Question BMK glütsidaat Euroopas

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Tere, kas BMK glütsidaat on Euroopa Liidus seaduslik ja kas keegi saab palun jagada P2P-ks konverteerimise marsruuti. Aitäh.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Sellele on pühendatud lõng amfetamiinide rubriigis.

Vastupidiselt postitatud meetodile olen leidnud, et lahustades oma pulbrit keevas kuumas vees, kuni seal EI ole tahkeid aineid ja seejärel lisades väävelhappe conc. nii kiiresti kui võimalik (HOIATUSELT SUURES VESIS), vältides samas ka liigset pritsimist. ma jätkan lisamist, kuni orgaaniline kiht, mis ujub koheselt üles, ei suurene.Segamine on rakendatud natuke ja jäetakse settida, ekstraheeritakse mis tahes mittepolaarsete ainetega, mis on käepärast, ja eraldatakse eraldussahvrisse.Ülejäänud veekiht ekstraheeritakse uuesti lahustiga, fraktsioonid ühendatakse, pestakse veega ja soolveega paar korda, seejärel kuivatatakse MgSO4 üle. Kui soovite, võite seda aurudestilleerida või aurustada lahustit säilitamiseks sellisena, nagu see on.
Postitatud meetod on samuti hea, naudib suuremat saagist, kui pärast seda veidi refluksida. ma soovitan siiski väävelhapet, erinevalt HCl-st.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Tere, ma kordan ennast, sest ma ei leidnud selget vastust. Kas mõni BMK glütsidaatsooladest/eetritest CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 ja CAS 80532-66-7 on Euroopas (Euroopa Liidu riik) seaduslik importida . Põhjus, miks ma tahan importida ja mitte ise sünteesida, on see, et Hiina poisid andsid mulle väga head hinnad. Tänan.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Vabandage mu ebaviisakus, kallis, lihtsalt huvitab, millise hinna eest te nendelt poistelt saate?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Olen tarnija Hiinast. Ausalt öeldes on suur hinnavahe erinevate ostukoguste vahel. Hinnavahe 1 kg ostumahu ja 500 kg ostumahu vahel on 2 korda suurem.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Andke mulle teada, kui vajate mind
Võin pakkuda keemiliste lähteainete uurimistööd
Minu hind on väga soodne
Pakun teile proovid testimiseks

PMK etüülglütsidaat (CAS; 28578-16-7)
Me võime pakkuda teile hinda 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Ma kopeerin kleebin oma eelmise vastuse teisele sarnasele teemale

''See sõltub = seadus ei ole nii lihtne, kui inimesed arvavad.
Ma mõtlen - see, et midagi ei ole loetletud regulatiivses nimekirjas, ei tähenda, et teid ei saa selle eest vastutusele võtta - igas riigis on võimalusi, kuidas teid seadusliku kemikaali tellimise eest vaeva näha = see tähendab, et isegi seadusliku kemikaali tellimist võidakse käsitleda kui narkootikumide tootmise katset või mõnda sarnast kuritegu - ma tean paljusid inimesi paljudest riikidest, kes samuti juhivad äri nagu mina ja on nüüd vanglas m8.
TAKE CARE!
 
Top