Odavaim / kõige kasumlikum GOOD Cathinone? (Väikeses mahus)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Minu piirkonnas saame head metamfetamiini üsna odavalt, kuid viimasel ajal on kohalik kvaliteet langenud ja suuremad fiidid ei ole rahul. Olen õppinud kogu vajaliku keemia ja r3alized see on lihtne asi, mida saab ära kasutada, isegi kui see on ainult väike ala nagu mõned Hotspot pargid tweakers.
Nii et kas keegi aitab mul välja selgitada, milline on kõige odavam katinoon sünteesimiseks väikeses ja keskmises mahus? Pange tähele, et ma olen USAs ja eelistaksin ilmselt plaaniväliseid kemikaale.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
4-MMC on kõik, mida vajate. Praegu ei ole õigekeelsus seda vaeva väärt
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Ma ei pidanud silmas u planeeritud kemikaale nagu rcs, minu viga. Ma mõtlen plaaniväliseid lähteaineid. Samuti idk, kui 4mmc töötaks siin... Ma mõtlen, et kõik on sõltuvuses nõelast ja piibust, isegi mina kaasa arvatud, nii et kui nad ei saa suitsetada i kas ma arvan, et see oleks lihtsalt kasutu.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Igatahes 4-MMC, kui löödi kinni. On veelgi eufoorilisem ja sõltuvust tekitavam kui miski muu.
Kui teie kliendid otsivad stimulantide tüüpi uimastit, siis see on see.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Ja kui kaua täpselt kestab slammimine? Ma ei usu, et te olete kunagi näinud kõva metamfetamiinitarbijaid. Siinsed inimesed tulistavad paar korda päevas, kuid eeldavad siiski, et nad saavad vahepeal suitsetada, et joomine jätkuks.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Ei, Püros on kõige eufoorilisem asi seal. "Sõltuvust tekitav" punkt on vaieldav, kuna neil on üsna palju kõrvalmõjusid.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Noh,
Inimesed, kes kogu päeva metamfetamiini ja suitsetavad, ei otsi lühiajalist Cath...
Sa peaksid uurima MDPV, A-PVP ja muid sarnaseid keemiaid, võib-olla.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Ma arvasin, et MDPV ja sarnased on katioonid või eksin ma? Ma ka lihtsalt ei tea, kas neid on piisavalt kasumlik müüa.. ei tea isegi, millise summa eest neid igatahes müüa. Ma tean, et see on palju kaugemal, kui see on mängus, aga see on ikkagi oluline osa.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dude, kui teie kavatsete slinging, pyros on ur parim valik, kompulsiivne nagu põrgu, päris haruldane, nii et hinnad on päris palju, mis iganes töötab teie jaoks. Trikk on aga nõudluse loomine, mis ei ole lihtne, kui kõik tahavad jääd ja sa pakud midagi, mis haiseb sperma järele, kui seda suitsetatakse. Tho saada mööda sellest ja sa näed samu kliente mitu korda päevas.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Kust kuradist on teil inimestel sperma lõhnaga pürosid?
See on naeruväärne, nad ei haise üldse. Ükski neist ei haise.
Mõnikord lõhnavad nad halvasti, kui neid põletatakse, kuid see on sünteesi käigus tekkinud soovimatu mürgine kemikaal. Püroosid ise isegi ei haise põletamisel.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php on palju parem maitse ja lõhn, kuid see on absoluutselt pilet 100 korda parem kui parim met, mida ma kunagi olnud ma saan iga koostisosa üleöö ja kodumaine (USA samuti ) turg võib raske ehitada, kuid isegi kõige kõvem tuum Crack pea müüb oma mommas kingad pärast ühe maitse see müüb ennast lihtsalt peab andma neile maitse, sest sa ei saa seda kuskil mujal sa määrata hind pakkumise ja nõudluse kohta
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Efedroon või 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Sõltub sellest, mida te soovite:
1. Kena lühike eufooriline kiirustamine ja vaevalt kõrvalmõju: Alpha-PiHP
2. Hiljem saabuv stimuleeriv kiirustamine ja rohkem kõrvaltoimeid: Alpha-PHP
3. Kõva eufooriline rush, mida pole universumis kunagi varem nähtud, ja kohutavad kõrvaltoimed, nagu selja valutab tundide kaupa: Alpha-PVP

Märkimisväärne tähendus: Pole kunagi MDPV-d saanud, kuid öeldakse, et see on kõige kõvem narkootikum, mis kunagi olemas on olnud. Nii hästi. A-PCYP on ka hea rush, kuid hiljem tõesti kummaline high.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kui püüate täiendada metamfetamiini stimuleerimisega, siis võib-olla peaksite vaatama metüülaminoreksi kemikaalide või pürovelarofenoonide liini. a-pvp puhub metamfetamiini stimuleerimisel veest välja. Paneb sind sööma poisid nägu
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
See on tõsi. Kurb tõsi ja veelgi hullem:
Flakka (alfa-pvp) paneb teid paari nägu sööma.
Krokodil (desomorfiin) paneb teid muutuma haigeks krokodilliks, kelle liha on rohelise roojaga.
Kui võtad mõlemat palju, oled venelane.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Paneb sind sööma kellegi nägu? Viimati, kui ma seda proovisin, umbes 2 aastat tagasi, ei tahtnud ma isegi toitu süüa. Kas te teate ravimit nimega etanool? See paneb normaalseid inimesi oma sõpru mõrvama ja pärast seda ei tea nad isegi, miks nad seda tegid! Hullumeelne narkootikum, mees. Mul on hea meel, et ma kedagi ei mõrvanud. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tekkis segadus seoses 2 erineva kemikaaliga, mille nimed on praktiliselt identsed. Tundub, et postitused kustutati, kuid ma tahan sellest siiski rääkida. See
5GFySolkuw
on cas# 33809-96-0. 4-metüül-1-fenüülpentaan-1-oon
2-bromo-4-metüülpentanofenoon. See võib olla a-pvp lähteaine.
Siis on
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-bromo-4-metüülpropüpropriofenoon. 4-mmc lähteaine.
On lihtne mõista, kuidas inimene võib valesti aru saada, millisest kemikaalist me räägime.
1. Bromo-valerofenoon
2. 2-bromo-4-metüülpropriofenoon.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

CAS 33809-96-0 on väidetavalt alfa-pihp-i lähteaine.
Struktuuriliselt on see analoog hästi tuntud ja kergesti kättesaadava CAS 49851-31-2 alfa-pvp eelkäijana.
Kuid keegi ei ole seda veel kinnitanud ja kuna CAS 33809-96-0 on tõesti võimatu saada, võib tegelik süntees olla erinev. Oleks väga huvitav teada, kuidas.
Ehk oskavad keemiaeksperdid aidata?
Tänan teid täpsustuse eest.
Sul on muidugi õigus segaduse suhtes, sest nimed on praktiliselt identsed. Ma ei teadnud tumedast režiimist :)

Aga: Miks on postitused kustutatud?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Keegi (kes iganes postitas esimese cas#) tundus üsna ärritunud, et ma ütlesin, et see ei tundu olevat kehtiv #. Ma sain selle kohta otsingus 0 tabamust, mida ma ekslikult arvasin, et see tähendab, et seda ei ole olemas. Seda ei ole USAs olemas, kuid ta linkis mõned Hiina keemiaettevõtted, kes seda toodavad. Kui ma õigesti mäletan, on see heksanofenoon, seega on tal pikk külgahel, 6 süsinikku. On põhjalikult näidatud, et fenüületüülamiinide SAR/QSAR näitab aktiivsuse tippu 3-4 süsiniku külgahela juures, seega peaks see kaotama mitu süsinikku. Ma ei ole keemik, aga ma mängin seda oma köögis ja ma tean, kuidas eemaldada 1 süsinik korraga ja kuidas eemaldada kõik korraga. Tõenäoliselt on võimalik eemaldada täpselt 3, ma ei ole tegelikult vaadanud. Mul on siin umbes 3,5 grammi mingeid tablette, mis on [ ***** ma unustan, aga see on fenüül] bensoaat 26 süsiniku külgahelaga, millega ma tahaksin midagi teha, kui keegi teab kuidas. Edit; duh, see on bensonotaat, köharavim.
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top