Question Parim viis keemia õppimiseks.

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Tere lihtsalt mõtlesin, milline on parim viis õppida vajalikku keemiat erinevate sünteeside läbiviimiseks ja milliseid seadmeid on vaja keemia õppimiseks praktilisel tasandil mingi otsin uut hobi asemel matemaatika uurimistöö . Suur tänu Ron
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
orgaanilisest keemiast mõtlemine. Suur tänu Ron
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Saage kätte totaalsüntees 2. Kui te olete kõigele uus, peaksite pärast umbes esimest peatükki žargooni ja tempo tõttu ära eksima. Iga kord, kui näete uut sõna või mõistet, millest te ei saa aru ja millest te pole kunagi varem kuulnud. Otsige see üles, lugege selle kohta. Mis on varustuse nimed ja mis on nende funktsioon. Erinevad meetodid, kuidas näiteks A/B ekstrakti teha. Mida te üritate saavutada. Kuidas see meetod seda saavutab. Ilthats hea ppave alustada saada am arusaamist mõtestada asju. Siis võib-olla valige süntesaator, mida soovite proovida. Loe selle kohta. Otsi üles kõik asjad, mida sa ei tea (jälle). Loe niidid inimesed proovivad seda. Vaata videot reaktsioonist. Siis võib-olla proovige seda.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Õppige tundma selliseid põhimõtteid nagu: elektronegatiivsus, funktsionaalsed rühmad ja nende elektronegatiivsus, termodünaamika, stöhhiomeetria, elektronide paigutus ja kuidas see loob elementide klassid, eri tüüpi sidemed (iooniline, metalliline, kovalentne), tasakaalureaktsioonid, oksüdatsiooniastmed, süsinikuühendid (kuidas neid joonistatakse ja nomenklatuur).

Ma võin seda nimekirja pikemaks ja pikemaks teha, seal on palju väikseid teemasid, mida keemias õppida parim soovitus on võtta keskkooli raamat või see, mida ma lugesin oli "Organic Chemistry by Franicis A. Carey/Robert M. Guiliano"
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Üleminek 0-st 0+1-ni

Mul on null keemiataust. Mind lihtsalt ärritas ühel päeval see, et mind kaardistati Zyrtec'i ostmiseks. Põhjus on muidugi selles, et inimesed kasutavad efedriini amfetamiini valmistamiseks. (Muide, siin on, kuidas) Sel konkreetsel päeval ajas see mind tõesti närvi. Miks peaks mulle ebamugavusi valmistama see, et keegi, keda ma isegi ei tunne, valmistab metat? See on mingi vähemuse aruande jama, ***** that, süütu kuni süüdi tõestatud mother *****er. Kui sa mõtled selle peale, siis ei erine see kuidagi KYC-st, et valitsus saaks jälgida, kuidas sa oma BTC-d kulutad........... oh oot, millest ma rääkisin?

Igatahes, teel koju mõtlesin, et "ma ***** natuke Methi". Ma ei ole kunagi varem selle peale mõelnud, aga nad panid mulle selle idee pähe.

Sellest ajast alates on sellest saanud minu jaoks lahe salajane hobi (ei püüa seda muuta äriks). Ma olen vaadanud mitmeid ressursse ja info on seal, ma õppisin, kuidas teha shake & bake (Üks pott) päevas... ilma tulekahju süütamata! Kuid BBGate on ainus koht, mille ma olen leidnud, mis paneb mind piisavalt enesekindlaks, et astuda kõnniteelt maha. Sellel foorumil saate minna nii madalale või nii sügavale, kui soovite teadmiste osas.

Kõik, mida vajate, on siin!

Nad postitavad retsepte, varustust ja vajalikke reagente. Siis teevad nad video, et näidata sulle, kuidas samm-sammult. Kui teil on küsimusi, siis keegi vastab ja te võite vastust usaldada, sest see on üsna hästi kontrollitud hulga ekspertide poolt (kuigi nad on sageli "õige" vastuse osas eriarvamusel).

Teil ei ole reaktiive või seadmeid? Nad näitavad teile, kuidas neid valmistada, või ostavad neid, kui soovite.

Ainus asi, mida BBGate ei paku, on algatus ja püsivus. Aga, te leiate julgustust!

Alustage neist Lihtsatest retseptidest ja küsige, mida te ei tea. Aga, proovige kõigepealt otsida foorumit, sest ma olen leidnud, et kui mul on küsimus, on keegi teine seda tõenäoliselt juba küsinud.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
26
Reaction score
22
Points
3
saate õppida online ma töötan fuming nitric astin in a glass jars and i know no shit lmao, folow stict ppe tho kui sa tahad õppida lihtne keemia teadus hullumeelsus foorumites on hella usefull selleks, et
 
Top