Kas keegi oskab palun selgitada DMT sünteesi trüptamiinist?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Mul on teel mõned trüptamiinid, eesmärgiga sünteesida mõned asjad enda jaoks.
Esimene on vist DMT - nüüd ma tean protsessi, kuid kas keegi oskab selgitada, mis toimub igas etapis? Nii saan ma sellest täielikult aru.
Ma tean, et 37% formaldehüüdi kasutamine on tavaline, nagu ka absoluutne metanool, nagu ka redutseerija - nüüd on see koht, kus ma saan segadust, mida kasutada? Kas nad kõik täidavad sama asja? Naatriumborohüdriid vs STAB vs SCABH mida on kõige parem kasutada ja miks?
Tänan inimesi
 

Wiley Smith

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jah, teadus selle taga on väga lihtsasti mõistetav, kuid sammud on segasemad, ma tean teadust, kuid mitte täpseid samme, siin on teadus.
Loomades ja taimedes leiduv krüptamiin on väga sarnane keemiline struktuur N,N-dimetüültrüptamiiniga, välja arvatud lämmastikuga seotud metüülrühmade asemel on vesinikuaatomid. Trüptamiini muutmiseks selle dimetüülvariandiks tuleb eelnevalt läbi viia protsess, mida nimetatakse metüültsiaatoriteks (ma arvan, et see on selle nimi), mille käigus muudetakse põhilised vesinikuaatomid metüülrühmadeks, selle stsenaariumi puhul on tegemist sellega, et vesinikuaatomid Rn1 ja Rn2 positsioonidel muudetakse metüülrühmadeks, metüültsiaatoriga, näiteks formaldehüüdiga, formaldehüüd muudab vesinikuaatomid metüülrühmadeks, põhjustades põhilise trüptamiini muutmise selle maagiliseks variandiks, DMT-ks. (Kui ma eksin selles osas, parandage mind).
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Kui aus olla, siis ma tean nüüd protsessi ja olen peaaegu seal - ma sain mõned kristallid lõplikust re-x heptaanist, kuid eelviimases etapis (kui kasutate NaBH4-i) loodud õli on SUPER HARD, et teha sellest edukat re-x-i.

Sünteesi, mida ma järgin, leidsin Redditist, kuid olen teistega kinnitanud, et see peaks töötama - ma olen lihtsalt veidi segaduses, miks minu õli viimases etapis ei taha keevast heptaanist re-x-i teha.

Samuti ei ole täiesti kindel, kas ma ***** nimetatud heptaani külmutussetteid, et pääseda ligi DMT-le või kui ma peaksin heptaani aurustama. Ma eeldan, et viimane - seega mainitakse vajadust vaakumkambri järele (tüütult), kuna nad maksavad veelgi rohkem raha lol

See on muutunud sünteesiks, mida ma arvan, et ma proovin ikka ja jälle, kuni ma saan selle välja, nähes, et mul on nii palju trüptamiini.
Ma kavatsen alustada lihtsamalt, saades mõned aldehüüdid ja tehes Henry reaktsiooni sellel, seejärel reduktiivne aminatsioon sellel, et saada meskaliini ja ühte TMA-dest, kuid ma säästan aeglaselt oma nitrometaani ja nitroetaani selleks, enne kui ma ostan palju asjakohast aldehüüdi.
See on päris hull, kui palju iv õppinud, sest ma tegin selle postituse, et olla õiglane!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
See kõik kõlas muide mulle korrektselt, ei tahtnud seal ülbelt kõlada. See oli tõesti hea vastus... Ma justkui pühkisin selle kogemata puhtalt vaiba alla, kuna ma olen nii lähedal sellele, et olen RXN-i läbi viinud, ma lihtsalt ei ole kindel, kas ma lisasin redutseeriva aine liiga vara - ma arvan, et sa unustasid seda muide mainida, sa said formaldehüüdi siiski õigesti ja siinkohal ma saan segadust - kas NaBH4 toimib katalüsaatorina ja kas see on ka ikkagi reduktiivne aminatsioon - arvestades, et trüptamiin on juba amiin....see oli minu segadus, kui ma selle postituse tegin ja iv ei ole seda sellest ajast peale selgeks saanud.
Sellepärast on minu arvates teatud aldehüüdide reduktiivne aminatsioon arusaadavam - iv ei ole tegelikult uurinud tavalisi amfetamiine, kuid kindlasti psühhedeelseid ja on lihtsam mõista.
 
Top