Question bmk 718-08-1 menetlus on sama, mis 5449-12-07 ?

TsssssXxX

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 8, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
kas see on uus BMK-sool? kellelgi on arvamust? kas protseduur töötab 75% fosforhappega? Hiinlane ütleb, et parem saagis ja odavam kui 5449-12-07.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
MouxcOwDB6
S0a3TciHQy

Need ained ei ole samad.
 

TsssssXxX

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 8, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Kasutan BMK 5449-12-07, 1kg BMK saab 1,35L 75%. fosforhapet. Ma saan 70% tagastust. BmK 718-08-1, kas te arvate, et protseduur on sama? 75% fosforhape 1,35L / Kg BMk ? samuti happeline hüdrolüüs
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Kas te kasutate selles reaktsioonis ka vett või ainult 1,35 l hapet 1 kg bmk kohta?
 

TsssssXxX

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 8, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Rääkisin hiina tarnijaga, ta ütles, et eespool nimetatud BMK cas ei ole BMK. Sain tabeli, ma ei ole keemik, ma ei saa sellest aru, kuid olen kindel, et see võib kedagi aidata. Ma arvasin, et see on mingi uus BMk, aga see ei ole seda
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Hiina turule on tõepoolest ilmunud uus BMK, kuid see ei erine eelmisest BMK-st, välja arvatud see, et lõppprotsessis on mõningaid erinevusi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Tuleb seebistada seda alusega ja seejärel dekarboksüleerida hape happelistes tingimustes.

Soovitatav protseduur 200 g jaoks:
Lahustage 45 g NaOh vähemalt 1 liitris vees ja soojendage see 60-70 °C-ni. Seejärel lisatakse BMK aeglaselt, segades nagu hull, pulbrina (kui see ei ole pulbrina, vaid tükeldunud, siis tõmmatakse see läbi kohviveski). Reaktsioon on nendes tingimustes kohene. Segage veel 10 minutit 70 °C juures. Kõik peaks nüüd olema lahustunud, kui midagi ei lahustu, lisage veel vett, kui see ei lahustu, siis on see jama, mida te ei taha. Filtreerige lahus (parim on vaakumfiltreerimine Celite padiga, kuid ka kohvifilter töötab, seda tuleb vahetada, kui see ummistub).
Laske jahtuda RT (toatemperatuurini) või vähem ja lisage segades 120 ml 37% HCl (see on 45 g HCl, 37% HCl on 37 g HCl 100 g kohta, 30% HCl on 30 g HCl 100 g kohta - märkige, et see on grammides, mitte mahus!). Kuumutage, kuni see hakkab vahutama, see on dekarboksüülimise käigus vabanev CO2, kui vahutamine vaibub, segage saavutatud temperatuuril veel 10 minutit. Lõpetage kuumutamine ja lisage 200 g söögisoola (kõige parem on jämedam, nõudepesumasinate regenereerimissool) ning segage, kuni see on lahustunud (või vähemalt väga suur osa sellest). Nüüd on see ka tublisti jahtunud ja nüüd lisate naatriumbikarbonaati (küpsetuspulbrit), mis põhjustab palju rohkem vahutamist. Tee seda seni, kuni lisamisel ei teki enam palju mulli. Hoiatus! Sega ja oota lisamiste vahel, reaktsioon võib hilineda ja kui lisad liiga kiiresti, siis on see kindlasti üle vahustatud!
P2P on peal. Eraldage ja peske kaks korda veega ja see on valmis.

Ärge jätke filtreerimist ja veega pesemist vahele!
Kui lõppreaktsioon on külm, eraldub P2P kenasti soola-vee kihist ja ekstraheerimiseks ei ole vaja lahustit. Kui soovite kasutada lahustit, lisage see enne bikarbonaati. Sobivad lahustid on: Tolueen, ksüleen, etüülatsetaat/Nafta 1/1. DCM ei sobi siinkohal.
Saagis on (sõltuvalt BMK kvaliteedist) umbes 120 g P2P 200 g BMK-st.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Kas seda menetlust saab kasutada ka 5449 puhul? Või on see 718-08-1 jaoks? Kuigi, kui ma viimati kontrollisin, oli CAS 718-08-1 vedel.
 

MISTERBLUEE

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Aug 25, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Milline on valem fosforhappega, kui ma tahan sellega bmk-d sulatada
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Kuna paljud Hiina kaubandusvõrgud on hakanud BMK müüki keelama, ei tohi varasem CAS-number 5449-12-7 enam nendel platvormidel esineda. Selleks, et rohkem inimesi saaks näha BMK toodete kuvamist, kuvavad paljud tarnijad BMK-ga sarnase välimusega teiste toodete CAS-numbreid pealkirjadena.
 
Top