Kas keegi oskab aidata? Trüptamiin

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hei, poisid,
Nii et Iv on püüdnud dekarboksülaatida trüptofaani, et saada trüptamiini, ainult ma ei suuda pidevalt ebaõnnestuda.
Ma nägin suurepärast viisi, kuidas trüptamiini lahusest välja kukkuda, kui see oli lõpuks lahusesse läinud (kasutades bensoaatsoola, siis soolamata enne kasutamist)
Igatahes, kõik, mida ma sain, oli jälle gunk!
See on nii ärritav, et mul on kiusatus osta mõned - kõik, mida ma tahan, on nagu unts sellest kuigi, isegi pool ma ei taha osta kilo... ka ma olen Ühendkuningriigis.
Igatahes; ma olen kindel, et ma võiksin teha reduktiivset aminatsiooni, kui mul on trüptamiin. Ma olen palju rohkem huvitatud DMT anoloogidest kui DMT-st - see on lihtsalt tohutu boonus!
Igatahes, tänu iv on kasutanud tärpentin kui minu lahusti ja minu katalüsaatorina iv on kasutanud erineva koguse tsükloheksanooni - või ma tegin seda ükskord liigse piparmündiõliga. Ma jooksen seda, kuni ei ole enam Co2 areneb ja see läheb kõik selge, kuid punane. Iv ei ole veel suutnud taastada ühtegi kasutatavat trüptamiini kuigi....palju abi!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Milleks vaeva näha?... Vabandust, läksin ettepoole, ma tean, et see on saavutatav, kuid ma ei näe mõtet, kui tegelikku trüptamiini ei ole võimatu leida ja mitte peaaegu nii kallis kui dekarboksülaatiliste preparaatide reprodutseerimine, mis Trp suhtes on minu kogemuse põhjal suur aja, vaeva ja reaktiivide raiskamine. Lihtsalt, et aidata teil oma teel panna termiline dekarboksülimine välja oma plaanidest ja minna katalüütiliste meetodite juurde, samuti hoida oma lootused tagasihoidlikuks reduktiivseks aminatsiooniks, trüptamiini keemia nõuab mõningaid oskusi. Tervist!
 
Top