Question Kas te saaksite palun anda nõu/abi minu MDMA labori puhul?

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Tere kolleegid BB,

Otsin abi inimestelt, kes on mdma laborites haritud, kuna sooviksin õppida mdma kristallide valmistamise protsessi.

Ma ei pane pahaks mikrosünteesi käivitamist, et alustada, kui seda soovitatakse mulle teha, kuid ma tahaksin ehitada oma teed kuni 10kg tootmiseni kuus.

Ma loen praegu kogu teavet, mida ma leian, ja ma püüan panna kokku oma vajalike laboriseadmete nimekirja, et ma saaksin alustada.

Minu nimekirjas on praegu:
1x 32-osaline VEVORi keemialabori komplekt.
1x 3 kaela RBF koos 3 korgiga.
1x eraldussahtel.
1x magnetiline segisti kuuma plaadi.

Kas keegi oskab mulle palun soovitada muid laboriseadmeid, mida ma vajan oma esimese sünteesi jaoks.

Samuti, kui laboris opereeritakse, kas ma pean oma väljalaske-/väljatõmbeventilaatori külge kinnitama söefiltri, näiteks filtri, mida kasutatakse kanepi tootmisel? Või ei ole see vajalik?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Seal on palju mõtlemisainet. Kui te teete seda sassafraspuu koorest, võtab see he'll palju rohkem vaeva kui kui te saate MDP-2-P, kui see on nii, siis samad marsruudid, et teha met p2p-st mdma MDP-2-P-st. Teie kindlasti läheb vaja mõningaid ph-pabereid ja buchneri lehter on väga kasulik. See nõuab vaakumallikat ja ärge kokkuhoidke kuumal plaadil. Mitte midagi vähem kui 150 dollarit uut ei ole väärt. Ebay's on kasutatud odavamad, kuid need $50-$120 enamasti isegi ei keeda vett.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Tänan Osmosis Vanderwaal, ma püüan hankida MDP-2-P.

Ma ei teadnud, et sassafraspuu koort võib kasutada, mulle meeldib töötada taimede ja puudega, kuid ma püüan hankida MDP-2-P, et teha oma töö lihtsamaks.

Kas te oskate soovitada MDP-2-P kogust, mida ma peaksin hankima (et saaksin protsessiga hakkama)?

Tänan teid abi eest, kui teil on vaja nõuandeid seoses kanepi tootmisega, võite vabalt saata mulle sõnumi, et mul on teadmisi, veel kord tänan teid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Vau, tundub huvitav. Panen kohe kinni, aitäh!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Mõni kaitstud PMK vorm, nagu glütsidaadid või bromoarüül ja propüleenoksiid, võib osutuda sobivamaks suure plaani jaoks, looduslikud ressursid on ebausaldusväärsed.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Tänan teid, HerrHaber, ma hindan teie panust.

Ma saaksin loodusliku ressursi kasutamisest tõelise buz'i ja see on kindlasti midagi, mida ma prooviksin.

Kuid ma vajan ka usaldusväärset, järjepidevat koostisainet / koostisosi, mida ma loodetavasti suudan kergesti hankida. Seda arvestades, kas teil oleks ka konkreetne mitte loodusliku ressursi soovitus minu jaoks, mida ma palun kasutada? Laboratoorium on Ühendkuningriigis asuv,

Palun saatke mulle igal ajal sõnum, kui vajate teavet kanepi tootmise kohta, oleks hea meel, et aidata teid
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Hämmastav, tänan, et panid mind Osmosis Vanderwaalile
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
On olemas see uus FDA katsetes heaks kiidetud meetod, mis algab 1-bromobenso-3,4-dioksooliga, seejärel propüleenoksiidiga ja saadud alkoholi saab kergesti oksüdeerida pmk-deks.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Aitäh HerrHaber, kõlab huvitavalt, loen selle kohta infot
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Klaasist pirukapannud, kasutatud. Hankige kõik, mis neil on, kui nad on 2lbs/kp. Aurutamisnõusid on kallid, need on odavad. Või teie ema casarole'i nõusid
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Tänan, ma hindan iga ettepanekut ja mis tahes suunitlusega abipalasid
 
Top