi kuradima ja siis ütlete, et NaBH4 ei tule kõne allagi. Kui te tahate trüptamiine, siis teete trüptamiinil reduktiivset aminatsiooni NaBH4-ga või mis iganes muuga või Shulgini teed indooli ja oksalüülkloriidiga - mitte seda. See on lihtsalt hullumeelsus ja näitab, et keegi teist ei ole seda teinud rohkem kui maksimaalselt paar kuud.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
või siis taimedest ekstraheerida ja sellega valmis olla.
Kõik üle leti...
 
Top