Question Kas ma võin kasutada DPD pakendimasinat anonüümsete ostude tegemiseks

Koras

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma nägin, et mõned müüjad tarnivad DPD kaudu ja ma mõtlesin, kas seda saab minu linna DPD masinasse saata ja kas see on ohutu, kui teil on kogemusi selle *****use kasutamisega.

Ja kas seda saab ikka jälgida mulle kuidagi, kui ma kasutan kõiki turvameetmeid
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ma ei ole nende masinatega tuttav, kuid kui nad nõuavad foto ID ma väldiksin, üldiselt on igal postiautomaadil kättesaamiseks/saatmiseks ka kaamerad ja logi mis tahes saadetiste kohta nii, varjata oma nägu ja kui see nõuab nimesid või ID, peate hankima võltsitud.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
103
Reaction score
42
Points
28
Deals
12
See on hea valik, kui te ei ole rumal, et tulla selle masina ette avatud näoga. Vaadake, kui palju kaameraid on seal.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
See doesny oluline. Face id u saab petta lihtsalt. DPD masin ei ole anonüümne. Nõuab online-makseid. See on kõik✌️
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
103
Reaction score
42
Points
28
Deals
12
Maksmine ei ole üldse probleemiks!!! Võite kasutada seda online-maksete tegemiseks.

Näotuvastus on suurem probleem.
 
View previous replies…

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ma ei usu, et neil masinatel oleks näoskännerid, nii et ma mõtlen, et realistlikult võttes ei saaks te lihtsalt oma nägu varjata? aga võib-olla on neil siiski mingi näo skaneerimise kontroll.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
103
Reaction score
42
Points
28
Deals
12
milline on sellise näotuvastuse kaamera turuhind tänapäeval? kas see on ikka liiga kallis, et seda igasse masinasse paigaldada?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Tõenäoliselt mitte, paljudel rakendustel on ID sisestamisel näo kontrollimine, seda saaks üsna lihtsalt üsna madala arvutusvõimsusega hoiukasti sisse seada, nad töötlevad pilte üldiselt pilves, mitte tegelikus seadmes, ja ma kujutan ette, et tulevikus muudab AI selle toimimist ja muudab selle raskemini petetavaks.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Võib-olla peaksin proovima leida ühe neist kastidest ja vaatama, kas seal on mingeid nõrkusi
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
103
Reaction score
42
Points
28
Deals
12
Ka DPD masinad on eri riikides erinevad.
Meil on siin masin, millel on üks esikaamera, mis võib olla näotuvastusega, ja 2-3 külgkaamerat.
Talvel on see OK: ma oskan oma nägu "reguleerida". Aga suveperioodil on see raskem.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Enamik müüjaid ei paku mingeid tagasimakseid või edasisaatmist, kui annate postkasti aadressi või need DPD või mõne muu kulleri postijaama. Toll nende kullerite kipuvad olema ka ettevaatlikumad selliste pakkide käitlemisel, sest nad teavad, mida \ on üles.
Ma tean ka IRL juhtumeid, kui mees läks oma suurt kotti mefedrooni kätte võtma ja sai viisakalt kahe tohutu tsiviilriietes ametniku käest läbi käidud.
 
Top