Question Salajane A-õli laboratoorium Belgias.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Tere,

Ma olen Belgiast ja mul on stabiilne allikas apaan ja ma tahan alustada apaaniga bmk kuni A - õli ja metamfetamiini ainus probleem on, et mul on vaja partnerit, kellel on ruumi labori jaoks ja raha, et investeerida mulle ma saan ka kokalehti lahtiselt, et me saaksime ka kalakalju kokaiini teha!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ma elan appartemendis, mul on vaja partnerit, et meil oleks koht, kus me saame kõike teha...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kasutage köögipoolt. Veenduge, et teil on palju ventilatsiooni ja ärge unustage, et pärast lõpetamist koristate või ostke kasvutelk ja töötage kasvutelgi sees.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kena 8-tolline ventilaatori süsinikufilter peaks olema hea kasutada
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Ühe kilo kokaiini HCI tootmiseks on vaja umbes 500 kilo kokalehti... Kuigi kokalehtede importimine SA-st on Euroopas ebaseaduslik, on seda mõttetu teha ja keegi ei tee seda sellepärast...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Teiseks, kokalehti pärast saagikoristuse tuleb töödelda võimalikult kiiresti, selle tõttu kokalehtede oksüdeerumine ja leelispotentsiaali kaotamine ja paljud teised põhjused, miks see töö on ainult SA Andide mäestiku jaoks
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ma tean, et olen sündinud Peruus ja olen professionaalne Techno DJ, produtsent ja artist, nii et mul on juurdepääs eralennukile...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Sõber, palun, ma ei jaksa enam. Sa oled valetaja esimese klassi, ma olen selle foorumi kaudu müüjana kohtunud paljude heade inimestega. Ärge rikkuge seda saiti oma lollusega. Tulin sulle isiklikult külla ja andsin sulle isegi võimaluse, andes sulle liitri õli. Aasta on möödas ja sa lihtsalt ei reageeri minu postitustele. Ja pole ikka veel maksnud. Sa ju loed mida kirjutad. Sa elad haletsusväärses väikeses korteris, aga oled tipp-DJ ja sul on ligipääs eralennukitele. Jällegi, ärge rikkuge seda saiti tõsiste inimeste jaoks. Kõigepealt hakka oma võlgu mulle tasuma. Aitäh.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Vennas, sa ütled, et sul on eralennuk, seega raha hoolduse ja kütuse maksmiseks, kuid pole raha, et osta sünteeside tegemiseks piisavalt suurt korterit ja vajad isegi kedagi, kes investeeriks sinusse, see on lihtsalt nii ilmselgelt ja naeruväärselt vale.

Ja isegi kui see ei oleks, on idee lennutada lehed Euroopasse, et teha ekstraheerimine ja muu siinne kraam majanduslikult võttes halb, sest juba ekstraheeritud, seega väiksema massiga kokaiini otse kohale toimetamine oleks palju odavam. Eriti kuna kulud vajalikule materjalile jne on siin palju kõrgemad kahel peamisel põhjusel: 1. sul ei ole masstootmist nagu kartellides ja 2. lihtsalt Euroopa hinnad või kui ostad kusagilt mujalt, siis tarne jms.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Nii et te kavatsete oma eralennuki sisse panna paar tonni kokalehti? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
See ei ole minu jeti saate rentida neid ja ma ei taha teha äri kartellid mulle meeldib hoida oma pead ja ma võiksin rentida maja või midagi, kuid see oleks minu nimel ja see ei ole võimalus ja ma ei ole kunagi palunud kedagi investeerida sir
 
Top