Question bitcoin atms?

smuser86

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere. Ma sattusin ühele neist pangaautomaatidest, mis pakuvad bitcoinide ostmist, nii et ma mõtlesin, et ma lihtsalt skaneerin QR-koodi, mille üks veebiplatvormidest mulle andis, et lisada raha oma kontole. Probleem on selles, et see loll asi nõuab teie maksunumbrit, nii et kui ma seda müntide ostmisel täpsustan, tähendaks see põhimõtteliselt seda, et ütlen "hei politseinikud, ma kavatsen osta narkootikume, siin on minu bitcoini rahakoti ID ja kõik minu isiklikud andmed, sealhulgas minu kodune aadress igaks juhuks, kui soovite kohvile tulla". Nad isegi väidavad, et kui sa annad oma maksunumbri valesti, siis võib tekkida viivitus tehingu töötlemisel, nii et ma eeldan, et kui sa lihtsalt kirjutad mõned juhuslikud numbrid, siis see lihtsalt ei tööta (Kas ma eksin selles osas?).

Teisest küljest arvasin, et need bitcoini rahakotid on individuaalsed, eeldan, et keegi peale minu enda neid kunagi ei kasuta, seega ei ole nad seotud teiste tehingutega, mida võiks pidada ebaseaduslikuks. Kas teie arvates tasub ikkagi proovida?

Igatahes, mis oleks teie arvates parim viis osta mõned bitcoinid sellistel eesmärkidel ilma liiga palju tähelepanu äratamata? Ma arvasin, et see oleks palju lihtsam, aga ilmselt muutub see keeruliseks, kui tahad osta "anonüümset" valuutat ilma, et tegelikult annaksid kõik oma isiklikud andmed föderaalametile välja. Kas ma peaksin registreerima oma rahakoti ja siis otsima mõned P2P kauplejad ja siis kasutama oma isiklikku rahakotti, et teha tehing platvormile? Ma eeldan, et keskmine narkomaan nimega Joe, kellele meeldib aeg-ajalt natuke H-d võtta, ei viitsiks end selliste ebameeldivustega vaevata. Kas inimesed lihtsalt registreerivad kuskil coinbase'is rahakoti ja ostavad siis krediitkaardiga bitcoine?

Vabandan, kui see on loll küsimus, olen lihtsalt väga uus selles teemas ja ei saa tegelikult aru, kuidas see kõik toimib.
 
Top