D-ametamiin fenüülpropanoolamiinist/katiinist, kasutades liitiummetalliga modifitseeritud kasepuu reduktsiooni raputamist ja küpsetamist. D-metamfetamiin efedriinist.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
D-metamfetamiini valmistamiseks saab kasutada efedriini. Või fenüülpropanoolamiini või katiini, et valmistada D-amfetamiini.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
See peaks kõlama veevaba ammoniaak.
Mitte hüdroksiid. vesi on selles reaktsioonis ohtlik.
Samuti,
Kui lähteefedriin on raseemiline, on ka lõpptulemus raseemiline. see peab olema l efedriini
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ups. see on shake and bake. minu viga.
Ma sattusin segadusse ja arvasin, et sa räägid modifitseeritud kasest, mis algab veevaba ammoniaagi ja liitiumiga. selles tekib see kohapeal. jätka edasi
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ma olin ühe maakonna jagu sellest ja enamik kokkasid kasutas lihtsalt veevaba ammoniaaki. pärast seda, kui nad võtsid meie juurdepääsu sellele, tegime seda ise
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Tere kõigile,

Kas see tähendab, et kogu selle protsessi lõpus saadud valge pulbrilaadne toode oli lõpptoode? Ja, see ei vaja mingit edasist töötlemist või midagi see on sama "jää, kristallmetat", mida müüakse tänaval? Kui jah, siis miks oli see pulbri kujul ja mitte kristallina, nagu me seda tavaliselt näeme? Ja, kuidas saab seda kristalliseerida?

Samuti näen ma enamikus videotes, et protsessi lõpus nimetavad nad oma lõpptoodet ( seda sama pulbrilaadset toodet) metamfetamiinvesinikkloriidiks ja mitte ONLy metamfetamiiniks? Miks see nii on? on ice või crystal meth me tavaliselt teame, et see on ainult metamfetamiin aga tegelikult on see metamfetamiini hüdrokloriid ja sõna hüdrokloriid lihtsalt ei mainita aga see on alati seal vaikiva sõnana? Või hüdrokloriidi saame lõpuks ekstraheeritakse teise protsessi abil, et puhastada lõpptoode, mis on siis AINULT metamfetamiin (ice, crystal meth)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Jumin, peaaegu iga ravim on oma põhivormis õli, nii et kui keegi räägib lõpptootest pulbrina või suurtes kristallides, siis viitab ta selle soolavormile, metamfeti puhul on see peaaegu eranditult hüdrokloriidsool.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Aitäh mees!

Mul on veel üks küsimus, Nii et lõpptoode, mida me saame selle protseduuri lõpus, mis on metamfetamiini HCl see on pulbri kujul. Kuid tegelik toode, mida me näeme tänavatel, on kristallina. Kas me peame selle sama pulbri lahustama mingis vedelikus ja me peame selle ümber kristalliseerima, et saada suuri kristalle? Kui jah, siis kuidas me seda teeme? Ja milliseid lahusteid me kasutame? Kas te võiksite palun anda mõned põhipunktid selle ümberkristalliseerimise protsessi kohta?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kui vababaasiline amfetamiin on sadestunud süsivesinike lahuses soola kujul - "VÄLJAPÕHJAPÕHJA" -, nimetatakse seda narkootikumi "crank" vormiks.
Jää on pestud ja puhastatud ning kristalliseerunud selliseks, nagu ta on, atsetooni ja alkoholi või veega.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Samuti olin ma toona amfetamiini kokk, mitte keemik. Ma hoolitsesin selle põhjaliku kuivatamise eest, kuid müüsin seda otse filtrist välja ilma re-kristallita. konsistents sõltus sellest, millega seda tõmmati. tolueen ja ksüleen andsid valge koheva pulbri. Coleman kütus andis valget kristallilist toodet. 111 trikloretaan ja muud klooritud lahustid andsid rohelise kristalli, mõnikord suure. eeter.....
Kurat. Ma ei mäleta, mida eeter andis. sellest on 20 aastat või rohkem möödas.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Ma ei ole ikka veel keemia. Ma olen nüüd lihtsalt pensionile jäänud amfetamiini kokk, kellele meeldib õppida
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Ma tean, et see võib olla rumal küsimus, natuke võiks u teoreetiliselt ka ammooniumsulfaati kasutada ammooniumnitraadi asemel? Ainus erinevus, mille ma leidsin, on see, et sulfaat ei ole plahvatusohtlik nagu nitraat ja et sama kogus sulfaati muudaks lahuse happelisemaks kui sama kogus nitraati (seega kasutaksin vähem).
Ma ei ole keemik ja tean, et molekulaarstruktuur on erinev. Ma lihtsalt küsin, kas see võiks ka töötada, sest ammooniumnitraati on siin äärmiselt raske saada, kuid ammooniumsulfaati mitte. Tervitused
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jah, võite kasutada enam-vähem kõiki ammooniumsoolasid (nii palju kui ma aru saan) - ise olen kasutanud ainult nitraati, sest külmkapsetes on ikka leidub. Jooksvalt kuivab kuigi mul on umbes 6 keedukat alles.
Millist toodet kasutad ammooniumsulfaadi puhul? Või kuidas te seda hankite, kui tohib küsida?
Tänud.
 
Top